Polecane posty

CONDOR    10

Płyn chłodniczy z czasem też traci swoje właściwości. Teoretycznie powinno wymieniać się płyn zgodnie z zaleceniami producenta lub co dwa lata.

 

Czy do MF serii 54xx można zamówić w opcji ''mięką oś''?


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Koszt płynu przy cenie pozostałych rzeczy jest dość niski więc chyba nie warto na nim oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

wg instrukcji płynu się nie wymienia, tak samo jak u wielu producentów samochodów :) Żaden producent nie zleca wymiany co dwa lata, co 5 lat Skoda i Peugeot, inni zadziej lub wcale

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam124    0

Dzisiaj z wujkiem jedziemy do korbanków po nowy traktor MF 5465 jest jakiś uzytkownik takiego traktoru dodam ze ma skrzynie dyna 4 są jakos mocno awaryjne????

 

Kolego a ja ci powie tak ze dokonaliscie dobrego wyboru ja sam posiadam własnie takiego masseya 5465 od sierpnia 2011 i takze od korbanków i jestem bardzo zadowolony ma zrobione 300h i jak narazie zero zastrzeżen tylko jak masz jeszce możliwośc to dobiesz sobie amortyzowana ośkie z przodu tego tylko brakuje a po za tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemper    0

Dzisiaj rano przy minus 20 stopniach uruchomiłem mojego MF 5435 tak z ciekawości jak się zachowa,zapalił bez problemu gorzej było z półbiegami ponieważ nie przełączały się, migała tylko lamka A,pomyślałem sobie kurde dopiero 40 mth a tu już awaria.Ale po kilku minutach wszystko wróciło do normy.Czy te traktory tak mają czyli musi się olej zagrzać żeby jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Poniżej chyba - 10 skrzynia blokuje się na półbiegu c można zmieniac tylko zakresy. Tak ma być.Może masz ustawione, że za kazdym razem automatycznie do a wraca. Dlatego masz a. Amo oś jest od 5460 czy 5465 w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemper    0

Kiedy go uruchomiłem był właśnie na C,nie mogłem przełączać półbiegów tylko zakresy,cały czas paliła się lampka C i równocześnie co jakiś czas migała lampka A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@adam poił rekord w odgrzewaniu kotleta... :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

Witam. Mam problem z fergusonem 5445 a dokładnie to nie chce zgasnąć po wyłączeniu zapłonu. Przekrecam kluczyk w lewą stronę, zegary gasną a ciągnik spada na wolniejsze obroty ale nie gaśnie... To jest sterowane elektronicznie??

witaj pepcio w gronie szczęśliwych posiadaczy mf-ów a awarii pomp wtryskowych u nich mnogo prawdopodobnie masz uszkodzoną sprężyne w pompie odpowiaającą za gaszenie jak wcześniej ktoś napisał że cewka ale raczej nie ona miałem to samo uszkodzenie w swoim 5455 z 2006r dogaszałem go hydrauliką trzeba wyjąć pompe wtryskową i zawieźć do serwisu delphi albo bosch ja robiłem w świebodzinie u trzebniaka wziął 1400zł pompa jest mocowana śrubami od strony pompy wodnej trzeba zdiąć pokrywe pompy uszczelki są drogie ale mozna odzyskać je olej z miski spuścić bo płyn dostanie sie do niego pompe trzeba zablokować w odpowiednim położeniu wkręcając śrube 10 na pompie i w droge


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u korbanka temperatura jaka była to -27 i za pierwszym razem odpalił bezproblemowo, stoi ciągle na zewnątrz. Wczoraj byłem u deutz fahra i nie dał rady odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To w sumie o niczym nie świadczy. O ceny pytałeś może napisz co i za ile ci oferowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DEUTZ FAHR AGROFARM 420DT. Moc 99KM wyposażenie: klimatyzacja + szyberdach, siedzenie pneumatyczne, Przygotowanie do przedniego TUZ+WOM, Wzmocniony udźwig tylnego podnośnika, skrzynia 20/20 z rewersem mechanicznym, 40km/h, hamulce 4x4 cena to 210tys brutto a MF 5425 wszystko prawie standard oprócz szerszych opon 200tyś brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

U mnie również 54xx przy takich morzach pali bez problemowo.Co do wyposażenia MF w standardzie ma wszystko to Co wypisałeś przy DF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

A nawet więcej niż można do tego DF-a dołożyć.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

oddając sprawiedliwość df ma jakieś 13 km więcej. Chociaż moment obrotowy jest porównywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3przemo3    0

no i MF ma rewers elektrohydrauliczny. Dla jednych to zaleta, dla drugich wada. Biorąc nowy ciągnik wydaje mi się że jest to zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

MF 4455 kosztuje 160 tyś brutto a z wyposażenia to szerokie opony,obciążniki,klima,pneumatyka,siedzenia gramera.

Edytowano przez bernatziom1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

MF 4455 kosztuje 160 tyś brutto a z wyposażenia to szerokie opony,obciążniki,klima,pneumatyka,siedzenia gramera.

 

 

 

a orietujesz się ile będzie do niego tuz kosztował ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

 

 

 

a orietujesz się ile będzie do niego tuz kosztował ???

 

 

Ok 12tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcaaa    0

Witam wszystkich na forum prosze was o pomoc mam zamiar zakupić mf 5465 lub 5475 i niewiem ktury wybrać pracował by ma 50 ha co myślicie o tym modelu proszo o opinie użytkowników tych ciągników jaka jest ich awaryjność i czy to by była dobra inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lesio321123
      Witam po postoju odpaliłem ciągnik na drugi dzień i zaczął wyciekać spieniony olej przekładniowy hydrauliczny pomiędzy silnikiem i skrzynia ktoś wie co mogło się nagle stać ?


    • Gość
      Przez Gość
      Mam problem w MF 6475 dynashift wyrzuca mi 1 i 2 bieg i często wyskakują pod obciążeniem co to może być za przyczyną ? 
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam problem 
      Zakupiłem już jakiś czas temu MF 6290 i było wszystko w porządku
      Ciągnik od razu nie odpalał za pierwszym ale nie było tragedii 
      W 2 tygodnie temu miałem nim wyjazd i jechałem na pusto bez niczego zauważyłem że jest on bardzo mułowaty i na 4 bardzo powoli się zbiera i nie dymi 
      Tego samego dnia gdy dojechałem na miejsce i chciałem po 1 godzinie odpalić ciągnik nie dało się 
      Musiałem podpapowac pompka paliwa i dopiero tego samego dnia po powrocie stwierdziłem że wymienię oleje i wszystkie filtry 
      Po wymianie i popompowaniu pompka że paliwo wylało się z filtrow odpaliłem ciągnik i zapalił od strzała( dodam że akumulatory nie są zbyt dobre a w tedy długo się ładowal i pewnie to dlatego)(oraz nie odpowietrzalem pompy paliwa)
      Teraz po czasie chciałem nim wyjechać stał około tygodnia bez ruszania i popompowalem trochę pompka i jakoś odpalił pochodził 5 min zgasiłem go i po jakiś 20 min chciałem go odpalić spowrotem i odpalił z wielkim problem bardzo długo kręcił i nie mógł załapać 
      Myślę że nie był to problem z akumulatorem
      Więc dlatego pytam co może być przyczyną 
      Czy paliwo się gdizes cofa?
      Czy coś z pompą jest nie tak?
      Dziękuję za wszelką pomoc 
    • Przez Georg4369
      Witam! Czy posiada ktos legendę do kontrolek w Mf 4255?
      Swieci kontrolka z dwoma kolami zębatymi obok siebie i zebatka z olejem w środku. Ciagnik przestal jechac
      Proszę o podpowiedź gdzie są zlokalizowane filtry hydrauliki w tym ciagniku?
    • Przez Georg4369
      Witam! Czy posiada ktos legendę do kontrolek w Mf 4255?
      Swieci kontrolka z dwoma kolami zębatymi obok siebie i zebatka z olejem w środku. Ciagnik przestal jechac
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj