marcin_kost1

Przetrząsacze karuzelowe i zgrabiarki do siana

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
WAL    1

jeżdżę 4 :rolleyes: więc to będzie jakieś 8-10 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

słyszał ktoś o zgrabiarce fela?? dobre sprzęty?? i jaka cena:D tańsze od pottingera? chodzi o dwa wirniki


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Chyba nie są złe bo pracuje nawet sporo uzywanych w naszych stronach... Do 60 tys brutto powinieneś kupić dobrą dwukaruzelową :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

i to nowa będzie?? możesz wrzucić tu jakiś link jak one wyglądają te zgrabiarki??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

na allegro jest firma wystaqwiajaca nowe felle. Ja sam mam fele jednokaruzelowa :rolleyes: 4,15m I jest OKI mam ja 3 sezony. Nowa o tej szerokosci jak pytałem to kosztuje 18-19tys tylko nie pamitam czy to było brutto czy netto.

 

http://www.allegro.pl/item882754325_nowa_zgrabiarka_fella_ts_671_cena_z_vat_i_inne.html


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

a jaka jest lepsza taka z dwoma kołami obok siebie czy jedno koło za drugim, bo widzę na stronie korbanka różne modele


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

myślę że jak dla Ciebie to lepsza obok siebie gdyż na mokrym potrafią zrobic koleine jak idzie jedno po drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

i nówkę taką jak na zdjęciach mam za ok 60tyś?? pottingera jeden wirnik mam ofertę na ponad 50tyś


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

To jeden wirnik Felli za 20 brutto kupisz... a najtańszą dwukrauzele za 14 tys Euro brutto kupisz... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

przed upustami??:rolleyes: mam nadzieje bo 14*euro po 4zł daje 56tyś a na allegro już ktoś wrzucił że jest za 55tyś i myśle że do urwania:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

Pottingera to nie ma myślę szans:P a te felle fajne też maszynki jak sobie filmiki oglądam z tatą:rolleyes: no i dwa wirniki, odrazu wałek, i myślę że jedną taką zdąży nagrabić na trzy przyczepy... a i jeszcze jedno Robert ta FELLA TS 671 weźmie na raz trzy pokosy z kosiarki szerokości 3m?? czy lepiej brać model większy?? jaki trzeba ciągnik do takiej zgrabiarki??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Wasz Ferduś by w niej cykał ale w jednej karuzeli to nie ma szans. Lepszy model większy bo w tej to zalezy jak masz ustawione zgarniacze pokosu... Powiem że mogłoby być na styk a wtedy trzeba sie pilnowac przy grabieniu. Jak masz zapas to 2 w ferdziu i gaz podłoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no to luz, bo u nas będzie 80km ją ciągał ten nowy JD albo 4512 ale ten być może pójdzie na sprzedaż...

jednak jak widzę maszynka nie ma dużego zapotrzebowania na moc, to teraz tylko zbierać kasiorke i na pierwszy pokos trzeba kupić:rolleyes: bo na PROW jest złożona to wcale dobrze wyjdzie:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

lepiej zetora zhandlujcie a tego 4512 ja bym zostawił właśnie do takich lekkich prac czy rozsiewacz ta zgrabiarka a do tego sprytny jest traktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Jak waży 700 kg to wszystko. Nasz Zetor 7011 w Claasie Volto 64 waga 730 bez problemu bez obciążników ganiał. Maszyna jest bardzo bliko ciagnika. Od biedy to nawet C330 podniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

lepiej zetora zhandlujcie a tego 4512 ja bym zostawił właśnie do takich lekkich prac czy rozsiewacz ta zgrabiarka a do tego sprytny jest traktorek

 

 

 

zetora to na pewno nie:D a do lekkich prac ma być właśnie ten mały JD


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no najpewniej tak:D skoro sporo tańsza, a dobra to czemu nie:D nie musi być pottinger:P


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam . posiadam do sprzedania zgrabiarke krone swadro 12.50 2000r . stan b.dobry . cena 28500 do negocjacji .. Wiecej informacji prosze pisac

    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam drogich Agrofotowiczów i Agrofotowiczki ... mam dylemat , planuję zakup prasy zmiennokomorowej ale nie zabardzo wiem jaka prasa jest najlepsza . Budżet to około 50 tyś zł +/- , siatka , rotor i noże to podstawa . Boję się pras pasowych bo najczęściej dochodzi do samozapłonu ... pasy podobno lubią pękać ... widziałem prasę lely rp  445 niby fajna prasa ale te pasy gdzieś na siebie nachodzą podczas prasowania ... widziałem też John Deere 582 jak w suchej jęczmiennej słomie ślizgał się balot w środku ... Urzekła mnie prasa Krone Vario Pack 1800 / Comprima (ale ta jest poza moim budżetem +/-80 tyś ) . Nie sugeruję się ile ta prasa miałaby robić bo 2 tyś belek na sezon to nie jest dużo ale ma ona robić głównie na usługach i musi być konkurencyjna . Może ktoś z was odpowie mi od czego zależy że niektóre prasy nawijają poza krawędź belki siatkę a niektóre nie ? 
    • Gość
      Przez Gość
      Zastanawiam się nad zakupem prasoowijarki jak w tytule. Mógłby ktoś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Jakie podzespoły są najbardziej awaryjne i jak sprawdzić np stan bel na sterowniku 
    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez marioc14
      Witam
      Czy ktoś z uzytnikow pras promujących krone spotkał się z takim problemem że w momencie uruchomienia prasy z nożami materiał zamiast dostawać się do komory zwijajacej przedostaje się pomiędzy górnym wałkiem a belkami łańcucha komory zwijajacej co w konsekwencji powoduje gięcie się belek oraz tej blachy z przodu co jest za rolka z siatką i mechanizmem siatki co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Dodam że łańcuchy w komorze zwijajacej zostały wymienione na nowe rok temu. Pozdrawiam 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj