Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MichaDomagaa
      Witam
      Mam problem z prasa john dere 550 chodzi ze przy owjianiu sznurkiem zczyna normalnie srodniek tez ok a pod koniec z jedne strony nawija znacnzie wiecej sznurka da sie to jakos wyregulowac nawet do 10 razy owijnie tak jak by w jednym miejscu a nieraz nawet za bolem .
      Ktoś mial podobny problem ?
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam wszystkich, jaką polecacie prasę do ciągnika 100km? Rolująca lub kostkującą najlepiej w okolicach 10 tys. Ciągnik miałby z nią pracować na górzystych terenach.
    • Przez GreenFarmer
      Witam, mam problem z prasa claas variant 365 rc podczas prasowania i czestego otwierania klapy prasa "pożera" olej z ciagnika. Co moze byc problemem?

• Przez deut
      Planuję zakup prasy rolującej i mam możliwośc zakupu używanej prasy z 2015 roku marki John Deere F440E .   Potrzebuję prasy do belowania siana i słomy. Nie będzie ona służyła do robienia  sianokiszonki.  Proszę o opinie na temat tej prasy. Mam do dyspozycji ciągnik o mocy 80 KM, myślę że nie będzie problemów z brakiem mocy? jest to nie duża prasa.

• Przez PatrykBaszczyk
      Witam sam nie wiem co mam zrobić... Chce kupić prasę nh br6090 i nie wiem czy to dobry wybór robię ok  500 ponad D 500 balotow większość kiszonki i nie wiem czy da radę z ciągnikiem zetor proxima 100.. Jakie dobre robi kiszonki czy nie nadaje się do kiszonki.. Czy tylko słoma i siano.. Piszę tu o nowej prasie z siatką i rotorem