Henius91

Amazone D8

Polecane posty

Henius91    1543

ja mam w moim 34 redlice i rostaw co 8,5 cm i sciezki chyba na 4 redlicach tj. 34 cm wiec chyba wystarczajaco jak na opony 14.9. tylko pozostaje jeszcze przekonac mojego ojca na robienie tych sciezek. teraz by byl akurat czas na testy w zbozacz jarych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

Powiem tak ja zwykle zasuwam na kołach 9,5 na 44 mam w siewniku lejka od lejki 11,5cm wyłączam tylko jedną i mi styka, jak równo jadę to nie nagniotę mało co;) A z wiosny jak przejadę na szerszych kapciach z raz to też to jest bez różnicy dla zboża.

 

A ktoś może rozwiązał problem z olejem do skrzyni do Amazone jaki tam idzie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

moze Hydrauliczny?? nie wiem jakiej gestosci powinien byc tam olej, ale mysle ze nie za gesty. moze Hipol ale to juz jeden z gestszych.

 

warto kupowac oryginalny kpl. zagarniaczy za 310 zl czy lepiej samemu cos dorobic?? http://allegro.pl/zestaw-palcow-zagarniajacych-siewnika-amazone-3m-i1355858175.html planuje te kupic bo ojciec chce calkiem odczepic tylna belke zagarniajaca co jest glupota B) mowi ze za bardzo ryja mocowania od zagarniaczy i sa nierowne wschody. ale tam polowy zagarniaczy nie ma wiec nie ma sie co dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

Podobno trzeba zalać rzadkim olejem silnikowym typu mixol idealnie pasuje. No i ja mam zamiar to zrobić;/ A co do tych zaganiaczy to jasna sprawa że tylko oryginał tylko mniej więcej w starcy zmierz średnicę prętów i żeby te nowe miały taką samą bo ja kupiłem oryginał i mam prawie 2x grubsze..;/ Ciężko montować je i się kiepsko 3mają:lol: ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zastanawiam się który zestaw wybrać… 
      sn300 agromasz 
      Fm 400/3 Unia 
      sn agrotom 3 m
      kazdy ma być na aparacie uprawowym biernym,redlice talerzowe, koła kopiujące. Ma to być ciągane DF agrotron 110… 
      sieje głównie facelie, grykę, łubin, groch i czasami jakieś zboże.
      skłaniam się ku Uni bo jest najlżejszy - coś podpowiecie? A może macie jakieś inne swoje typy? Fajny jest gaspardo dama ale na agregacie talerzowym i jest za ciężki 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Szymi195
      Witam mam pytanie do posiadaczy siewnikow pneumatycznych ciąganych 3metrowych, ciekawi mnie realna wydajnosc siewu zboż siewnikami takiego typu, jaka srednia wydajnosc na godzine lub dziennie moze udac sie wykrecic i jakim koniem?
    • Przez waldemar2401
      Witam. Szukam do Kupienia Siewnika jak ze zdjęcia lub nowszy. Kutnowiak S068/1 Rolmasz. Może ktoś z Koleżanek/Kolegów z Forum wiedzą pocztą pantoflową, bądź mają do sprzedania. Zdjęcie poglądowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj