gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

cinek1407    5

U mnie nie ma żadnej lampki na prasie są na sterowniku i jak podłączam pod zasilanie to pipczy wiec myślę że będzie też sygnał w sterowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    441

Jeśli się odzywa to na pewno. Zresztą możesz sprawdzić, u mnie z prawej strony jest regulacja zgniotu. Jest tam czujnik od sygnału, z którego wystaje drut. Jeśli go piciągniesz to powinien się odezwać sygnał na sterowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpzo    0

Witam. Poszukuję prasy do mojego gospodarstwa. Ciągnik MF590 75KM, ilość bel to ok 200 sianokiszonki i 100 słomy rocznie. Kwota jaką chcę wydać to ok 20tys zł. Proszę o wasze propozycje. Jestem z województwa mazowieckiego okolice Radomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    106

za 20 tyś???? a koniecznie musi być tylko nowa hehe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Eliot przeciez każdy od czegoś musi zacząć . W tej cenie welger 12 ful wypas,200   podniszczona,włoska omas czyli polska sipma pierwsza jak i druga już w siatce,metal fach [niby welger 200 lub 12] lecz z 12 szczególnie wąski podbieracz zabardzo nie ma wspólnego,krone 120 już w siatce ale z wąskim itd. Najważniejsze wziąć ze sobą kogoś z głową,lub co je remontuje,bo jeśli na ilośc bel apetyt nie wzrośnie nowa to harakiri .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpzo    0

Dzięki za podpowiedź Kizak. Jeżeli chodzi o jakość ubicia beli to lepsze są pasowe zmiennokomorowe  czy walcowe czy też łańcuchowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpzo    0

Kolego Mikruss możesz podać więcej informacji o tej prasie nh 648? Jakie belki robi, czy są równe? Jakie problemy mogą wystąpić podczas użytkowania tej prasy?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie? I jeszcze pytanie odnośnie części jak z dostępnością i ceną?

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jak każdy polski sprzęt jak nie dużo się nim pracuje to jakoś idzie tym pracować bez awarii.

 

Zna ktoś może tego handlarza? 

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/ZRkl/

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1407    5

Carrado ja znam.tego handlarza ma dwa składy z maszynami rolniczymi na jednym.posiada tez nowe. Kupiłem u niego pługi kvernelad 3vario. Chciałem tez wziąć od niego prasę ale nie dogadalismy się bo chciałem na zamianę swoją dać i dopłacić. Można się dogadać z nim jeśli Chodzi o cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A jeśli chodzi o sprzęt ? Ma w miarę ? Planuje podjechać do niego właśnie o prasę dlatego chcę uzyskać kilka informacji.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1407    5

Oglądałem kilka pras u niego powiezchownie to były w stanie idealnym. Ogólnie to ma dobry sprzęt i w miarę przyzwoite ceny
A jaka prasa cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Generalnie w ogłoszeniach znalazłem 2 sztuki u niego Rollant-a 250 i Welger 220 jednakże z naciskiem na tego Claas.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1407    5

Widziałem te prasy i są w dobrym stanie. Gdybyś chciał jeszcze to jest jeszcze w innym komisie class 250 tylko nie ma facet. Żadnych ogłoszeń na necie ma sporo maszyn większość. W hali trzyma sam kupiłem.od niego welger lely 202range w stanie idealnym stało tam.kilka pras w tym class 250
Tylko nie wiem czy Ci się opłaca jechać tyle drogi chociaż nie wiem. Z kad jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jutro poddaję do niego zobaczymy co to będzie już trochę jeździłem i zawsze coś było nie tak z prasą. W sumie 250 znam dość dobrze więc za dużo tajemnieć przede mną nie ma więc może dlatego się bardziej do niej skłaniam. Zobaczymy co jutro zobaczę.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1407    5

Jeśli byś chciał to.mogę się dowiedzieć czy stoi u tego gościa co ja kupiłem ten class 250
Lub mogę podać ci numer
Lub mogę podać ci numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawuj się metal fach?

Mam swoją 8 lat i nie narzekam, nie jest to sprzęt premium, ale nie jest źle  :D. Ma według mnie jedną większą wadę, mianowicie małą przepustowość przy grubszym wałku lubi się trochę przyblokować, ale jak masz wprawę to wystarczy minimalnie cofnąć i po problemie :P.  Zależy też jaki materiał będziesz zbierał jeżeli siano, albo zielonkę to jest git dobrze ubija, szeroki podbierak, robota idzie sprawnie, ale jak głównie słomę to radziłbym poszukać ze stało komorowych: łańcuchowej, lub walcowo-łańcuchowej, może trochę słabsze ubicie, ale bela nie blokuje się w komorze.    

Mam pytanie miał już ktoś styczność z tą nową belownicą od sipmy to jest chyba ps 1235 pionier, jak to wygląda, jaka jakość wykończenia, a może ktoś już ją widział w akcji? Jakby nie patrzeć to pierwsza w pełni walcowa prasa od sipmy, trochę mnie zaciekawił ten wątek :D  

Edytowano przez Mateuszlampo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P-i-o-t-r    0

Jak każdy polski sprzęt jak nie dużo się nim pracuje to jakoś idzie tym pracować bez awarii.

 

Zna ktoś może tego handlarza? 

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/ZRkl/

 

dzwoniłem do niego o jaką się nie zapytałem sprzedana chyba mój wujek ciągnik tam kupił i zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    933

Panowie a z tych pras lely 245 czy krone fortima 1250mc?   Ta druga maja na składzie blisko mnie a lely najblizszy diler 80-100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj