Pavvelek

Deutz Fahr 5110C czy New-holland T5 110 DC???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pavvelek    1

Witam!

Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych ciągników

Wspólne cechy :

-Ehr

- EH rewrs

- 3 pary gniazd

- klima

- szerokie ogumienie

itd itp

Różnice to

NH

większa wydajność pompy niż DF

biegi 24/24 : 4 biegi x 3 zakresy x 2- jednostopniowy wzmacniacz
łagodne załączanie wałka

przedni TUZ

wałek 540,540eco,1000

DF

mniejsza wydajność pompy niż NH

biegi 30/30 5 biegów x 2 zakresy x 3- dwustopniowy wzmacniacz momentu

stop&go zatrzymanie bez sprzęgła naciskając hamulec

wałek 500, 500 eco, 1000, 1000 eco

 

Cena ogólnie podobna więc mam mały dylemat i proszę o pomoc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkad    1

Jesli jest to nowa t5 to jest juz na adblue i to jest duzo różnica. Zobacz czy ci to bedzie odpowiadać. Jeśli dobrze pamietam df jest na dpf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavvelek    1

Cena ok 170 netto
Nh jest bez adblue, a deutz bez dpf
Sa to ciągniki które dealerzy maja na stanie. Ich juz nie można zamówić, nowe wersje z adblue tylko bedą.

Właśnie ten dwustopniowy wzmacniacz na mnie trochę naciska w stronę deutza, i niby marka rownież lepsza. Nh ma przedni tuz ale dołożyć go to tez nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

DF, robiłem NH na tej skrzyni, i to jakaś pomyłka, biegu do orki nie można dobrać, a w DF raczej coś znajdziesz, poza tym stop&go to super opcja jak byś tura chciał dołożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkad    1

Jeśli df bez dpf to bierz śmiało. Zapytam sie jeszcze jakie zadanie by miały te ciągniki. Pomocnicze czy główne?
Ten new holland to raczej t5 105 lub 115 a nie 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavvelek    1

Tak dokładnie ten Nh to 105 moja pomyłka ale juz od natłoku typów mi sie miesza. Jako główny miałby byc. Sprzedaje właśnie proxime plus 100 zetora i w zamian ma byc miała 96 km i dawała sobie radę ze wszystkim lecz czas na zmianę ;) nh może ładniejszy wizualnie ale ten wzmacniacz momentu jest w df 2 stopniowy a czasami tego w zetorze brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavvelek    1

A czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat steyr multi 4095? Bo nagle z deutza 5110C na którego juz wynegocjowałem fajna cene chyba wybiorę jednak steyr wyposażenie bajka, 4 półbiegi na każdym biegu z mozliwościa automatycznego przełączania przedni tyz z ehr, wom, multikontroler, oddzielny zbiornik na olej hydrauliczny który nie miesza sie ze skrzynią. Wyposażenie którego w innych modelach tej mocy porostu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkad    1

Na temat multi wiem niewiele ,ale posiadam kompakta i jestem zadowolony co do jakości wykonania. Wybór już padł czy jeszcze czekasz ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

Witam :) Ja rok temu też stałem przed takim wyborem między NH a DF i wybór padł zdecydowanie na DF. i Jak na razie nie żałujemy :) Po prostu lepszy komfort pracy,  lepsze wykonanie i bogatsze wyposażenie w podobnych cenach. Ciągnik jest bardzo oszczędny i mocy też mu nie braknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavvelek    1

Wybór padł na steyr
Cena 183 netto
Najbogatsza wersja z przednim wom i tuz + przednie wyjście hydrauliczne
Black

post-13909-0-87002800-1483991288_thumb.jpg

Edytowano przez Pavvelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Ciekawie wygląda w tych barwach. Jaka dopłata do takiej kolorystyki?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavvelek    1

Podobno duża i taniej sobie folia okleić, to była 1000 sztuka i dlatego czarna wiec dopłaty nie było za kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez damianop85
      Witam,
      w moim Agroplusie pojawił się błąd M9, plus kontrolka stop, proszę o informacje co może być przyczyną , gdzie szukać rozwiązania?
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj