Polecane posty

kami    5

Co Ty opowiadasz, sąsiad w 2009 jak brał oferte na mf 5445 to mowił że dopłacił kilka lub kilkanaście tysięcy więcej przez to że wziął skrzynie dyna 4 zamiast dynashift :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

żartowniś z twojego sąsiada... ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

kurde no:D nie no skoro tak mowicie to nie będe sie sprzeczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajac02    0

No to niech ci sprzedadzą 5425 za kwotę jaką masz w umowie i w terminie jaki masz w umowie jeśli się nie wywiążą to muszą ci zwrócić zaliczkę zresztą te umowy są tak napisane że chronią tylko dilera a nabywca te umowy akceptuje albo nie . Proponowałbym zeby każdy miał kilka dni na zapoznanie się z umową i możliwość dodania swoich warunków a nie w pośpiechu czasem bez czytania podpisywać. ..Ktoś pisał że 5425 wyszedł z produkcji a następcą o podobnej mocy jest 5430 którego dziś diler mi proponował za 40500 euro.

Aha i podaj skąd są te caniaki bo trzeba będzie ich unikać.

 

Te cwaniaki to woj warmińsko-mazurskie powiat gołdapski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

witam wszystkich oriętujecie sie jakie so ceny ciągnika mf 5475 bo dogadałem sie z korbankami na ten ciągnik cena to

72000 tyś euro brutto przelicznik eura 4 zł co o tym sądzicie prosze o waszo opinie i ewentualnie może ktoś z was się interesował ceno tego modelu pozdrawiam

 

Jakiś tydzień temu pisałem mail do dilera MF z zapytaniem o cene modelu MF 5475 w standardzie, odpisał ze cena to 65 tys. euro netto - do negocjacji. Gdzie wynegocjowałeś taką cene?

Edytowano przez Laver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcaaa    0

Jakiś tydzień temu pisałem mail do dilera MF z zapytaniem o cene modelu MF 5475 w standardzie, odpisał ze cena to 65 tys. euro netto - do negocjacji. Gdzie wynegocjowałeś taką cene?

 

witam cene negocjowałem w chojnach woj. podlaskie, wczoraj byłem u nich bo chciałem zamienić na mniejszy 5465 i pokazywał mi deler ceny to tego 5475 była cena 63000 tyś euro jusz to była cena taka do oddania bo wyjściowa na niego to była 66000 tyś euro netto widziałem ceny u niego na kąpie bo tam pracuje muj znajomy mówił że ceny ciągników wzrosły.

W tym moim 5475 kturego będe brał jest jeszcze w tej cenie amortyzowana kabina szerokie opony i komplet obciążników.

 

 

witam cene negocjowałem w chojnach woj. podlaskie, wczoraj byłem u nich bo chciałem zamienić na mniejszy 5465 i pokazywał mi deler ceny to tego 5475 była cena 63000 tyś euro jusz to była cena taka do oddania bo wyjściowa na niego to była 66000 tyś euro netto widziałem ceny u niego na kąpie mówił że ceny ciągników wzrosły.

W tym moim 5475 kturego będe brał jest jeszcze w tej cenie amortyzowana kabina szerokie opony i komplet obciążników.

To targuj sie dobrze bo delerzy na tym modelu mogo zejść najnirzej do 63000 tyś euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Pytałem tez o 5465 to cenę jaka mi podał to 60 tys. euro netto do negocjacji. U ciebie za 5475 wychodzi 58,53 tys. euro netto po negocjacji+ dodataki w wyposażeniu (ta cena to z tego roku?). Jak jest z tym kursem u korbanków bo jak kiedyś u nich bylem to diler mówił ze liczą cenę po kursie na dany dzień, a euro po 4zł to było rok temu. Czy teraz dają jakieś promocje i liczą po mniejszym kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcaaa    0

Pytałem tez o 5465 to cenę jaka mi podał to 60 tys. euro netto do negocjacji. U ciebie za 5475 wychodzi 58,53 tys. euro netto po negocjacji+ dodataki w wyposażeniu (ta cena to z tego roku?). Jak jest z tym kursem u korbanków bo jak kiedyś u nich bylem to diler mówił ze liczą cenę po kursie na dany dzień, a euro po 4zł to było rok temu. Czy teraz dają jakieś promocje i liczą po mniejszym kursie?

 

Mój 5475 to jest rok 2011 ale umowe na niego podpisałem w grudniu dostałem dobro cene deler twierdzi że to dlatego bo na mojej gminie niema jeszcz maseya i mój będzie pierwszym ciągnikiem ktury tu sprzedadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajac02    0

opłaca się dopłacić do mf 5430 6tyś euro netto bo mam zamiar brać 5425 za 39 euro netto? Ile kosztuje przedni tuz?

Edytowano przez Zajac02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

z tego co kojarzę, to no nowa seria 54XX np. 5430 miała być tańsza od poprzedniej, bo ciągniki mają mniejszy udźwig, słabszy tyny most, zmieniony przedni, a teraz się okazuje że trzeba dopłacić za gorszy ciągnik???

 

ja by tą różnice w cenie włożył wyposażenie do 5425.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajac02    0

Chyba zostanę przy tym 5425 różnica to 6km a cena 6 tyś. Wybiorę przedni tuz i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a jest dostępna w 5425 amortyzacja kabiny??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ale czy można ją dołożyć do ciągnika z placu, bo tylko takie starej serii już zostały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Z tego co kiedyś przedstawiciel mówił to nie można dołożyć amortyzacji do ciągnika na placu.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcaaa    0

Z tego co kiedyś przedstawiciel mówił to nie można dołożyć amortyzacji do ciągnika na placu.

Można dołożyć bynajmniej do mojego 5475 dołożyli amortyzacje kabiny i to co nawet niewystępuje w opcji tylko w wersi 64xx a mianowicie zbiorniczki na końcówkach szybkozłączy chydrauliki zewnetrznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcaaa    0

@hodowcaaa czy jest zauważalna różnica po założeniu amortyzacji? :mellow: Jaki jest koszt takiej imprezy? ^^

montowali mi amortyzacje kabiny ale na placu przed odebraniem ciągnika koszt 1000 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Oglądałem to na agro show. Przy kabinie standardowej raczej się da zamontować na placu u dealera. Kabina slim na pewno, kabina obniżona chyba też ma inne mocowania przy osi tylnej. Więc dealer amortyzacji w tej wersji nie zamontuje. Przednie poduszki i mocowania wyglądają na oko mniej więcej tak samo bez znaczenia w jakiej wersii. Oczywiście poza wysokością mocowań. Swoją drogą 1000 e to dużo jak za 2 amortyzatorki. Na allegro podobny do df a znalazłem za niecałe 400 zł. Ale nie wiem czy ciekawszym rozwiązaniem nie były by poduszki pneumatyczne od kabin ciężarówek.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcaaa    0

hubertuss widziałeś ty wogule amortyzacje kabiny w MF jak to jest kabina obsadzona oczym ty piszesz zapoznaj się z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Widziałem nie raz tylko zapomniałem jak to wygląda. Tam są jeszcze stabilizatory czy coś w tym rodzaju także trochę się pomyliłem we wcześniejszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj padł wybór zamiast mf 5425 biorę mf 5430 cena jaką wynegocjowałem to 43500 euro netto na szerokim ogumieniu 15 marca ciągnik wyjedzie z fabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Dzisiaj padł wybór zamiast mf 5425 biorę mf 5430 cena jaką wynegocjowałem to 43500 euro netto na szerokim ogumieniu 15 marca ciągnik wyjedzie z fabryki.

 

Po ile ci euro liczyli?Tyle ile w danym dniu kurs euro stoi czy może daja jakies promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lesio321123
      Witam po postoju odpaliłem ciągnik na drugi dzień i zaczął wyciekać spieniony olej przekładniowy hydrauliczny pomiędzy silnikiem i skrzynia ktoś wie co mogło się nagle stać ?


    • Gość
      Przez Gość
      Mam problem w MF 6475 dynashift wyrzuca mi 1 i 2 bieg i często wyskakują pod obciążeniem co to może być za przyczyną ? 
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam problem 
      Zakupiłem już jakiś czas temu MF 6290 i było wszystko w porządku
      Ciągnik od razu nie odpalał za pierwszym ale nie było tragedii 
      W 2 tygodnie temu miałem nim wyjazd i jechałem na pusto bez niczego zauważyłem że jest on bardzo mułowaty i na 4 bardzo powoli się zbiera i nie dymi 
      Tego samego dnia gdy dojechałem na miejsce i chciałem po 1 godzinie odpalić ciągnik nie dało się 
      Musiałem podpapowac pompka paliwa i dopiero tego samego dnia po powrocie stwierdziłem że wymienię oleje i wszystkie filtry 
      Po wymianie i popompowaniu pompka że paliwo wylało się z filtrow odpaliłem ciągnik i zapalił od strzała( dodam że akumulatory nie są zbyt dobre a w tedy długo się ładowal i pewnie to dlatego)(oraz nie odpowietrzalem pompy paliwa)
      Teraz po czasie chciałem nim wyjechać stał około tygodnia bez ruszania i popompowalem trochę pompka i jakoś odpalił pochodził 5 min zgasiłem go i po jakiś 20 min chciałem go odpalić spowrotem i odpalił z wielkim problem bardzo długo kręcił i nie mógł załapać 
      Myślę że nie był to problem z akumulatorem
      Więc dlatego pytam co może być przyczyną 
      Czy paliwo się gdizes cofa?
      Czy coś z pompą jest nie tak?
      Dziękuję za wszelką pomoc 
    • Przez Georg4369
      Witam! Czy posiada ktos legendę do kontrolek w Mf 4255?
      Swieci kontrolka z dwoma kolami zębatymi obok siebie i zebatka z olejem w środku. Ciagnik przestal jechac
      Proszę o podpowiedź gdzie są zlokalizowane filtry hydrauliki w tym ciagniku?
    • Przez Georg4369
      Witam! Czy posiada ktos legendę do kontrolek w Mf 4255?
      Swieci kontrolka z dwoma kolami zębatymi obok siebie i zebatka z olejem w środku. Ciagnik przestal jechac
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj