Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Klatka do korekcji racic u bydła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Klatka
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam pytanie. czy ktoś robił klatkę do korekcji racic? jeśli tak to możecie dać jakieś fotki? Będę wdzięczny.

Tobiasz912    0

A ile masz krów? Do mnie zawsze przyjeżdża gościu z taką klatką więc nie musze robić takiej klatki bo raz na kilka miesięcy jak przyjedzie to mi wystarczy

zimny90    1

Do mnie tez przyjezdza z taką klatką co pół roku mniej wiecej. Co z tego ze zrobisz klatke jak jeszcze trzeba umieć dobrze obcinać kopyta bo jak zle to zrobisz to krowa bedzie zle stała i utnie mleko odrazu

Wiadomość z agroFakt.pl

Henius91    574

no i co ze na zachodzie stosuja takie cos. jak masz pieniadze to owszem, mozesz sobie cos takiego kupic lecz ja wole tradycyjna klatke. ja sobie sam robilem tzn. moj wujek robil ;) a zdjecia nie wiem kiedy bede mogl dodac bo czekam na nowy aparat.

b0gdan    85
no i co ze na zachodzie stosuja takie cos. jak masz pieniadze to owszem, mozesz sobie cos takiego kupic lecz ja wole tradycyjna klatke. ja sobie sam robilem tzn. moj wujek robil ;) a zdjecia nie wiem kiedy bede mogl dodac bo czekam na nowy aparat.

nikt nie każe Ci czegoś takiego kupować, bo to kosztuje 80000 PLN. Chodzi o jakość wykonanej korekcji, mniejszy stres, brak naciągania ścięgien u krów, ekipa która robi korekcję jest w 100 % profesjonalna. większość obór które znam korzystają z usług tej firmy i są to obory od 10 do 700 sztuk

sebe1033    62

do nas weterynarz jak przyjeżdża to obwiązuje krowe i kładzie na ziemi i na leżąco szlifuje po uśpieniu

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a jak podciągasz przednie nogi?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować