Polecane posty

MF5440    0

ja mam mf 5440 i na innego bym nie zamienił (no chyba że na większego :) ), bierz fergiego napewno nie bedziesz żałował, choć farmal bedzie tańszy no ale lepiej teraz wydac więcej i w przyszłości mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Ja mam dopiero kilka m-c.... Też miałem kupować Steyra pożniej Case Valtre i padło na MF-a....Podoba mi sie ciągniczek ,kupiłbym go jeszcze raz.....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby152    0

bylem korbankow i zaproponowali mi cene za mf 5455 w standardzie 50 tys euro netto w standardzie dużo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

to będzie ok 265 klockow na dziś dzień, dla mnie dużo, ciekawe za ile oddadzą go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

z 6-8% powinni zejść.Na pewno będą Cie bajerować że więcej nie mogą,ze już dali rabat na początku.Tylko nie pokazuj przedstawicielowi że wybrałeś już tylko i wyłącznie jego ciągnik bo juz bedzie pozamiatane z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Raczej dobra cena , wiele nie utargujesz.... ale próbuj. Gruby152 z jakiego woj. jesteś?????

Edytowano przez konrad82

kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

ponoć mechanicy szukają roboty na boku bo nic nie idzie zarobić na mf :) i handlowiec mówił że się nie psują :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby152    0

kurde mam trudny wybor co wybrac mf -a 5455 ,case lub mc jak myslicie o jest mniej awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie , nie ma maszyny bezawaryjnej . Nieważne co się kupi zawsze jest możliwość uszkodzenia lub awarii . Pracuje przy mfach i faktycznie do serii 54xx bylo tylko kilka zgłoszen , ale to wynikało z niewiedzy kupującego. Dużo zgłoszen jest do starszych mf seri 30xx 6xxx itp. Tylko że te maszyny nie są nowe tylko mają po kilkaset mth , i proszę się nie sugerować odczytami które są niezgodne z odczytami z komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Panowie , nie ma maszyny bezawaryjnej . Nieważne co się kupi zawsze jest możliwość uszkodzenia lub awarii . Pracuje przy mfach i faktycznie do serii 54xx bylo tylko kilka zgłoszen , ale to wynikało z niewiedzy kupującego. Dużo zgłoszen jest do starszych mf seri 30xx 6xxx itp. Tylko że te maszyny nie są nowe tylko mają po kilkaset mth , i proszę się nie sugerować odczytami które są niezgodne z odczytami z komputerów.

 

Mógłbyś napisać jakie byly te usterki spowodowane niewiedzą, o czym operator nie wiedział?

Czasami jak znajomi mi opowiadają o serwisach to mozna dojść do wniosku że wszystko sie bierze z niewiedzy, właściciel nie wiedział że maszyna powinna stac w garażu, wtedy się nie psuje, albo ten typ juz tak ma :|.

 

No offence tak mi to teraz do głowy przyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się , głownie chodziło o załączanie i obroty wom , oraz podnośnik . Zawsze mam chwile czasu i na forum staram się pomóc . Jeżeli komuś to przeszkadza , nie będę się udzielał :-) . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

W MF 5475 słychać coś jak zgrzytanie gdzieś z tyłu ciagnika w czasie posotju, co to moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masfer5455    6

ile ten 5475 ma przebiegu i jak to zgrzytanie przebiega maoze z czyms ma zwiazek


sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

ma 90 mtg, i to zgrzytanie nie jest ciągłe czasem tzn nie zgrzyta caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a jak masz ustawione "wajchę" od wałka "eko-normal" bo u mnie jak jest w pozycji neutralnej, ale lekko za bardzo w którąś stronę, to potrafi samoczynnie pozgrzytać, wtedy wystarczy wypośrodkować, lub przestawić na konkretną pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Panowie dochodzi 3 tyś mtg i taka sprawa ciągnik traci biegi po nagrzaniu, ostygnie z 2 godz i można jechać chwilę był termin wymiany oleju w skrzyni wymienili olej filtry ale zrobiłem 5 wałków praśą i stop odpoczął godz dojechałem do domu wezwię mechanika akurat jest na wyjeżdzie i stoję miał ktoś taki przypadek co może to być no niestety elektronika fajna sprawa ale kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

kod błędu jaki się wyświetla? Prawdopodobnie walnięty czujnik temperatury oleju w skrzyni biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Dzięki b0gdan, ruszyłem wajchą od wałka i przestało zgrzytać :), ale mam jeszcze pytanie czy to normalne że tak głośno słychać hydraulikę jak siedzę w kabinie to słyszę prace silnika i i chyba pompę od hydrauliki w każdym razie coś co znajduje się pod kabiną. Dotykałem tych rurek od hydrauliki pod kabiną to mają wibracje myślałem może ze są za blisko siebie i przez to słychać ten dźwięk ale nic nie znalazłem, a gwarancja się kończy więc trzeba posprawdzać ^^, a i czasem mam tak że nie mogę jechać tzn świeci mi się strzałka od jazdy do przodu i od jazdy do tyłu jednocześnie dopiero jak ruszę wajchą od zmiany biegów to biegi zaczynaja działać tzn. mogę wtedy je zmieniać tą dźwignią od rewersu, na serwisie mi powiedzieli że tak się robi jak się zmienia za szybko biegi ale raz tak miałem od razu po zapaleni ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

linki od hydrauliki mogą dotykać do przewodów hydraulicznych i wtedy będzie mocno hałasować. Z ta drugą sprawą, to serwis chyba ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marian2011 najprawdopodobniej tak jak kolega pisał czujnik temp oleju w skrzyni lub styki na tym czujniku, nieraz filtry były złe założone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

linki od hydrauliki mogą dotykać do przewodów hydraulicznych i wtedy będzie mocno hałasować. Z ta drugą sprawą, to serwis chyba ma racje.

Bogdan , kalibracja skrzyni i rewersu to sest to samo czy to dwie rożne rzeczy????


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj