Polecane posty

kostek    4

Dzisiaj z wujkiem jedziemy do korbanków po nowy traktor MF 5465 jest jakiś uzytkownik takiego traktoru dodam ze ma skrzynie dyna 4 są jakos mocno awaryjne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to jak dzisiaj po niego jedziesz to po co Ci psuć humor??? :( :huh:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

I to napisał posaiadacz MF-a ??? :huh: Oj nieładnie ;)Powitać Piotra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

nie no, to była oczywiście ściema :( sam mam MF 5455 :(

na temat DYNA-4 nie wiele ma do powiedzenia bo nie mniałem okazji jeździć ale myslę że jak kolega już przyjedzie to napewno opisze wrażenia :)

MF 5465 ma mój kolega, kupił go jeszcze przed "vatem".wysztko dobrze tylko narzeka na spalanie...zbiornik 150l w orce starcza mu na 8h.mówił że już raz leciał do domu :huh: z uciągiem 4 skib ibisa i podwójnej campbelli nie ma problemu, a ziemię ma dość ciężką.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

to tylo 150 l ma zbiornik :huh: ja mam 200 l ale zdałby się ze 300 l bo muszę dolewać w ciągu dnia

 

ja jeździłem z dyna 4 i mi się nie podoba do transportu może być ale w polu ma za duże skoki prędkości między poszczególnymi biegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no ja jeszcze 150l przez dzień nie wyjeździłem :huh:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

ja, jak kupowałem claasa to pojeżdziłem sobie 5465 dla porównania, mf miał wtedy starszą skrzynie 16*16(2 biegi pod obciążeniem), claas 656 którego kupiłem, 4 pod obciążeniem, ma też amortyzacje kabiny, i jest cichszy w kabinie, Cena obydwóch była podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

no przyjechałem juz do domq a wujek jedzie jeszcze 30 km ma do domu

a powiem tyle ciagnik niczemu sobie szkrzynia jest po prostu zaj****

super przyspiesza ale wszystko sie okaze na wiosne

jak ciagnik sie bedzie sprawował

ale nie wiem czym masz mi psuć humor LOL

ale nie wiemczym chcesz go popsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to teraz napisz ile wukja kosztował ten traktor... :huh:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

dokladnie 210 tysięcy

widze ze jest mało uzytkowników MF i nikt nie ma o nich zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
no ja jeszcze 150l przez dzień nie wyjeździłem :(

 

to słobo sie starasz ja 200/dzień przy orce albo podorywkowym lekko wypalam no chyba że dniówka trwa 8 godzin to zbiornik starcza :huh:

 

 

@ kostek ta cena co podałeś to netto czy brutto ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4
@ kostek ta cena co podałeś to netto czy brutto ????

 

tak cena jest brutto i dostanie jescze 35 tysiecy watu bo jest na wacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekQ    9

mój wujek terz ma takiego mf tyle ze ze skrzynia16/16 ale sprzet pierwsza klasa tylko troche skrzynia wyje na najwyższym biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

śmiesznie się składa, bo mój wujek też ma Fergusona 5465, a ja nadal myśle nad 5460 lub 5455, przechodze na vat, czekam na PROW 2007-2013 i może "wyskrobie" troche kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obikey    0

Witam!!

Mam 5435 prawie od roku i powiem, że ciągnik jest poprostu słaby. Chodzi o to, że kompletnie nie czuć tych 83 KM. Z opryskiwaczem 2200litrów potrafi tracić obroty pod nieduże górki!! Powiem tak: on pali jak 1224 a ciągnie jak c-360!!

Zgłosiłem problem serwisowi, to dopiero po pisemnym zgłoszeniu raczyli wziąć ciągnik na hamownię. Serwisant pokazał mi wykres który uzyskał na hamowni i szczerze mówiąc nie bardzo mi się ten wykres podoba. Np. pomiar na WOM wykazuje prawie 650 Nm momentu przy 1350 obr/min i zaledwie jakieś 63KM mocy przy 2000 obr/min. Zgodzicie się ze mną że takie charakterystyki ni w ząb się mają do wykresów z prospektu

http://www.korbanek.pl/maszyny/massey/pros...na4-20stron.pdf

Czy ma ktoś taki ciągnik i czy może się podzielić wrażeniami, na temat jego mocy uciągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No stary jak masz 650 Nm w 83 konnym ciągniku to tylko pogratulować-ja mam ledwo połowę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
No stary jak masz 650 Nm w 83 konnym ciągniku to tylko pogratulować-ja mam ledwo połowę tego

 

no chyba tych Nm za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

napewno pompa jest wadliwa słyszałem o podobnym problemie w JD 5820 mocy mnial malo a palil jak smok po ustawieniu pompy moc sie znalazła i spalanie spadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
Witam!!

Mam 5435 prawie od roku i powiem, że ciągnik jest poprostu słaby. Chodzi o to, że kompletnie nie czuć tych 83 KM. Z opryskiwaczem 2200litrów potrafi tracić obroty pod nieduże górki!! Powiem tak: on pali jak 1224 a ciągnie jak c-360!!

Zgłosiłem problem serwisowi, to dopiero po pisemnym zgłoszeniu raczyli wziąć ciągnik na hamownię. Serwisant pokazał mi wykres który uzyskał na hamowni i szczerze mówiąc nie bardzo mi się ten wykres podoba. Np. pomiar na WOM wykazuje prawie 650 Nm momentu przy 1350 obr/min i zaledwie jakieś 63KM mocy przy 2000 obr/min. Zgodzicie się ze mną że takie charakterystyki ni w ząb się mają do wykresów z prospektu

http://www.korbanek.pl/maszyny/massey/pros...na4-20stron.pdf

Czy ma ktoś taki ciągnik i czy może się podzielić wrażeniami, na temat jego mocy uciągu?

 

 

Nie masz co liczyć że coś Korbanek ci z tym fantem zrobi skończy się gwarancja i zostaniesz sam z tym problemem ja też zgłaszałem że dużo pali mój MF to z bidą sprawdzili wtryski kiepski był 1 , wymienili i to samo a pompy nie chcieli ruszać a na koniec pusciłem odpowiednią wiązanke przez telefon kierownikowi serwisu :)

 

Dlatego 2 raz już nie wejde do tej same rzeki czyli MF=korbanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

albo po skonczeniu gwaranji oka?e si? ze jest jaki? defekt ale to ju? b?dzie koszt urzytkownika sprz?tu!!! straty na przek?adni zw?aszcza na taj 4x4 któr? promuj? Korbanki taki ma?y ci?gnik musi traci?!!!

wygoda kosztuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
Przecież nie tylko korbanek sprzedaje mf-a :)

 

No właściwie to i ja u korbanka nie kupiłem ale jak jest daleko do serwisu to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

    • Przez Pawlacz
      Witam
      W ciągniku mf 6495 dyna 6 po odpaleniu pokazał się na wyświetlaczu błąd d154. Ciągnik stał w garażu przez całą zimę i miał wyjęty akumulator. Odpalił normalnie ale nie chce ruszyć nie można przełączyć biegów ani nic. Na komputerze po prawej nic się nie wyświetla wchodzi jakby nie miał zasilania. Teraz pytanie od czego jest ten błąd d 154 i czy ten komputer ma jakieś znaczenie czy działa czy nie na jazdę ciągnika że nie mogę przełączyć żadnego biegu. Z góry dziękuję
      Pozdrawiam
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj