Polecane posty

krycha094    7

MDsikor a ty myślisz że każdy ciągnik jest doskonały nawet fendt potrafi sie zepsuć :) i tak jak kolega wyżej napisał w tej cenie masz "full wypas" :) i cena w miarę przystępna lecz i tak drogo bo euro wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Chodzi mi o to aby on więcej robił w polu niż stał w serwisie. :)


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Panowie a jak wygląda sprawa zwrotności MF 5435 porównując do JD 5080R, oraz DF Agrofarm ?


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

AGROFARM 10,71; JD R 9,35; MF 5445 10,66; trzeba zaznaczyć że MF jest zdecydowanie większym ciągnikiem od dwóch pozostałych, tak jakby pół rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Jaki jest zalany olej w skrzyni biegów w tych MF-ach?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Np Total DYNATRANS MPV, Shell Donax TDS 10W-30 lub inne spełniająće normę MF CMS M1145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

bogdan a ten total dynatrans jaką ma lepkość i specyfikacje bo teraz mi taki na dolewkę dali a ostatnio lałem jakiś classowski olej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

o dzieki a o tym oleju claasa to wiedziałem ze total ale co chwila inna butelka i trudno sie połapac w tych specyfikacjach <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

siemka koledzy planuje zakupić ciągnik o mocy około 90 100km na agro show oglądałem oglądałem i nawet mnie zaciekawił mf 5435- 45 co oni mi możecie powiedzieć cena jaką mi zaśpiewli 42 tys netto euro nawet w fajnym wyposażeniu zastanawiałem sie tez nad 5100r jd lub mc 105 max rps z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilonek    0

ja mam 5465 od 2 lat na dana-4

jestem z niego zadowolony jak diabli

ktos pisał ze 150 l starcza mu na 8 godzin roboczyc z 4 skibach z wałem, zgodzę sie z tym w 100% wał robi za***iste obciązenie

ja do swojego czepiam 4 skibowy obrotowy unijny na Wario i zbiornik mi wystarcza na 10 godzin ale ma srednie gleby, żałuję ze nie wziołem dodatkowego zbiornika

jesli chodzi o skrzynie i transporty to poprostu poezja

jakbym miał sie przesiąsc do zwukłej skrzyni teraz z lewarkiem i sprzedłem robiąc 70 km w jedną strone to pier**liłbym taki interes, a swoim moge tyje jeżdzic o to sama przyjamnosc jest :-)

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Jedni mowia ze lipa a drudzy chwala wiec sam juz nie wiem jak jest. Mam oferte na 5465 za 202 netto i wydaje mi sie kuszaca bo wyposarzenie standardowe jest calkiem niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

popieram kilonka dobrze sie sprawuja te ciagniki sam mam 5455 i ok 1700 mtg od 2006r moze to nie rekord ale sporo u mnie robi od pola 4 ibis xls kombi 4.2 m kos 2.6m ares tl 3m plus siewnik sulky po prasa claas rollant 350rc i transport a ciaga sie np kurzaka po ok 20-25t czasem jak sie zamotam zbyt szybko zaczne mieszac w skrzyni to sie zawiesi i nie moze znalezc biegu ale wystarczy zgasic go na chwile i sie resetuje


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

Proszę o pomoc w wyborze ciągnika, waham sie między 5435 a 5445. ciągnik będzie pracował z turem i tuzem. Mam krowy, wiec będzie pracował na łąkach i z ładowaczem. Łąk mam ok 30ha a ornego 10ha ( pod qq i troche zboża na pasze) Czy może jakis inny ciągniczek z innej stajni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Jeżeli różnica w cenie jest niewielka proponuje skusić się na 5445 ma mocniejszy podnośnik i parę koni więcej ...:D w przyszłości może się przydać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

różnica w cenie to jakies 4000 euro wiec nie dużo tylko jak bedzie ze spalaniem w tych ciągnikach bo mam 2 znajpmych i mają jeden 5425 a drugi 5435 i spalanie w zależności od roboty około 4-5l/h w ładowaczu do około 11l/h w sieczkarni do qq

a na forum gdzies czytałem ze 5445 pali juz sporo więcej, a paliwko kosztuje :D

Edytowano przez marcin1701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel250    2

Ja raczej zostałbym przy 5435 .W mocy jest mała różnica pomiędzy 5435 a 5445 .Cenowo 4000 euro to już spora różnica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

A mógłbyś to określić precyzyjniej pali więcej ale w jakiej pracy przy jakim obciażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1701    3

tam o tym 5445 gościu pisał że pali jakies 18l w pługo 4 obrotowe nie pamiętam na jakiej ziemi mi nie potrzebny ciągnik do pługa tylko do prasy, ładowacza i w ogóle do łak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

hehe ja ma 5465 i pali mi w orce z 4 unii 16 litrów :D widocznie 5445 dostaje niezle po zaworach ze tyle spali. W lekkich pracach to duzo nie spali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lesio321123
      Witam po postoju odpaliłem ciągnik na drugi dzień i zaczął wyciekać spieniony olej przekładniowy hydrauliczny pomiędzy silnikiem i skrzynia ktoś wie co mogło się nagle stać ?


    • Gość
      Przez Gość
      Mam problem w MF 6475 dynashift wyrzuca mi 1 i 2 bieg i często wyskakują pod obciążeniem co to może być za przyczyną ? 
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam problem 
      Zakupiłem już jakiś czas temu MF 6290 i było wszystko w porządku
      Ciągnik od razu nie odpalał za pierwszym ale nie było tragedii 
      W 2 tygodnie temu miałem nim wyjazd i jechałem na pusto bez niczego zauważyłem że jest on bardzo mułowaty i na 4 bardzo powoli się zbiera i nie dymi 
      Tego samego dnia gdy dojechałem na miejsce i chciałem po 1 godzinie odpalić ciągnik nie dało się 
      Musiałem podpapowac pompka paliwa i dopiero tego samego dnia po powrocie stwierdziłem że wymienię oleje i wszystkie filtry 
      Po wymianie i popompowaniu pompka że paliwo wylało się z filtrow odpaliłem ciągnik i zapalił od strzała( dodam że akumulatory nie są zbyt dobre a w tedy długo się ładowal i pewnie to dlatego)(oraz nie odpowietrzalem pompy paliwa)
      Teraz po czasie chciałem nim wyjechać stał około tygodnia bez ruszania i popompowalem trochę pompka i jakoś odpalił pochodził 5 min zgasiłem go i po jakiś 20 min chciałem go odpalić spowrotem i odpalił z wielkim problem bardzo długo kręcił i nie mógł załapać 
      Myślę że nie był to problem z akumulatorem
      Więc dlatego pytam co może być przyczyną 
      Czy paliwo się gdizes cofa?
      Czy coś z pompą jest nie tak?
      Dziękuję za wszelką pomoc 
    • Przez Georg4369
      Witam! Czy posiada ktos legendę do kontrolek w Mf 4255?
      Swieci kontrolka z dwoma kolami zębatymi obok siebie i zebatka z olejem w środku. Ciagnik przestal jechac
      Proszę o podpowiedź gdzie są zlokalizowane filtry hydrauliki w tym ciagniku?
    • Przez Georg4369
      Witam! Czy posiada ktos legendę do kontrolek w Mf 4255?
      Swieci kontrolka z dwoma kolami zębatymi obok siebie i zebatka z olejem w środku. Ciagnik przestal jechac
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj