Polecane posty

hubertuss    4653

To teraz módl się o pokój na świecie aby kurs nie skoczył. Mi na polagrze powiedzieli 45 tys euro netto za 5430. Ale odrazu zaznaczyli, że trzeba z dealerem negocjować. To samo tyczy się wysokości kabiny. Standard a obniżona bez dopłaty trzeba negocjować z dealerem. To szerokie ogumienie to jakie będzie? Z wyposażeniem to jest tak, że ten ciągnik w zasadzie wszystko ma co potrzebne do podstawowych prac w gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a czy się różnią błotniki skrętne od tych standardowych w serii 54**?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w tym samym dniu a korbanek później prosto do mnie przywiezie. Dealer mówił mi że z Francji jadą około 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeśli 5 dni to pewnie koleją je wiozą.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie jaka jest dopłata za spawane felgi bo zapomniałem spytać się dealera a wyglądają o niebo lepiej od skręcanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

już teraz wiem o co biega :) dzięki. W przypadku mojego , czyli starszej wersji, tego nie było, bo i tak przy maks skręcie jest jeszcze troszkę luzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Być może przy oponach 440 montują szersze błotniki i potrzebna jest ta opcja. Przy standardowych kołach raczej zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

nowy model ma lepszy skręt, stary w błotnikach ma wycięcia które go nie ograniczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcaaa    0

Jakiś tydzień temu pisałem mail do dilera MF z zapytaniem o cene modelu MF 5475 w standardzie, odpisał ze cena to 65 tys. euro netto - do negocjacji. Gdzie wynegocjowałeś taką cene?

 

witam jak tam negocjacje z korbankami wynegocjowałeś dobro cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

 

witam jak tam negocjacje z korbankami wynegocjowałeś dobro cene

 

Nie negocjowałem, bo narazie na zakupy się nie zanosi jestem 44XX w lubelskim na liscie MGR więc troche sobie jeszcze poczekam. Maile napisalem bo chcialem porównac cenę z ta z przed roku która milem na ofercie i zapytac o Ad blue. Rok temu był o 5 tys. euro tańszy. Ty dokonałeś zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a no rzeczywiście :) Te drugie są wyższe ... będziesz miał szybszy ciągnik o większym prześwicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jaka jest dopłata do kół 440R65/28 i 540R38/38 jeżeli mam zamówiony z kołami 440R65/24 i 540R65/34? Które byście radzili wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

te o większej średnicy oczywiście ;) chyba że masz bardzo niskie wjazdy do budynków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@bernatziom1996 ile dopłaciłeś za te szersze opony na felgach 24 i 34? Szkoda, że nie pomyślałeś o 28 i 38 przy negocjacjach. Teraz mogą cie za nie więcej skasować. Jesteś z nimi umową związany więc masz słąbszą pozycję negocjacyjną w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj