Skocz do zawartości

Polecane posty

KULAWA_KOZA    88

Tam gdzie wożę słomę właścicielka daje obornik za darmo.Nawet stajenny mi traktorem załaduje widłami na rozrzutnik.

Wiadomość z agroFakt.pl

nick    0

Ja kupuje obornik słomiasty po bojlerach z załadunkiem po 1000 zł za ok 180 m3

Pomiot kurzy za pełną naczepę ok 40-45 m3 850 zł z transportem na pole. Ni jak ma się to do cen podawanych tutaj, chociaż jak się pytałem w okolicy to byli tacy co życzyli sobie po 100 za tone krowiego. Rozmawiałem kilka dni temu z gościem co ma kaczki to za ok 280 m3 powiedział 5 ton owsa bo ktoś mu prawdopodobnie z odbiorców wypadnie i może wskoczę na jego miejsce.

nick    0

Tylko łyżka wchodzi w gre widłami tego nie podniesiesz 

dobi77    1

Ja kupowałem obornik spod kurczaków/brojlerów po 55zł./T z załadunkiem centralna Polska. Bez załadunku sprzedają po 45zł. tylko ciężko się wbić w kolejkę bo w tym roku nie da rady :(  

Napisano (edytowany)

Witam. Aktualnie mam do sprzedania obornik  w cenie 25zł/t w okolicach Wrocławia. Pryzmowany od stycznia  ^^

Edytowano przez MichaKarpiski

20CBR12    48

ja mam propozycje po 20 zł/t z załadunkiem i rozwiezieniem około 1200ton obornik bydlęcy- rozumiem że to świetna cena dla kupującego...?

szymon09875    95

Odświeżę trochę temat,
Jak liczycie wymianę obornika za slome ? Ja chce zaproponować za 10 balotów przyczepę ok 5-6 ton. Obornik bydlęcy z głębokiej sciolki mokry, bardzo malo slomy :)

michael31    4

jak wymieniałem ostatnio słomę za obornik to za 28 balotów ok 5 ton dostawałem 24 tony obornika bydlęcego świeży bardzo mokry

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się