Skocz do zawartości
marcin_kost1

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana

Polecane posty

4 minuty temu, sylwekbarca2 napisał:

ok a na co trzeba zwrócić uwagę podczas oglądania? 

Najlepiej podczepić do ciągnika, sprawdzić czy coś " nie stuka itd" w środku, sprawność i szczelność siłownik oraz stan maszyny, czy nie pogięte ramiona itp. palce zawsze można wymienić nie wielkim kosztem ;) 

Wiadomość z agroFakt.pl

simson2812    364
(edytowany)

Co o tym sądzicie nadaje się to do przewracania i zgrabiania?Resized_20180507_144624_8740.thumb.jpeg.516012a124f3a1103997fdce01a90e5a.jpeg

Edytowano przez simson2812

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

songo    1035

Po zdjęciu nie idzie tego stwierdzić.

simson2812    364

Zdjęcie słabe ale tylko takiem mam 2 gwiazdy podobno jak idzie prosto to przerzuca a jak ze skosa i zmieni się łapy to zgrabia na bok? Warto to brać będę zadowolony? Gość chce 1500zł

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

songo    1035

Ja za ciaganego kuhna 4 gwiazdy 5.2m dalem 1900 z walkiem

Rolnik7343    1413

@songo ty nie porównuj przetrząsarki do przetrząsarko-zgrabiarki .... ;)

simson2812    364

Tutaj niby powinno być zgrabianie i przetrząsanie w 1 maszynie

songo    1035

Moja też idzie niby wały robić wystarczy że na kółkach pod skosem ja ustawie choć nieprobowalem szczerze powiedziawszy.

Maikerus    1
(edytowany)

Witam. "Znajomy znajomego" twierdzi, że widział u sąsiada na polu zgrabiarko-przetrząsarkę. I nie chodzi tutaj o znaną wszystkim grabiarkę gwiazdową, ale bliżej nieokreślony "poważniejszy sprzęt koloru zielonego, z którym sześćdziesiątka miała już co robić". Nie mam kiedy przejechać się w rejony tamtego gospodarstwa żeby zweryfikować, czy facet nie jest aby bajkopisarzem, ale koniec końców chciałem tak już z własnej, czystej ciekawości sprawdzić, czy istnieje coś takiego jak nowoczesna przetrząsaczo- zgrabiarka.  Poszperałem trochę w necie i jedyne co znalazłem to Kuhnowski Haybob 300 i 360 oraz model Z-275 od Mesko-Rola. Problem jest jednak taki, że żadna z tych maszyn nie jest zielona :D . Przemalowanie na zielono raczej odpada :P . Pytanie do forumowiczów- czy znacie jeszcze jakieś inne modele przetrząsaczo-zgrabiarek? :P

Edytowano przez Maikerus

mszk8    33

Ma ktoś coś wiedzy na temat zgrabiarki SIP 350t godna polecenia, czy nie warto sobie .... zawracać?

"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

13 godzin temu, mszk8 napisał:

Ma ktoś coś wiedzy na temat zgrabiarki SIP 350t godna polecenia, czy nie warto sobie .... zawracać?

Kolego na żywo nie widziałem je pracy i wykonania, ale mógłbyś zdradzić jak wypada cenowo na tle konkurencji?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Paweł211
      Witam mam pytanie co myślicie o zestawie case 5140 140KM do przyczepy kroje mx350 gd ? Myślicie że da sobie radę ?
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś mógłby mi pomóc  i wytłumaczyć jak na tym sterowniku ustawiać wielkość , ilość siatki jezyk i wql .

• Przez Piotr6991z
      Witam.
      Mam pytanie w sprawie pracy z nożami. Podczas pracy z nożami ten siłownik którym chowa się noże ma być wysunięty czy wsunięty? W którym otworze na tej tarczy co jest do wyboru 0, 7, 15, 17 noży ma być zaryglowany ten sworzeń w tym podłużnym czy okrągłym? Próbowałem rożnych sposobów i te noże wysuwają się tylko do połowy.Ma ktoś zdjęcia jak to wygląda z wysuniętymi nożami, będę wdzięczny za każda wskazówkę.
      Pozdrawiam.
    • Przez tomaszewskyy
      Witam. Zajmował się ktoś z was regeneracją podbieracza w vario pack, chodzi mi konkretnie o likwidację luzów właśnie w podbieraczu, dużo rozbierania i jakie koszty mniej więcej? 
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.