Polecane posty

lanzer25    2

witam ciebie kolego kostek. Ja mialem dwa lata tem takiego na testach . Powiem ci ze super sprzet wybrales i bedziesz z niego zadowolony. Bo nie spotkalem sie jeszcze zeby ktos na mf-a narzekal.Ja wybralem 6475 ale z ten twoj jest bardziej prosciejszy bez dot matrixa. Powiem krotko jak poszanujesz to bedzie ci sluzyl dlugie lata . Tyle odemnie

Zycze zadowolenia z maszyny no i wielu bezawaryjnych motogodzin :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

witajcie, orientuje się ktoś może co oznacza to że kabina jest obniżona, jest ona po postu niższa cz tylko niżej osadzona? bo mi proponują mfa 5455 właśnie z obniżoną kabiną i lukiem dachowym, mam 190cm wzrostu i właśnie nie wiem czy głową nie będę tłukł się o dach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

czyli kabina normalna tylko niżej osadzona? nie jest niższa?, wysokość drzwi taka sama jak w standardowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jeżdżę w takiej i takiej, różnic nie zaobserwowałem, w katalogu części nie ma różnic dla elementów kabiny w zależności od wersji ciągnika "obniżony" " zwykły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ok, miałem na myśli czy wystaje na środku tunel ;) ale jak piszesz, jest płaska ;) a spad to mądra spawa przy myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

a wysokość przedniej szyby w obniżonej kaabinie jest taka sama jak w standardowej czy niższa? jak tak to o ile i czy to nie przeszkadza w pracy z ładowaczem zbytnio, będzie w końcu luk dachowy, mam 190cm wzrostu i się trochę martwię żeby było wszystko dobrze, dziwi mnie trochę że stoi ten ciągnik jeszcze do sprzedania bo jest z sierpnia 2012 MF 5455 w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadek125    1

szyba jest coś trochę nisza ale nie wiele o ile bo mam takiego ale bez szklanego dachu ja bym poleci tak i nie bo mi to się zdaje że jest nisza kabina i mniejszy opływ powietrza i jest tak gorąco jak się klimy nie włączy z boku jak są na wiewy lepsza sprawa jest jak będziesz miał ten szklany dach to nie będziesz sobie tłuk głowy bo ja nie raz sobie głowę tłukę bo mam te nawiewy a jaka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

cena 50000 euro netto, czyli w końcu ta kabina jest niższa czy tylko niżej osadzona? w środku od podłogi do sufitu jest tyle samo co w normalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Rozwiązanie jest banalnie proste. Pojedź do dealera wejdź i sprawdź. Kabina jest napewno niżej osadzona. Według mnie to lepiej wyglada, niżej jest wchodzić. Nie pamiętam już czy w środku jest tyle samo wysokości. Wydaje mi się, że chyba tak. Wersja z lukime dachowym szklanym visio będzie miała chyba więcej wysokosci w środku dlatego, że wszystko umieszczone jest po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jest niżej osadzona, ale nawet jeśli jest niższa, czego nie zaobserwowałem, to zakres regulacji fotela jest taki, że spokojnie się zmieścisz. U mnie jeździł kuzyn 195 cm i nie narzekał. Z resztą jak kolega napisał w dachu Visio masz jeszcze więcej miejsca nad głową.

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

czyli brać bez zastanowienia? bo ten ciągnik już taki stoi u korbanka, obniżona kab, luk dachowy ścięta nowego typu maska, szersze ogumienie, skrętne błotniki, kluczyk w korku wlewu paliwa i włącznik prądu za niecałe 50000 euro netto, dobra cena ocznik 2012, jak bym chciał na zamówienie rocznik 2013 to około 20tys zł droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Cena jest dobra Mysle, że w kabinie miejsce spokojnie znajdziesz. Tym bardziej, że oprócz fotela można regulowac kierownicę w dwóch płaszczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadek125    1

za tą cenę to nie ma o się zastanawiać trzeba brać bo taniej nie będzie mówisz że maska jest nowego typu ta ścięta ale jeszcze takiego modelu w tej masce nie widziałem a nie jest to przypadkiem 5450 bo takich jeszcze chyba ciągników tej serii nie ma u nas mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nowa ścięta maska zastapiła ta trzyczęściową. Nie ważne czy to 5450 czy 5455. Maska ścięta jest taka sama. Tej składanej z bocznymi panelami juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

a ma ktoś może zdjęcia jakiegoś mfa seii 54xx z obniżoną kabiną, chcę zobaczyć jak to wygląda, dajcie linka albo mail pawelchr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

w mojej galerii, ale ze zwykła maską. Ze ścięta w ładowaczu widzisz wszystko bezproblemowo, bo nie dość, że maska niższa, to na dodatek ciągnik krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

z tego wniosku wnioskuje że w tej obniżonej kabinie jest mniejsza odległość od maski do końca przedniej szyby, jakby przednia szyba była niższa, mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Przypadkiem to nie jest obniżona kabina?

massey-ferguson-5410-nowosc-polagra-2012.jpg


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj