Zaloguj się, aby obserwować  
PiotrM

Gdzie kupić ciągnik Władymiriec T-25

Polecane posty

PiotrM    0

Witam rozważam zakup importowanego ciągnika Władymiriec T-25 lub ściągnięcie go z zagranicy. Podobno są tańsze na Litwie lub Łotwie.

Stąd moje pytania.

1) Czy ktoś ma namiar na jakąś firmę w północno wschodniej Polsce sprzedającą ściągnięte z zagranicy ciągniki (mieszkam niedaleko Ostrołęki).

2) Czy znacie może adresy firm sprzedających takie ciągniki na Litwie lub Łotwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

sorki za moje pytanie, ale koniecznie musi to byc władek? tak ekonomicznie rozważając to zakup takiego ciągnika ( a pewnie ze 40 kafli będzie kosztował) to czy to ma sens? kupując sprowadzany i tak gwarancji nie masz a moze jakaś używka w podobnej cenie? na allegro są sprowadzane ciągniki z usa i z zachodu równe modele czasami fabrycznie nowe zachodniaki lub nasze 2812 itp, czy nie lepiej w tym kierunku coś szukac?

Bez urazy ale t 25 to zło konieczne i jazda tym sprzętem to jak jakaś pokuta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

hahaha wezcie mnie trzymajcie bo pier *** tak ciekawe co ci tak w nim nie pasuje jak masz kabine to jest nawet wygodniej niz w tym calym ursusie 2812 a wcale wolniej nie bedzie jechal ... :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Bez urazy ale t 25 to zło konieczne i jazda tym sprzętem to jak jakaś pokuta! :)

Haha jakie zło komnieczne, zależy jaką masz wersję, np T25A wiele osób ma na AF i sobie chwalą, nawet można tam radio wstawić i słuchać. W wersjach bez kabiny jak ktoś sobie dołoży i trochę ją poprawi masz o wiele lepszy komfort niż w Ursusie 2812...

@PiotrM

Do czego będziesz go używać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

ja ci odradzam bo nie wiem czy władki spełniają normy spalin EURO 2 czy 3 i może być problem z zarejstrowaniem bo rozumiem że chcesz nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Żeby nim pracować wole władka a jak komuś coś się nie podoba we władkach to najlepiej nie wypowiadać się bo nie macie pojęcia o tych ciągnikach, Bierz nowego władzia ładnych pare lat pochodzi ci bez zarzutów. To są dobre ciągniki chyba że nie ma się pojęcia o nich no to już.....

EDIt Ten z allegro to na dodtadek T30 silnik ma 30kucy więc bierz go spokojnie a najlepiej jak byś znalazł T30-80 lub T45 a najlepiej T50 tylko nie wiadomo jak z częściami do tych trzygarowców


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

On chce Władka!!! A poza tym jak by miał być do warzywek to idealny. I jeśli rozważa zakup to nie znaczy, że kupi go zagranicą, może w Polsce, jakąś używkę. I nie musicie krytykować Władka wszyscy mówią to i tamto a chodzą już ponad 30 lat, jak nie chce to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Nie wiem co w tych ciągnikach takiego złego że każdy ich tak krytykuje ja na swojego nie narzekam a swoje lata ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Żeby nim pracować wole władka a jak komuś coś się nie podoba we władkach to najlepiej nie wypowiadać się bo nie macie pojęcia o tych ciągnikach, Bierz nowego władzia ładnych pare lat pochodzi ci bez zarzutów. To są dobre ciągniki chyba że nie ma się pojęcia o nich no to już.....

EDIt Ten z allegro to na dodtadek T30 silnik ma 30kucy więc bierz go spokojnie a najlepiej jak byś znalazł T30-80 lub T45 a najlepiej T50 tylko nie wiadomo jak z częściami do tych trzygarowców

a jak juz to DT75 :);)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

O co Ci chodzi z tym DT75 ;)

 

A po co kupować żeby nim pracować ale wy ciapkomaniaki krytykujecie władki wy w ciapkach macie wszystko nie??, synchronizacje, WOM 560/1000 Turbo, podnośnik wzmacniany, przedni TUZ, przedni wom.

 

Nie piszemy posta pod postem...

Edytowano przez MarcinPykuS

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Wszyscy piszecie że zamiast kupować władka lepiej np. ursusa a przecież równie dobrze można powiedzieć po co kupujecie nowe zetory nie lepiej używanego fenda.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

czy ja gdzies napisałem aby kupował ursusa?

moim zdaniem nie oplaci sie kupowac władka bo to ani komfortu, ani technologi wszystko jak w starych t25 czyli nic szokującejgo za ta kase szukałbym jakiegos uzywanego mf, fendta, zetora czy nawet ursusa postlicencyjnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie Tommy żebym miał coś do ciebie ale nie gadaj że nie ma komfortu bo przedtem to one były komfortowe bardziej nić C-330 i C-360 razem wzięte i dalej są no chyba że zakładaćie do ursusów dobre kabiny to OK ale tak sie składa że zmienili troche kabina z wygladu ta sama, lepsze siedzienie, i komfortu dodali tylko w sumie co tam byście chcieli do takiego władka dodać żeby był bardziej komfortowy, bo ja nie wiem kabinki super, siedzenia teraz zakladaja super, otwierana tylna szyba, nie wiem jak układ kierowniczy ale tutaj mam na mysli Belarusa 250 to to samo co T25A tylko że Belarus


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

a ty umiesz czytac ze zrozumieniem? czy ja gdzies napisałem o c-330 czy c-360? nie rob ze mnie głupka bo powoli wszystko obraca sie przeciwko tobie. pisalem o ursusach postlicencyjnych czyli 4514 ip. w tym przypadku kabin nawet nie ma co porownywac ;)

 

we władku rzeczywiscie kabina nie jest zła, tylko strasznie ciasna ale super komfortu tam nie ma

my tu tak gadu gadu a autor tematu sie nie odzywa, nie podal nawet kwoty jaką dysponuje i nie wiemy nawet czy ma kłasc pieniądze w błoto kupując nowego władka czy kupic za 10tys uzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja tylko tak dla porownania bo C-360 każdy zna i dlatego z nim że lepszy niz w nim, czy kabina ciasna 2 spoko tam wchodzi, jeśli chce ciagnik do sadu, ogrodu, małego gospodarstwa to niech bierze T25


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
O co Ci chodzi z tym DT75 :)

 

A po co kupować żeby nim pracować ale wy ciapkomaniaki krytykujecie władki wy w ciapkach macie wszystko nie??, synchronizacje, WOM 560/1000 Turbo, podnośnik wzmacniany, przedni TUZ, przedni wom.

 

http://www.agrofoto.pl/forum/DT-75-image42109.html :)

http://www.agrofoto.pl/forum/Dt-75-image57744.html

http://www.agrofoto.pl/forum/detJPG-image12473.html

 

 

 

 

Wszyscy piszecie że zamiast kupować władka lepiej np. ursusa a przecież równie dobrze można powiedzieć po co kupujecie nowe zetory nie lepiej używanego fenda.

Ale porównanie :) W sumie to masz rację ;)

 

a ty umiesz czytac ze zrozumieniem? czy ja gdzies napisałem o c-330 czy c-360? nie rob ze mnie głupka bo powoli wszystko obraca sie przeciwko tobie. pisalem o ursusach postlicencyjnych czyli 4514 ip. w tym przypadku kabin nawet nie ma co porownywac :)

Kolego po fachu Spokojnie, Spokojnie, bo jakas kłótnia moze wyjść z tego :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

żebym miał dostać bana to muszę to napisać takiego durnego PIERxxxxxx to w żadnym temacie już dawno nie było!

 

 

Otrzymujesz bana i proszę następnym razem nie przeklinać, tylko wyrażać się normalnie -@WSK125ccm

 

 

@Ferdek -z tego co wiem to na długo nie dostałeś, ale przy następnym takim wybryku będę zmuszony ja osobiście dac Ci na ~30dni -niestety Twoj poziom ostrzezen jest juz wysoki... -marcin974

Edytowano przez marcin974
Przekleństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Znalazłem coś takiego w ofercie producenta, ale czy ktoś to importuje nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek25    0

ja mam władka z 70 r i maszyna chodzi jak złotko to co narazie w nim wymieniłem to sprzęgło i tyle

 

Połączone!

 

EDIT: pomyłka z 78r

 

Koleżko przeczytaj sobie Taryfikator kar i jeśli następnym razem będziesz chciał pisać post pod postem to przypomnij sobie jego treść.

Edytowano przez Olik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kiedys był na allegro T-30-69 mił inny typ silnika nie D120 pewnie juz spełniajacy wymogi za 34tyś ale juz poszedł bo go nie widać na allegro. Jak mnie niektórzy wku**rzają bo nie maja pojęcia o tych ciagnikach a wciskają postlicencyjne, jak nowy to drogi że nich ich szlak a jak używka to nie wiadomo co w nim siedzi i jak kupi nowego Wladimirca, to napewno dłuzej pochodzi niz te wasze postlicencjaty, o używane mi chodzi a i tak zapłaci koło tylu tys więc ja to bym wzioł nówke z fabryki. Kabiny by mogli zmienić, ale np tak jak ten VTZ to po prostu za odpowiednie pieniadze to bym wzioł bo komfort widać że jest Nawet nawet, napewno nie odbiega od Ursusa nowego

Foto z moich zasobów na dysku http://screeny.pl/27869


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj