gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

mariuszd93    559
michalmf    0

polecam welgera

Post bez argumentacji. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker
Post bez argumentacji. +1 punkt ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLis87    2

Za welgerem przemawia opuszczana podłoga, większa ilość noży i to co mi się w nich najbardziej podoba zamki.JD prawdopodobnie będzie miał mniejsze zapotrzebowanie mocy,ale ceny łożysk do tych pras nieco odstraszaja.Widziałes już obie prasy czy narazie zastanawiasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLis87    2

Podziel się odczuciami po oględzinach.w jd da się sprawdzić przebieg calkowity naciskajac 5 razy na panelu sterowania klawisz z cyframi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Panowie poszukuję namiarów na handlarzy prasami woj mazowieckie i ewentualnie łódzkie . Może być na PW z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz01044    0

VERJAR Mam prasę lely welger 445 od roku, współpracuje z lamborghini r3 evo 100 i jak dla mnie to 100 km wystarczy do tej prasy, jestem z niej zadowolony i jak bym miał wybierać wybrał bym ją bez namysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLis87    2

bernatziom któras welgerka z mazurek miała przyspawywaną przekładnie,nie wiem czy to ta czy inna(kolega mówil).W rp220 da sie sprawdzić przebieg?Na pewno JD miały wulkanizowane pasy,jeszcze jakies wady w niej zauważyleś?Tej welgerki z wcześniejszego linku nie bierzesz już pod uwagę?Claas choć młodszy nie ma smarowania łożysk.

Edytowano przez PLis87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Bernatziom skad wiesz ze jd spawana? A krone bylaby dobra? Najbardziej to chodzi mi o owijanie siatką, bo sznurkiem trochę długo schodzi, a poza tym bym wymienił sipme na coś lepszego. Ps: sory za błędy pisałem z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krone o ile się nie mylę to sprzedana. Bo miałem porównanie w Stypółkach była identyczna i nie było widać spawów. W sobote jeszcze jadę dogadywać sie rp220 i przeglądnąć dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

Jak będziesz oglądał zwróć uwagę by wałek był szerokokątny, w linkach jakie podałeś były wałki na jednym krzyżaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

Czy da radę wyrwać jakąś nową zachodnią prasę do 80tyś brutto? Ma ktoś jakieś propozycje?

 

Rozglądałem się za case rb 344 u jednego dilera cena to 77 netto nie wiem jeśli wszędzie będzie taka cena to ta prasa odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

szukaj w promocji była w styczniu pewnie rocznik 2012 za 82 brutto na pełnym wypasie. Znajomy sie krecił. albo podjedz do NH ta sama prasa moze byc tansza. Z zachodnich bardzo tanszej nie kupisz chyba ze ferraboli ale nie znam ceny.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Model------------------------------------------------------------Round Pack 1250-------Round Pack 1250 MultiCut-----------Round Pack 1550-----------Round Pack 1550 MultiCut-----j.m.

Długość---------------------------------------------------------------4200----------------------------4200---------------------------------------4260----------------------------4260----------------------------mm

Szerokość (oś pojedyncza / oś tandemowa)----------------2570 / 2735------------------2570 / 2735------------------------------2570 / 2735----------------------2570 /2735-----------------mm

Wysokość------------------------------------------------------------2250-----------------------------2250--------------------------------------2620-----------------------------2620---------------------------mm

Rozstaw kół (oś pojedyncza / oś tandemowa)--------------2150 / 2430-------------------2150 / 2430----------------------------2150 / 2430---------------------2150 / 2430------------------mm

Ogumienie------------------------------------------------------11.5/80-15.3/10----------------11.5/80-15.3/10-----------------------11.5/80-15.3/10-----------------11.5/80-15.3/10

Masa-------------------------------------------------------------------2550------------------------------2620--------------------------------------2690-------------------------------2750-------------------------kg

Szerokość robocza podbieracza (wg DIN 11220)------------1950-----------------------------1950--------------------------------------1950-------------------------------1950----------------------mm

Liczba rzędów palców-----------------------------------------------5-----------------------------------5-------------------------------------------5-----------------------------------5---------------------------szt.

Maksymalna liczba noży------------------------------------------- - ---------------------------------17----------------------------------------- - ---------------------------------17--------------------------szt.

Teoretyczna długość cięcia (17 noży)------------------------- - ---------------------------------64----------------------------------------- - ----------------------------------64-------------------------mm

Zapotrzebowanie mocy------------------------------------------36 / 50--------------------------36 / 50-------------------------------------40 / 55-----------------------------40 / 55----------------------kW/KM

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż zamierzam kupić prasę rolującą poniewaz moja sipma już stała się nieco za mała i zaczynają się powazniejsze awarie, otóż tak mam okolo 50h/450balotów+/- do prasowania(w tym część na słomę a część na sianokiszonkę), raczej nie będzie problemu z moca ciągnika poniewaz bedę ją podczepiał pod agrotrona 150km więc proszę o waszą pomoc ponieważ mam swoje wybrane marki takie jak np John-deree,deutz-fahr, NewHolland proszę powiedzcie co sądzicie o tych prasach i napiszcie swoje propozycję pras

PS..Prasa może być zmiennokomorowa(dobrze by było), powinna się zwijac podczas prasowania, siatka-sznurek, szerokosć pobieracza 1.9m+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi25    0

jaka wybrac nowa prase glownie do slomy 100ha i troszke sianokiszonki.

piszcie tez ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj