gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

katopo    43

A co powiecie o New Holland BR 740/750

Edytowano przez katopo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Trochę ich naciągneli bo w tamtym roku to za 15tys nie bylo co kupic z szerokim dopiero od 17 bez siatki były ładne

Nie naciagneli tylko nie sprzedali bo ceny z kosmosu dali. Wiem jak sam kupowalem szukalem 3 lata temu to tak od 16tys byly ladne ale i za 20tys ja za moja dalem 14.5tys w sumie glupim trafem sie udalo a u nie jednego handlarza bym musial grubo ponad 20 polozyc za taka. Bylem ogladac tu i tam i niedawno przegladalem olx to spotkalem 3 prasy ktore ogladalem z ciekawosci zeby porownac te za ponad 20 i te za 15 ;)

 

@odwajler ja bylem ogladac to mial idealne piekne cudne na zywo to znalazlem jedna co mnie zainteresowala. Kazda ktora wychwalal to okazala sie dalece mijajaca od prawdy. Tak szczerze to z tych jego 70 to moze ze 2 by kupil w dobrej cenie i stanie. Ale moze sie zmienilo. Gosc z sasiedniej wsi kupil od niego 590tke i okazalo sie ze komputer jest uszkodzony zadzwonil do handlarza to mu powiedzial ze sam popsul i go wysmial ze to nie mozliwe bo on tyle sprzedal nie mial problemow nic bym nie mowil ale nie w prasie za 25tys ktora miala byc idealna i pewna jak zapewnial.

Edytowano przez Milosz27

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czyli odradzasz generalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Moze nie odradzam ale nie polecam. Ale widze ze ma jeszcze ta 570 ktora byla 3 lata temu jak szukalem mojej tylko 4tys tansza B) za niska cene chyba na nia ma ;p


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale nadaje sie ? co to za sprzet/złom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Zle nie wygladala tylko ze kosztowala 3 lata temu 29tys. Ale jak ona stoi 3 lata pod chmura nie uzywana to pasy chu....inka strzeli napewno.

Edytowano przez Milosz27

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Jaką prasę pąsową polecicie do 30 tyś? Prasa koniecznie z rotorem i dobrze jak by miała noże. Udział pracy to 60% słomą 20% kiszonka 20% siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Zmienno komorowa czy stało?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Zmienno komorowa czy stało?

Pasowa zmienno komorowa

Edytowano przez katopo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

A jaki ciągnik? Nie wiem jak Ci się to widzi ale ja bym myślał nad jakąś JD


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

John deere 590/592 albo claas variant 180 na 280 moze byc malo kasy


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniuszek98    1

Ja mam sipme z-279/1 łańcuchową z zamkami i jestem zadowolony. Jak prasa dogniata zależy od tego jak jest zgrabione siano a i słoma też nie może leżeć za wąsko na wałku.

Dlatego warto jest jeździć w sianie zygzakiem lekkim by równomiernie rozłożyć siano w podbieraczu ;) 

Wybaczcie jestem nowy i odkopałem jakiś stary post ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

zygzak.... daj spokoj. Podstawa to dobrze uformowany pokos na szerokośc całego podbieracza. Nie mając sterownika który pokazuje jak jechać to te Twoje zygzaki są fikcją. Czasem coś tam Ci sie uda równego uturlać ale to przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

A jaki ciągnik? Nie wiem jak Ci się to widzi ale ja bym myślał nad jakąś JD

 

ciągnik z 95km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterek1979    0

Co sądzicie o nowym modelu prasy walcowej KUHN 3130?

 

042939_620.jpg

 

Oglądałem na Bednarach  łańcuchy hartowane, jeszcze mocniejsze niż w McHale czy Lely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że Kuhn to dobry pomysł. to najbardziej nie docenione prasy w Polsce, wydaje mi się ze to przez to ze sprzedaje je Kuhn, który nie każe swoim dealerom kupić ich w pakietach po 15 czy 20 sztuk jak robi to Lelly, Jd czy McHale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniuszek98    1

zygzak.... daj spokoj. Podstawa to dobrze uformowany pokos na szerokośc całego podbieracza. Nie mając sterownika który pokazuje jak jechać to te Twoje zygzaki są fikcją. Czasem coś tam Ci sie uda równego uturlać ale to przypadek

 

Głupoty gadasz ;)

Edytowano przez Leniuszek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manius2707    0

Witam zakupiłem prasę  VICON GREENLAND RF 120 

 

chciałem zapytać czy może mi ktoś powiedzieć jak zmienić przy niej zaślepki na noże ??? oraz ile kosztuje do niej łożysko na walec bo mam dwa rozwalone na jednym walcu ????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

jest tu jakiś użytkownik prasy JD F440M w wersji z łańcuchami w klapie? jak się to sprawuje? słoma w upalne południe dobrze idzie? 

mam dylemat właśnie nad ta prasą lub nowym claasem rollant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

Manius2707 ja za łożysko na walec polskie płaciłem 50 zł a co do sterownika to zdjęcie zapodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj