Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Gospodar55
      Witam mam pytanie widziałem że w kromolicach koło krotoszyna jest rsp a koło niego plac na którym stoją maszyny nieużywane i mam pytanie czy są one na sprzedaż bo widziałem tam prase sipma z263 i bym potrzebował kilku częsci od niej.Czy sprzedają temaszyny jeśli tak to jakie mają ceny
    • Przez Stach42
      Zakonczenie produkcji zwierzęcej i z tego powodu prasa jest zbędna.
      Pracowała w małym gospodarstwie - rocznie około 200 balotów.
      Owijanie sznurkiem i siatką , ja owijałem siatką bo jest wygodniej.
      Centralne smarowanie , szerokie kola i podbieracz.
      W komplecie wałek i gratisowo pół siatki bo mi już niepotrzebna.
      Bieszczady
      664668802

• Przez AirSoftowiec96
      W tym roku planujemy z ojcem przerzucić się z kostek na baloty. Prasy potrzebujemy na areał 20ha, rocznie będzie belować około 150 bel słomy i 50 siana. Współpracować będzie z ciągnikiem zetor proxima 85+.  Kwota jaką możemy przeznaczyć to około 10-15tys zł. Niestety nie mamy kompletnie doświadczenia z tego typu prasami, więc nie bardzo wiemy czego szukać. Myślałem nad prasami walcowymi welger rp 12, deutz fahr gp 2.3 lub Gallignani  ale poczytałem trochę forum i wywnioskowałem, że walcowe nie nadają się do słomy. Jaką prasę polecacie? Coś z pasówek czy jednak walcowa da radę przy takim użytkowaniu?
    • Przez master21
      Witam ma ktoś taką prasę lub miał styczność z taką prasą polecacie ją?
    • Przez ZETOREXX85
      https://sprzedajemy.pl/zabytkowa-prasa-agromet-kunow-m704-garazowana-lukowa-2-e30984-nr55495869?_rp_RP=_rp_list_account_user_offers&offset=1

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.