Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

Tam gdzie wożę słomę właścicielka daje obornik za darmo.Nawet stajenny mi traktorem załaduje widłami na rozrzutnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick    1

Ja kupuje obornik słomiasty po bojlerach z załadunkiem po 1000 zł za ok 180 m3

Pomiot kurzy za pełną naczepę ok 40-45 m3 850 zł z transportem na pole. Ni jak ma się to do cen podawanych tutaj, chociaż jak się pytałem w okolicy to byli tacy co życzyli sobie po 100 za tone krowiego. Rozmawiałem kilka dni temu z gościem co ma kaczki to za ok 280 m3 powiedział 5 ton owsa bo ktoś mu prawdopodobnie z odbiorców wypadnie i może wskoczę na jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick    1

Tylko łyżka wchodzi w gre widłami tego nie podniesiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobi77    1

Ja kupowałem obornik spod kurczaków/brojlerów po 55zł./T z załadunkiem centralna Polska. Bez załadunku sprzedają po 45zł. tylko ciężko się wbić w kolejkę bo w tym roku nie da rady :(  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Witam. Aktualnie mam do sprzedania obornik  w cenie 25zł/t w okolicach Wrocławia. Pryzmowany od stycznia  ^^

Edytowano przez MichaKarpiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

ja mam propozycje po 20 zł/t z załadunkiem i rozwiezieniem około 1200ton obornik bydlęcy- rozumiem że to świetna cena dla kupującego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889

Odświeżę trochę temat,
Jak liczycie wymianę obornika za slome ? Ja chce zaproponować za 10 balotów przyczepę ok 5-6 ton. Obornik bydlęcy z głębokiej sciolki mokry, bardzo malo slomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michael31    36

jak wymieniałem ostatnio słomę za obornik to za 28 balotów ok 5 ton dostawałem 24 tony obornika bydlęcego świeży bardzo mokry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrot    0

Witam, 
Chciałbym się zapytać ile kosztuje obornik za tonę, 
Interesuje mnie cena z dowozem w okolicach gminy Siennicy, precyzując Borówek. 
Chciałbym zakupić ten "produkt :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja kupuję po 15 zł za wywrotkę o pojemności 4-5 ton. Transport i załadunek w moim zakresie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Północ mazowsza. Kupuję od ludzi ze wsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

dogadałem sie za 3 belki 150 po pasówce przyczepa 6t obornika bydlęcego z głębokiej ściółki słomy tam jak na lekarstwo obornik mi przywozi ja mu ładuję słomę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

ja mam swojego ooooo........ale wszystko chętnie przyjmę mam nowe kawałki nie dało sie teraz zaorać bo bagno to na wiosnę pójdzie tam obornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

U mnie w tej chwili mam umowę z słomę tzn oddaje z 50ha słomę a biorę +-2tys ton ale wcześniej 100% kupowałem ceny po 10-20 zł za tonę załadunek po stronie sprzedającego a transport po mojej stronie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez JaroLsa
      Witam wszystkich,chciałbym się Was zapytać o cenę nowego wyciągu do obornika o długości 35/40 metrów?
    • Przez matius04
      Jak w tytule. Piszcie po ile kupujecie zbiorniki dwupłaszczowe o jakiej pojemności i jakiej firmy. Wielu osobom to się przyda biorąc pod uwagę że co raz więcej osób szuka zbiorników patrząc na różnicę cenową oleju napędowego między ceną detaliczną a hurtową.
    • Przez Siwecki97
      Witam,
      Potrzebuje opinii o kombajnie zbożowym Fendt 5220E/5225E jak i o całym koncernie produkującym Laverdę, Fendta i Massey'a Fergusona. Prosze podsuwać również opinie i ceny innych marek kombajnów.
      Pozdrawiam!  
    • Przez potok
      rozrzutnik 1 osiowy ład. 4 tony ruski stan bdb 5500 zł.ładowacz zawieszany Troll widły  i łyżka  w komplecie stan bdb 6900 zł. nie wymagają wkładu finansowego cena do negocjacji.Świętokrzyskie pow. jędrzejów. tel.539062085
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj