Polecane posty

kemper    0

Do silnika wchodzi 8 itrów, do przedniego mostu 9 litrów, ale podobno tyle nie wchodzi :D i zwolnice po 0,6 litra. oleje Total, specyfikacja parę postów wyzej

Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wejdź na strone korbanka tam znajdziesz zakładkę "pobierz" Trzeba się zarejestrowac i można bezpłatnie pobrać instrukcje, katalogi do sprzetu, który sprzedaje korbanek. Katalog czy instrukcję do 54xx tez tam znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

katalog? jest tylko online, ale jakie sa dane do logowania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Sory katalogi pomyliłem z prospektami. Aby się zalogować musisz się zarejestrować. Kupowałeś u nich ciągnik więc pewnie i tak większość twojch danych mają, które trzeba tam podać. Zakładałem konto chyba z 3 lata temu więc nie wiem czy wszystkie są obowiązkowe. E sklep to w sumie fajna opcja tylko nie wiem czy te ceny pokrywają się z tymi w serwisie. Co do instrukcji po zalogowaniu można ściągnąć bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

dane do logowania otrzymuje się od dilera... przynajmniej tak piszą na stromie AGCO :) Ceny z esklepu są identyczne jak w sklepie normalnym, tylko ze w sklepie normalnym można coś utargować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fresh    0

takie kręcenie się po podwórku, czy trasa np na max obrotach?

 

Trasa i obroty 1800.czyli mówicie że to normalne? wydawało mi się to dużo...

dzięki panowie za odp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Jeżeli chodzi o tą stronę:

http://dostep.korbanek.pl/

to jest tam zarejestruj się, nie trzeba dostawać żadnego hasła od korbanka.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie o to mi chodziło. Co do spalania. ludzie czy to dziwne że silnik 6,6 litra musi swoje spalić przecież to nie 255.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Trasa i obroty 1800.czyli mówicie że to normalne? wydawało mi się to dużo...

dzięki panowie za odp.:D

jak dla mnie to zdecydowanie za dużo...

co do logowanie to chodzi mi o ta stronę http://eame.agcopartsbooks.com/EpsilonWeb/login.aspx?region=EAME%20IDList=%20[{000214A0-0000-0000-C000-000000000046}]%20Prop3=19,2 sa tam katalogi częsci online

do korbanka to loguje się normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie wiem, czy to nie jest dla dealerów serwisów itd. Wtedy tak jak mówisz dostajesz od przedstawiciela na kraj np korbanka hasło i login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemper    0

Szukam kogoś kto posiada Masseya 5435 od dłuższego czasu.Chciałbym porozmawiać o nim podzielić się opinią i takie tam.Mój email klip900@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fresh    0

na razie niech jeszcze chodzi może to przez mrozy więcej słopie... Miał być jako nowy ale okazało się ze jest po pokazowy i miał już 70mth a 1 przegląd po 80mth był robiony (przechodzony o 30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

W jaki sposób mierzysz spalanie? Czy ciągnik na trasie jeździ pusty czy z czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
Napisano (edytowany)

na razie niech jeszcze chodzi może to przez mrozy więcej słopie... Miał być jako nowy ale okazało się ze jest po pokazowy i miał już 70mth a 1 przegląd po 80mth był robiony (przechodzony o 30).

mój był przeglądany przy 68, bo robota była, a serwisanci przyjechali na 3 dzień :)a właśnie jak mierzysz, bo zbiornik przy końcu jeszcze się powoli odpowietrza i więcej wchodzi. Wskaźnik paliwa działa z dokładnością +- 15 litrów i to zależy kiedy :)

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fresh    0

wlane 40 litrów ojciec pojechał świnki do masarni odwieść nabił trochę ponad 2mth i stan na liczniku przed i po wyjeździe taki sam.

zobaczymy jak przyjdzie robota dostanie do pełna bak i ile mth zrobi... na razie się rozkoszuje widokiem bo piękna maszyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

A moze po prostu zawiesił Ci się wskaznik od paliwa, raz tak miałem u siebie zegary pokazywały połowe baku a mi w drodze do domu paliwa brakło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@fresh takim pomiarem to nie zawracaj pupy...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Po wskażniku nie ma co mierzyć. Jedyny w miarę racjonalny pomiar to zalać do pełna. Po jakimś tam przebiegu dolać spowrotem do pełna najlepiej na stacji, lub jakimś odmierzonym naczyniem jeśli ktos tankuje w domu. Tak pozatym wykozystanie takiego ciągnika do transportu kilkunastu nawet świń to niezbyt ekonomiczne rozwiązanie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek12    82

wlane 40 litrów ojciec pojechał świnki do masarni odwieść nabił trochę ponad 2mth i stan na liczniku przed i po wyjeździe taki sam.

człowieku odkryłeś Perpetuum mobile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

wlane 40 litrów ojciec pojechał świnki do masarni odwieść nabił trochę ponad 2mth i stan na liczniku przed i po wyjeździe taki sam.

człowieku odkryłeś Perpetuum mobile

 

 

Czytałem pare razy Twoja wypowiedz i z tego co rozumiem to według zegarów nic nie ubyło tak? skoro przed i po wykonanej pracy stan na zegaże taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

Przecież chodzi pewnie o to że spojrzał na wskaźnik, wlał paliwo, pojechał przyjechał i znowu spojrzał na wskaźnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemper    0

Koledzy,ile możę palić MF 5435 przy prasie claas rollant 46 na 1h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agronomek    0

witam koledzy mam pytanie jaki model ferdka byscie polecali w klasie ok. 100KM 4 cyl/turbo? ok 2000 roku w cenie ok 60000 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12
Napisano (edytowany)

Koledzy,ile możę palić MF 5435 przy prasie claas rollant 46 na 1h

Kolego podejrzewam że nikt Ci nie udzieli odpowiedzi ponieważ nie da się odpowiedzieć a nawet jeśli ktoś poda jakąś cyfre to może się okazać że w Twoim przypadku zupełnie bedzie co innego ( zależy jaka słoma jak będziesz deptał po gazie jakie ukształtowanie terenu czy słoma będzie owijana sznurkiem czy siatką > za dużo zmiennych)Mój odnośnik link do straego testu powermix różnych modeli ciągników , ale jest to stary test silniki spełniały mniejsze wymogi odnośnie "czystości" spalin, i na dodatek nie ma tam Twojego modelu MF ale jakby kogoś interesowało ;)

Edytowano przez Andrzej24871

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

moi drodzy parafianie naprawiłem pompe wtryskową od mojego mfa 5455 2006r 1800 mtg ponoć awaria związana z typowym zużyciem troche rozregulowana była i jakiś zawór w środku padł 1400 zl naprawa pompy w serwisie diesel trzebniak w świebodzinie same uszczelki 400zl plus robota mechanika droga itd w sumie pk 2000zl jak na 1800mtg troche za wczesnie ale ponoc na gwarancji takich pomp naprawialo sie sporo bo to warsztat serwisowy korbanka a awaria mogla byc spowodowana spaloną pompką paliwową która mi sie wczwśniej spaliła pozdrawiam


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

    • Przez Pawlacz
      Witam
      W ciągniku mf 6495 dyna 6 po odpaleniu pokazał się na wyświetlaczu błąd d154. Ciągnik stał w garażu przez całą zimę i miał wyjęty akumulator. Odpalił normalnie ale nie chce ruszyć nie można przełączyć biegów ani nic. Na komputerze po prawej nic się nie wyświetla wchodzi jakby nie miał zasilania. Teraz pytanie od czego jest ten błąd d 154 i czy ten komputer ma jakieś znaczenie czy działa czy nie na jazdę ciągnika że nie mogę przełączyć żadnego biegu. Z góry dziękuję
      Pozdrawiam
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj