rolnikbbr

John Deere 1075-Opinie

Polecane posty

playpio    0
Witam ja mam troszkę starszego johna bo 965 83r cheder 3 70metra silnik125koni ale chodzi super mam go 3 lata i jak na razie jestem zadowolony

 

Z tego co się orientuje to seria 900 była produkowana do 1982 i tylko w tym roku wychodził model 985

 

http://www.konedata.net/jd960.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

własnie jak to jest z tymi rocznikami???

rozglądam sie za kombajnem i spotykam JD900 z rocznikow 80nawet do 84r

jak to jest wrzeczywistosci czy je jeszcze produkowano czy to sciema handlazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

na którą date produkcji kombajnu john deere patrzeć bo nad prawym kołem jest tabliczka 82r a na feldze 87r to na która patrzec date?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

koła można łatwo podmienic <_<

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Witam w moim 965 rocznik jest podany na tabliczce znamionowej po prawej strony pomostu kabiny i na felgach ale jak zauważył kolega felgi można przełożyć ale rok produkcji znajduje się na częściach mój jest 83r pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

a na jakich częściach i gdzie jeszcze się znajduje się rok produkcji

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
playpio    0
Witam w moim 965 rocznik jest podany na tabliczce znamionowej po prawej strony pomostu kabiny i na felgach ale jak zauważył kolega felgi można przełożyć ale rok produkcji znajduje się na częściach mój jest 83r pozdrawiam

 

 

Z linku jasno wynika że seria 900 produkowana była do 82 roku

 

Po roku 1982 była seria 1000

 

'rafcik711' wstaw zdjęcie gdzie masz rocznik kombajnu

 

http://www.konedata.net/jd960.htm

 

wchodząc w takaisin możecie sobie łatwo sprawdzić

 

Zresztą w tym linku jest więcej kombajnów i niewierzcie w to że seria 900 była produkowana dalej niż do 1982r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Witam dziś sprawdzałem dokładnie rok kombajnu i tak felgi 83r na tabliczce na podeście 81r i w książce którą mam do niego na ostatniej stronie są wpisane dane i jest rok 81r także wynika że jest81 sorki ale myślałem ze 83 a co do roku na częściach to jak rozbierałem w kabinie do filtrów kabiny to był wytłoczony na plastiku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

ogladałem dzis JD 965H z 1984r

czy to mozliwe ze seria 9xx była jeszcze produkowana po82r

czy moze kmbajny z hydraulicznym poziomowaniem były produkowane po 82r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Witam a rok na tym965h był na tabliczce znamionowej podany i na kołach się zgadzało w książce którą mam nic nie pisze odnośnie roku produkcji ale jest podane że 965 965h są w jednej tabeli to myślę ze były razem produkowane a ile za tego965h ??? i jaki stan pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendreksz    0

Przepraszam bardzo ale koledzy pomylili fora to dotyczy jd 1075 a nie 965 i podobne

 

Ostrzeżenie za cytowanie poprzedniego postu

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majs    0

Witam wszystkich. Nie chcialbym zakladac nowego postu i postanowilem w tym zadac moje pytanie.

Ile motogodzin wytrzymuja silniki john deere 1085 hydro?

Rocznik 89 ma zrobione 5 tys motogodzin na silniku. Długo jeszcze wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzyp    1

1mtg, 10mtg, 100mtg, 1000mtg, 10000mtg, a może dużo, dużo więcej ale któż to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majs    0

Myślałem, że kombajny JD maja wyznaczoną granice wytrzymałości tak jak ciągniki +/- 15 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

A po 15 tysiącach to co? rozsypuje sie na czesci?

Jedno jest pewne sprzet nie stał, 5 tys jak na kombajn to niemało, ale moze pochodzi drugie tyle...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Pokazcie mi gdzie jest napisane ze silniki JD wytrzymuja 15000 mth!!!! Ktos puscił plote i teraz wszyscy powtarzaja jak idioci( bez urazy). Kolega miał 8200 zrobił 25 tys i sprzedał w 100% sprawnego. Moj JD ma 11 tys albo 21 tys bo zegar sie juz przekrecił raz u mnie a ile mial przedemna to na 100% nie wiem.

Znajomy ma 1640 kupił go jak miał 14 tys mth ,teraz ma ponad 18 tys i lepiej chodzi jak ursusy po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

tak jak kolega w którymsc poscie napsiał nikt tego nie wie... popieram szczewko bujde ktos puscił z tym =/- 15 tyś... a silnik moze walnoć w karzydym pirzebiegu zalezy na jaki sie trafi.. można miec lipe przy 5 tyś ale i zarówno przy 1tyc czy przy 2 nie ma regóły... mozesz być pewny ten kombajn nie stał... w dupe swoje dostał... nie bierz pod uwage silnika bo to w sumie najmniejszy problem dźwig i wyciągnięty a nowy (używany) jakies 10 koła kosztuj etak orientacyjnie moze mniej... zwróc uwage na stan hydraulki bo tu ona mogła być nadwyręzona no i reszta kombajnu banewki itp. tu mozesz być pewnyże coś będzie nie tak.. ktoś mi kiedyś powiedział jak kombajn kupiłem ze pierwszy rok będe dokładał i naprawiał i powiem na to sie przygotuj że może on pochłonąc oprócz kosztów zakupu jeszzce jakas kase i to moze nie małą... jednak odpukać w swój dołożyłem nie wiele a w pierwszym sezeone nic na szzceścei i oby tak dalej... lecz kombajny z Francji ( bo zapewne ten z Francji jest i tu sie założyć moge);p bywają czasem zaniedbane...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majs    0

wiadomo, ze ktos kto sprzedaje nie bedzie opowiadal o wszystkich wadach. Przewaznie ukrywane sa te najpowazniejsze a jaki on jest to tylko wyjdzie podczas zniw. Dzieki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

 

 

Mógłby jeszcze ktoś mi napisać jak sprawdzić pompę hydrostatyczna, czy jest w dobrym stanie?

Jak powinien ruszać odpowiednio kombajn z takowym napędem?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majs    0

Jak to jest z tym hydrostatem? ak powinien ruszać kombajn ze sprawną pompą? Jak sprawdzić jej stan. Prosiłbym o szybką odpowiedź w miarę możliwości bo mam zamiar jechać jutro kombajn obejrzeć a nie wiem jak ją sprawdzić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd1177    0

nie to jest na mechanicznym napędzie... ale znalazłem te korki... dzięki

 

ma ktoś może instrukcje obsługi do jd 1177? piszcie na gg: 367354

 

Nie pisz posta pod postem - używaj opcji EDIT

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majs    0

Tak przy okazji...

Do żniw już bardzo blisko, a ja sprzedałem swojego JD 955. Chce kupic 1075 moze posiada ktos na AF na sprzedanie albo Claas'a 96?

Piszcie na gg jakos cos 5598452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj