Polecane posty

artur21    0

No ja problem z pompa tez miałem na gwarancji w new hollandzie, problem niby został rozwiązany ale znajomy tez ma tego bis 70- 56 i jego lepiej sie zbiera niż mój. No ja mogę doradzić tylko tyle żeby brać w porządnej firmie nowy traktor bo ja wziąłem w zakrzewie kolo Zambrowa a firma później upadla. A ta firma póki jeszcze istaniała cały czas mnie zbywała.

 

 

Jeżeli jesteś pewny ze masz jakąś wadę fabryczną to zgłoś to dealerowi a jak on nie zareaguje na twoje argumenty to wybierz sie to radcy prawnego czy prawnika. To tam ci sporządzi dokumenty. Tak mi sie wydaje teraz trzeba mieć wszystko na papierze.

 

Warunki gwarancji po wejściu do uni europejskiej sie zmieniły. Sprawdź, poczytaj. Jeden przedstawiciel z korbanków mówił ze teraz jest rok gwarancji na fendta i rok rękojmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Faktycznie w tym teście jakaś mała moc tego 5435. Przynajmniej mój ma możliwe parametry w stosunku chociażby do jd 6320 czy 6310. Tylko to spalanie jakieś dziwne tyle to jeszcze nigdy nie osiągnąłem i mam nadzieję że nie osiągnę hehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Moj znajomy nie ma szczescia do MF,jakies 7 lat temu kupil uzywanego MF-a i caly czas robil hydraulike wkoncu go sprzedal i 2 lata temu kupil u Korbankow nowego MF-a 5455 ale i z nim ma problemy a mianowicie gna mu sie felgi kilka razy wozil go do serwisu z tym problemem ale tamci tylko rozkladaja rece.Za kazym razem zakladali nowy kaplet felg ale nic to nie dalo.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obikey    0

Oczywiście że za dużo Nm. Chodzi mi właśnie o rzetelność wykonamia badania przez korbanków. Jak mam im wierzyć, jesli pokazują mi taki wyniki? Twierdzą że jeśli na hamowni jest "dobrze" to po co badać pompę, ale w koncu nie dałem spokoju i przebadają. Ciekawe jest to że ciągnik rzeczywiście pali na dotyk i nie dymi ani troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

A przy jakich obrotach WOM robiłeś pomiar, i jak one się mają do obrotów silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

szukałem niezależnych firm które oferują pomiar mocy traktorów i znalazłem tylko na śląsku

 

hamownia do traktorów

 

może oni jeżdżą po Polsce, chodź to raczej nie jest tanie

rozumiem ciebie jak sie musisz wkurzać bo zapłaciłeś dużo kasy i oczekiwałeś czegoś innego ale teraz wszystko sie robi na ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pan Robert Pliszka też robi takie pomiary,ustawia pompy wtryskowe i jeździ do klienta (znaczy po Polsce jeździ :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obikey    0

Zastanawiałem się, z jakim rozsiewaczem nawozu zawieszanym na TUZ możnaby się bujać 5435? Udźwig podnośnika to 5 ton, więc i z 2 tonowym wg mnie nie powinien mieć problemów, ale czy mu przednie kółka nie zawisną w powietrzu :lol: ?? Czy ktoś używa w taki sposób tego ciągniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

JA bym założył jakiś 1200-1500 kg. Ja do swojego 5465 zakładam rozsiewacz 1200 kg, ale tylko dlatego, że nie mam innego mniejszego ciągnika, przy którym mógł by pracować ten rozsiewacz.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Spokojnie mażesz czepiać tak ze 1800 kg. Ja mam agregat trochę ponad to i fakt przód mu czasem podskoczy ale agregat jest z siewnikiem(daleko wysunięty do tyłu).pzdr :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Jeździłem dizisaj 5435 z przekładnią Dyna-4 u korbanka i powiem wam że bardzo mi się ten MF podoba, jakby wyszło nowe SPO może bym sie na takiego zdecydował. :(


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10
Jeździłem dizisaj 5435 z przekładnią Dyna-4 u korbanka i powiem wam że bardzo mi się ten MF podoba, jakby wyszło nowe SPO może bym sie na takiego zdecydował. :)
tomb2 gdzie jeżdziłeś tym mf? Jeśli w Wierzchowiskach to chyba cię widziałem.pzdr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

A o której byłes ja okolo 10.00 ?


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldas    2

Mam zamiar kupić agregat uprawowo siewny bierny 3-metrowy z hydropakiem do tego siewnik amazone D8 ciągał by to massey 5445 może ktoś ma taki zestaw, jak to się sprawuje czy ciągnik nie ma problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Ja przejeżdżałem tylko jak wracałem z Lublina i właśnie około tej godziny, widziałem jak ktoś jeździ takim mf pewnie to byłeś ty. pzdr :( I słówko dla goldasa: jak masz kupowac to kup albo nabudowany albo jakiś z lekkim agregatem. My mamy ciężkiego aresa z crosskilem i czasem przód poderwie orginalne obciążniki nie wystarczają.pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

chodzi Ci o pług 3+????

ja mam taki pług

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=13302

 

po drogach za wiele nim nie jeżdze bo nie ma gdzie...ale problemów nie ma z podnoszeniem czy obracaniem...jedynie to czasami troche mocy brakuje... :(


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldas    2

tak 3+ dodatkowo można zamówić o zwiękrzonym rozstawie korpusów do 105 cm czyli 1100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

a co sadzicie o ciagniku z tej serii do ładowacza czołowego.


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldas    2

z ładowaczem znakomicie daje sobie radę tylko do ładowacza polecam wersję ze ściętą maską i przeszklonym dachem bo w zwykłej wersji nie zawsze widać łyżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldas    2

jeszcze raz proszę o radę które pługi wybrać do ciągnika 5445 czy te?

3+ o rozstawie korpusów 105 cm wysokości słupicy 82 cm max szerokość robocza 144cm i masie 1100kg piszą że do niego to ciągnik minimum 105 KM czy może ten

http://www.akpil.pl/pl/urzadzenie.php?prod...urzadzenie=km80 3+ lub 4 ściągnąć to śmiało da radę tylko chodzi mi o masę pługa proszę o radę PILNIE z góry dzięki który byście wybrali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

odradzam kupna pługa z AKPILu .Mieszkam niedaleko fabryki i juz nie jedno widziałem.Już lepszu pługi Unia robi. Znajomy kupił 2 lata temu 4 obrotową z Akilu to z 1.5 roku w krzakach stoi bo sie go ustawic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

mf 5435 daje rade z Kvernelandem AB100 4x zagonowy bez problemu spalanie okolo 11/h


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor846    0

mf 5435 daje rade z Kvernelandem AB100 4x zagonowy bez problemu spalanie okolo 11/h

po co orac nie lepiej kultywator mniej spali i wiecej zrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj