mszk8

Ziemniak przemysłowy

Polecane posty

aarrcczz    10

A nam 1.51 zl płacą za suchą bezwodną. Śmiech na sali...

1 minutę temu, aarrcczz napisał:

 

 

Edytowano przez aarrcczz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555

Czy ktoś wie kiedy koniec kampanii w Trzemesznie ?  Wyrobią się do końca roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

będzie ciężko ja wiozę 28 grudnia na znajomego bo mu brakuje do wywiązania się i też dla tego że nadwyżki mi po wiedziala po świętach ale dokładnie to też nie mogła się określić bo pierw mają skupić kontraktowane a pozniej dopiero nadwyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

powinni dołożyć bo jak narazie to słabo coś dorzucają za późne odstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Faktycznie słabo z tymi podwyżkami, a teraz pogoda nieciekawa na załadunek, transport, czekanie w kolejce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7530Filip    2

Witam jakie macie odczucia podczas odstaw w Trzemesznie ostatnie dni ? Poza mrozem oczywiście...

Bo ja się czuję jak zmieszany z błotem mówiąc kultularnie kolejki na 4 godziny codziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubago    5
17 godzin temu, aarrcczz napisał:

Wie ktoś co wynikło po dzisiejszych rozmowach zarządu w Trzemesznie?

Odnosnie ceny na przyszly rok mieli gadac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7530Filip    2

Dziś 7,5 godziny w Trzemesznie brawo brawo tyle lat zakład budował swoją renomę , a my trzecie pokolenie uprawiamy na skrobię i szlak by to wszystko trafił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

rolnicy pisma pisali o podniesienie ceny i coś przestali się z rolnikiem szanować, takie jest moje odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1606    12
14 godzin temu, rob334 napisał:

rolnicy pisma pisali o podniesienie ceny i coś przestali się z rolnikiem szanować, takie jest moje odczucie

W Łomży pismo wysłałem na początku października i do tej pory nie odpisali .Pewnie byli  tak zajęci :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robkos75    14

Czekaj to odpiszą na pewno.Zeby mogli to jeszcze by obniżyli cenę .Wszystko do góry idzie a oni jeszcze obniżyli cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GR-PawelS    4

to kto prowadzi negocjacje w Łomży , bo my chłopaki i dziewczyny z LLU też byśmy chcieli swoje 5 groszy dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Nikt nie prowadzi żadnych negocjacji, zakład po trzech kwartałach ma 4 mln straty.

Oni sami nie wiedzą co zrobić ,niestety rynek skrobi się załamał, Pepees bazuje na eksporcie i tu jest problem.

 Na tę chwilę zakład może maksymalnie zapłacić w granicach 1,50 zł za jednostkę na sezon 2022.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
    • Przez Benzynek
      Witam jak rozpoznać że koło wynoszące (totolotek) jest krzywy? Totolotek potrafi się zatrzymać a w koszykach zbyt dużo ziemniaków nie ma.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj