Zaloguj się, aby obserwować  
DamianP

Claas Mega 350

Polecane posty

DamianP    0

Witam wszystkich!

Mam pytanie czy ktoś z was ma taki kombajn (Mega 350).

Jaka jest jego wydajność i jak z awaryjnością.

Pozdrawiam DamianP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

obawiam sie że nikt z aktywnych uzytkowników AF nie ma takiej megi. @Chips ma mege 360. a dlaczego pytasz? masz zamiar kupić czy tylko tak z ciekawości?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianP    0

Pytam bo znajomy chce kupić.

Ja u siebie na gospodarstwie mam Mege 360 i Mediona 310. W następnym sezonie medion idzie na sprzedaż a kupujemy Lexiona 580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

A dlaczego sprzedajesz Mediona dlatego ze jest mniejszy czy inne aspekty o tym zadecydowaly??


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

kiju, Mega różni się od mediona tym że ma trzeci bęben młócący (czy coś w tym stylu). Mój znajomy ma 3 letnią mege 350. Co do awaryjności to w pierwszym roku miał jedną awarię, poza tym kombajn dużo przeszedł (wyciąganie z błota, pogięte schodki, rozdzielacze łanu...) co do wydajności to w tej chwili ci nie podam...


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Niektorzy twierdza ze ma 2 bebny a ten trzeci to niby odrzutnik wiem bo mam Mege :)


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianP    0
A dlaczego sprzedajesz Mediona dlatego ze jest mniejszy czy inne aspekty o tym zadecydowaly??

 

 

 

Tak dla ścisłości to mój ojciec sprzedaje bo to jego własność ja jeszcze jestem za młody.

Mamy 500 ha i Mediona 310 + Mega 360

Póki co jeszcze się wyrabiamy ale planujemy jeszcze w tym roku dokupić 2 działki o łącznej powierzchni prawie 130ha. Dochodzi jeszcze ok 200- 300ha usług, a przy naszych anomaliach pogodowych może być różnie z następnymi żniwami, więc planujemy kupić coś większego. Medion ma o wile mniejszą wydajność niż mega i jest o 2 sezony starszy.

 

Za rok na podwórku u nas będzie stał Claas Lexion 580 z hederem V750 i może jakiś NH moc 200KM- 240KM

 

 

Może ktoś z was chciałby kupić Mediona 310 ja jestem z zachodniopomorskiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk141    0

Witam mam pytanie czy ktoś może ma instrukcje obsługi do megi 350 w języku polskim??

Co napiszecie o tym kobajnie bo jestem zainteresowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

podaj jakies informacje natema tego mediona;] rok przebieg cena...


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez cris10
      Hej. Mam do kupna Tucano 430, według katalogów wcale nie jest jakiś dużo większy niż mój obecny Dominator 88SL maxi. Chciałbym zapytać użytkownikow o wydajność takiego kombajnu. Mniej więcej o spalanie. I na co zwrócić uwagę? Wydaje mi się że dla niego 1.5ha/h to max. Możecie podzielic opinia na jego temat?
    • Przez aprochota
      witam przymierzam się do zakupu kombajnu na 80 ha do tej pory męcze to dominatorem 85 ale taki rok jak ten pokazuje że sprzęt musi być wydajny bo mało okienek pogodowych. myślę nad dominator 108.118 mega 204 .208.2018. kwota do 200 tys. oczywiście są to lata 90 ale tylko na to mnie stać 208 i 218 to już konkretne maszyny ale będą też bardziej wypracowane moje pytanie co byście polecili żeby nie było za dużo elektryki czy w wszystkich jest podobnie? co w nich najczesciej wysiada? a może ktoś ma do sprzedania to proszę pisać jestem z opolskiego
    • Przez Mateooo92
      Witam,
      Potrzebuje porady odnosnie kombajnu claas tucano 320 a mianowicie mam zamiar kupic kombajn z 2009 roku z hederem c600 i powiedzcie mi czy ten heder będzie pasowal do tego modelu kombajnu czy jednak będzie za szeroki i jeszcze jedno pytanie jaka jest długość rury wysypowej (hydraulicznej) ?
      W załączniku przesyłam zdjęcia kombajnu oraz hedera. 
      Czekam na wasze odpowiedzi. 
      Pozdrawiam 


    • Przez Daro85
      mam pytanie ile kosztuje obecnie claas tucano 320 ? bo chce sobie takiego kupić lecz nie znam za bardzo ceny.
    • Przez Marecki2922
      Panowie, po wyłączeniu hederu trochę za długo spływa olej z siłownika przez co heder ciągle pracuje około 10 sekund może  i więcej , podpowie ktoś co może być nie tak 
      Tak na wyczucie obstawiam że olej ma zbyt ciężki powrót tylko co może być powodem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj