gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

Milosz27    177

Lepiej poszukaj coś z zachodu i masz pewność że będziesz zadowolony jak zakupisz w dobrym stanie. Tez rozmawiałem z użytkownikami starszych famarolek i sobie chwalą ale 1.8c to jakis niewypał.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    913

Teraz znaleźć coś zachodniego w dobrym stanie to ... Powyrywane siłowniki od naciągania pasów, pospawane wszędzie , wszystko ze 2 lata nie uruchamiane i harmonia pieniędzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Nie wiem jak ty ale przypuszczam że kolega złomu nie szuka. Wiadomo, że pierwszej lepszej się nie kupi bo to nie oto chodzi trochę trzeba pooglądać i na pewno znajdziesz. Twierdzisz że pospawane, zniszczone to chodź pokaż na mojej sprowadzonej z francji jakiś nieoryginalny spaw czy papudracką naprawę a swoje lata ma. No i części do niej od ręki a do tej famarolki sąsiad 2tyg. czekał za jakimś śmiesznym łożyskiem które kręciło się tylko w jedną stronę  bo nigdzie nie osiągalne.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ostatnio oglądałem Varianta 280, jeszcze farba na podbieraczu i rotorze, prasa nie umyta, z wszystkimi książkami, osłonami, kompletna nie zniszczona prosto od bauera z Nemiec, 40tys chcieli. Jeden siłownik do uszczelnienia. Oglądałem jako pierwszy, orientacyjnie, druga osoba po mnie kupiła od ręki. I mam kupić nową Polską za ponad 60tys? Nie, to mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

A co sądzicie o prasach Feraboli?

Nowe kosztują tyle samo co nowe polskie (55-60 tyś).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1634U    6

A co myślicie o prasoowijarce Unia Master, warta zwrócenia uwagi? Posiada ktoś z was taki sprzęt ? Dziś dostałem na tą prasę ofertę od Jędrusia i cena wynosi 183 tyś. brutto w wersji walcowej(Master D), standardowe wyposażenie ;walcowo-łańcuchowa ok. 5 tyś taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakubDragon    0

@Rolnik1111 U mojego wujka prasowali taką pasową z Mtz 82 i belki naprawdę dobre, ale gościu ma wprawę. W wakacje 2 wsie sprasował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    106

Ciekawy jestem opini na temat pras marki takich jak Pronar i Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Parę stron hejtow jest na temat ursusa wystarczy wpisać w wyszukiwarce.Ursus to dawna warfama z543.
Miałem i nigdy więcej lepiej wynająć i się nie męczyć tym cudem techniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliot    106

Trochę mie to dziwi ze teraz każdy robi swoje prasy a nie kazdy ma doświadczenie,pronar nie potrafi do tej pory zrobić poważnego ciagnika a bierze sie za inne rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROPSO    0

Witam. Krótkie pytanie jaką prase wybrać? Polska firma, około 60tys do dyspozycji, noże , stało komorowa 120X120. Około 150 bel sianokiszonki,100 siana, 200 słomy.

Podkreślam ze ma to byc nowy sprzęt. Pozdrawiam

Edytowano przez DROPSO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskiRolnikt   
Gość PolskiRolnikt

Mam pytanie z innej beczki na ile ustawiacie zgniot odpowiednio w słomie, sianie, mokrej sianokiszonce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

chodzi ci o ciśnienie w barach czy o konkretną prase


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskiRolnikt   
Gość PolskiRolnikt

chodzi tak mniej więcej procentowo ja mam lely 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

jd 550 sianokiszonka 90-110 bar słoma 190- 220 bar więcej boję się przykręcić jak narazie a belki elegancko zbite


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

W moim przypadku jestem bardzo zadowolony


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Ja tez jestem zadowolony z 550 moim zdaniem nic lepszego w tej cenie nie kupisz z pasowych.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12082

bartłomiej456 mam takiego metalfacha bardzo dobra maszyna przez sezon 750 bel polecam jak coś chcesz wiedzieć więcej pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

czy belarus 1025 da rade z new holland br6090 lub sipma pz1835

 

 

W obu będzie sobie radził. W ekstremalnych warunkach może być problem z zapasem mocy tzn mokra łąka do tego włączone wszystkie noże i pełna komora.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj