Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
hubertuss    512

To teraz módl się o pokój na świecie aby kurs nie skoczył. Mi na polagrze powiedzieli 45 tys euro netto za 5430. Ale odrazu zaznaczyli, że trzeba z dealerem negocjować. To samo tyczy się wysokości kabiny. Standard a obniżona bez dopłaty trzeba negocjować z dealerem. To szerokie ogumienie to jakie będzie? Z wyposażeniem to jest tak, że ten ciągnik w zasadzie wszystko ma co potrzebne do podstawowych prac w gospodarstwie.

Wiadomość z agroFakt.pl

b0gdan    85

a czy się różnią błotniki skrętne od tych standardowych w serii 54**?

Możliwe że w tym samym dniu a korbanek później prosto do mnie przywiezie. Dealer mówił mi że z Francji jadą około 5 dni.

hubertuss    512

Jeśli 5 dni to pewnie koleją je wiozą.

Edytowano przez hubertuss

A może wiecie jaka jest dopłata za spawane felgi bo zapomniałem spytać się dealera a wyglądają o niebo lepiej od skręcanych?

b0gdan    85

już teraz wiem o co biega :) dzięki. W przypadku mojego , czyli starszej wersji, tego nie było, bo i tak przy maks skręcie jest jeszcze troszkę luzu :)

hubertuss    512

Być może przy oponach 440 montują szersze błotniki i potrzebna jest ta opcja. Przy standardowych kołach raczej zbędna.

b0gdan    85

nowy model ma lepszy skręt, stary w błotnikach ma wycięcia które go nie ograniczają

hodowcaaa    0

Jakiś tydzień temu pisałem mail do dilera MF z zapytaniem o cene modelu MF 5475 w standardzie, odpisał ze cena to 65 tys. euro netto - do negocjacji. Gdzie wynegocjowałeś taką cene?

witam jak tam negocjacje z korbankami wynegocjowałeś dobro cene

Laver    4

witam jak tam negocjacje z korbankami wynegocjowałeś dobro cene

Nie negocjowałem, bo narazie na zakupy się nie zanosi jestem 44XX w lubelskim na liscie MGR więc troche sobie jeszcze poczekam. Maile napisalem bo chcialem porównac cenę z ta z przed roku która milem na ofercie i zapytac o Ad blue. Rok temu był o 5 tys. euro tańszy. Ty dokonałeś zakupu?

b0gdan    85

a no rzeczywiście :) Te drugie są wyższe ... będziesz miał szybszy ciągnik o większym prześwicie ;)

Wiecie może jaka jest dopłata do kół 440R65/28 i 540R38/38 jeżeli mam zamówiony z kołami 440R65/24 i 540R65/34? Które byście radzili wziąć?

LowRider    33

te o większej średnicy oczywiście ;) chyba że masz bardzo niskie wjazdy do budynków

hubertuss    512

@bernatziom1996 ile dopłaciłeś za te szersze opony na felgach 24 i 34? Szkoda, że nie pomyślałeś o 28 i 38 przy negocjacjach. Teraz mogą cie za nie więcej skasować. Jesteś z nimi umową związany więc masz słąbszą pozycję negocjacyjną w tej sprawie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karolas123
      Witam, panowie czy są jeszcze jakieś filtry na hydraulice mf 6255? Znalazłem 3 na zdjęciach, instrukcja pokazuje na obrazkach jeszcze jakiś filtr podobny do puszkowego ale sam wkład, u mnie go chyba nie ma, bo nie mogę znaleść.

• Przez jk33
      Witam ,mam pytanie czy może mi ktoś kto ma katalog części do MF6245 podać numer katalogowy tej rurki widocznej na foto a dokładnie chodzi mi o samo kolanko. Jest to rurka łącząca filtr olejowy w plastikowej obudowie z chyba tym dużym białym metalowym nie przyglądałem się dokładnie ale raczej nie łączy się ona bezpośrednio z blokiem skrzyni. Pech chciał jak na 13tego przystało że zawadziłem o korzeń i się urwała, z góry dzięki.

• Przez makel9
      Witam jak w temacie, z góry zaznaczam, że olej to agrifarm stou 10w30 fuscha.
      A więc tak, manetka rewersu  w pozycji neutralnej a ciągnik delikatnie ciągnie do przodu (na zimnym oleju, na ciepłym jest trochę lepiej)  że ciężko włącza się biegi a zwłaszcza 4.
      na początek kalibracjia i bez zmian następnie odłączone zostały rurki doprowadzające olej na kosz i też  bez zmian, potem został spuszczony olej zapalamy ciągnik i jest wszystko ok nie ciągnie biegi wchodzą idealnie , wlałem olej  ale zaślepiłem  przewód ssący od mikropompki tej z przodu i też jest git a wiec czy olej nie odpowiedni i skleja tarczki czy jest coś o czym nie wiem, czy one po prostu tak mają ??? dodam że obroty na wyjściu skrzyni hydraulicznej na luzie to ok 150 obrotów na zimnym olej na ciepłym ok 70 obrotów z zaślepiony przewodem ssącym 0
      pozdrawiam

• Przez Peron
      Witam. 
      Jaką macie opinie o ciągnikach tej serii? Szukam ciągnika ciężkiego, do ciężkich narzędzi z tyłu, moc ok. 150 km jest dla mnie wystarczająca. Do tej pory z tymi maszynami pracował ciągnik o mocy ok. 130 km (6 cylindrów). Jeśli chodzi o moc, to sobie radził ok, ale jest niestety zbyt lekki, nawet dociążanie przodu niezbyt pomaga. Po prostu szkoda mi trochę katować ciągnika. 

Czy ogólnie ciągniki serii 82xx to maszyny godne polecenia? Perkins daje radę? Po ilu motogodzinach sypie się skrzynia? To taka sama skrzynia, jak w 6180 6280? Bać się przebiegu rzędu 7-8 tys MTH?

• Przez macko25
      ostatnio jak robiłem orki zimowe to podnośnik zaczął mi nie trzymać na jednym poziomie bez przerwy podnosił opuszczał i orka taka nierówna mi niewychodziła a diody na panelu bez przerwy mrugały czy ktoś miał taki problem