Skocz do zawartości
plusz01

Opony do T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
pawelec1997    4

Jak bym miał wybierać między trayalem a kabatem to wybrałbym polskiego  kabata,opona wygląda na solidną i niema wygórowanej ceny.

93karol    0
postawiłem na Kabaty. teraz tylko szukam najlepszej oferty, nie ma sensu placic dwa razy za to samo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MarcinBelarus
      Witam. Mam ursusa 1012 i chce założyć mu z przodu opony na balonie, tzn. małe a szerokie takie jak przy rozrzutniku przykładowo.

Jeśłi ktoś robi taką zamianke niech napisze jaki koszt i co potrzebne do zrobienia tego.

Druga sprawa, jest taka iż chce zalożyć bliźniaki z tyłu, same opony przykręcane odpowiednimi uchwytami do felgi. Zakładał ktoś samą opone czy z felgami tylko?

Pozdrawiam.
    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .
      Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez hacki
      Witam,
      Obecnie spawam przyczepę jednoosiową i tak myślę nad oponami...

ile ciężaru wytrzymają 10x15,3 a ile 11,5x15,3 ?

warto dokładać parę złotych do tych większych?

jaką firmę polecacie?

przyczepa głownie do lasu czasami jakiegoś piasku, kamieni itp...