Polecane posty

liku025    1

zastanawiam się nad kupnem mniejszego ciągnika c330 albo c328 lecz mam takie pytanie który z tych ciągników jest silniejszy wydaje mi się że c328 bo wolniej jedzie ale chyba jest silniejsza jak myślicie ?? :)

bartus16    9

to chyba ci sie zle wydaje... bo 328 jest to starsza wersja 330

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

pablo21    27

Lepsza jest C-330 i mocniejsza takze a c-328 jest juz wiekowa i cięzko znależć w dobrym stanie.

Wiadomość z agroFakt.pl

versus    17

jak wolniej jedzie???skrzynia identyczna jak w c-330 :) c-328 jest o tyle lepsze że ma cięższe koło zamachowe i lepiej nieco idzie jesli jest w dobrym stanie, ale przednia oś, brak hydrauliki....to są minusy...

Pawel20    49

Jak juz to wybierz C-330M, w porównaniu do zwykłej 30 jest szybsza i ma pare innych udoskonaleń technicznych.

bartus16    9

ale mowia ze c-330 m jest duzo bardziej awaryjna od zwyklej c-330

<------------------------------------ 700 :)

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Lepsza jest C-330 i mocniejsza takze a c-328 jest juz wiekowa i cięzko znależć w dobrym stanie.

ja się niezupełnie z tym zgodzę. miałem c-328 i przez 30 lat chodził lepiej i bez awarii niż u niejednego znanego mi rolnika c-330. sprzedałem ją w bardzo dobrym stanie i za przyzwoitą cenę więc mocno bym się zastanawiał nad tymi dwoma ciągnikami. pozdrawiam :)

330CUrsus    0

Na papierze jest że C-330M jest mocniejsza trochę ale w praktyce to nie prawda.Kup lepiej C-330 i będziesz biał z głowy.

nasil90    97

bierz c 330 bo do c 328 jest mało części wiem bo remontowałem z bratem taką i prawie 1 miesiąc stała zanim komplet części był

Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.

dawid6b1    0

ja radze wziąć c 330 bo do c 328 masz na pewno większy problem z częściami to starsze wydanie jest

Gość maciek08   
Gość maciek08

części są strasznie drogie do 328.

byłem ostatnio u mechanika i akurat robił silnik od 328 to panewki do niego kosztowały ponad 400 złotych

Davidastra    0

to prawda częsci do silnika c 328 są droższe

wał jest grubszy

Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Radek000111    2

nowy wał do 328 kosztuje 600 zł. Wiem bo robiłem remont silnika w tym roku,ale wał okazał sie dobry, za reszte dałem 1850 zł za części.

Gość wolf19   
Gość wolf19

bierz c-330 ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wiktoro
      Witam po wizycie u dealera Df zaproponowano według moich potrzeb 6215 ze skrzynią Rc lub ttv cenowo to mniej wiecej ok 490 tys  -Rc  i 530 tys TTV zastanawiam się tez nad zakupem używanego fendta 722 w cenie ok 270 - 300 tys
      Moje pytanie brzmi czy lepiej kupic nowego Df czy o ok 200 tys tańszego Fendta i mieć pieniądze na ewentualne jego usterki które wystąpią lub i nie 
      Prosił bym opinie obu ciągników 
      pozdrawiam 
    • Przez masa24
      Witam , jaki CIAgnik w przedziale 160-180 km w cenie do 100 tys brutto? Lepiej nowszy nh , claas czy starszy fendt jd? Jakie opinie o valtrach?
    • Przez Artur1985
      Witam zastanawiam się nad zakupem niewielkiego ciągnika do uprawy przydomowego warzywniaka, jedynym najrozsądniejszym wyborem było by kupono Mf 255 albo Ursusa 3512 stąd też moje pytanie. Czy podnośnik działa podobnie jak w Ursusie C 360. Że trzeba bieg wbić żeby podniósł, a jak się wyluzuje to opadnie ?
    • Przez huard
      witam panowie interesuje mnie kupno używanego ciągnika jd o mocy 120-130 koni jaki model najlepiej byście polecili ewentualnie myślałem nad jakimś mf cena około 150tys
    • Przez Jxu95
      Witam. Mam zamiar zakupu ciągnika o mocy około 90-120km. Mam ofertę na steyra kompakta HILO 95km za 171tys netto. Obawiam się trochę tego silnika 3.4. Ma ktoś może taki ciągnik lub podobny z tym silnikiem i mógłby coś wiecej o nim powiedzieć? Po głowie chodzi mi tez John deere 5090m za 200netto. Ten byłby już z silnikiem 4.5. Warto dołożyć te 30tys? Lub może coś innego ciekawego w podobnych pieniądzach się znajdzie? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj