Skocz do zawartości
gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

zoot    1

New Hollanda nie brałem pod uwagę. Możesz polecić te prasy? Podasz jakieś szczegóły: awaryjność, dostępność i koszt części, wydajność itp?

katopo    4

Mam osobiście Case RBX462 to odpowiednik NH BR750 i nie narzekam i mogę polecić. Moja jest bez rotora i noży al bez problemu znajdziesz wersje która to ma.

Wiadomość z agroFakt.pl

zoot    1

a jak z częściami  solidnością tych maszyn?

Ktoś ma jeszcze jakieś sugestie..........??????????????

90mateusz    5

zoot  powinienes sobie  kupic  prase JD  pasowke ja  mailem  7 lat  jd 550  nigdy mnie nie zawiodla zgniot super predkosc pracy rewelacyja     w 2014 zmienilem  na nowsza jd 580 z rotrem podbierakiem 2.20  siatka i komputerem  jestem tez  bardzo zadowolony  i wiem  jedna nigdy  innych pras  nie  kupie niz  pasowki :)

90mateusz    5
Napisano (edytowany)

ja w  rok  swoja  robie 2 tys

Edytowano przez 90mateusz

zoot    1

a jak się pracuje tą pasówką z mokrzejszą sianokiszonką?

qazi    57

a mokra sianokiszonka nie przykleja się na pasy, wałki prowadzące?

90mateusz    5

nie nie zdarza  mi sie to chociaz  raz ja jakis  czas oczywiscie wszystko czyszcze ale  to jest co jakies 150  belek po prostu  lepiej  na   bierzaco wszystko robic

90mateusz    5

hmm z tego co widze  pasy nawet ok ale t trzeba jeszcze sprawdzic na  zywo oczywiscie ogumienie ok i ogolnie stan  dobry ale jak to  handlaze zdjecie  moze  odbiegac od stanu rzeczywistego :)  ja osbiscie   sam sbie z  niemiec sprowadzalem jd 580 :)

jasko1993    10

Znam tego handlarza z Chlebowa, ma dość dobry towar tylko cena z kosmosu jak zawsze

zgadzam się z rzampol2 przy claasach trzeba słome prasować z rosą albo w nocy bo bela może wtedy stanąć w komorze 

Może ale nie musi! pszenżyto, pszenica nie stanie na 100% bele wychodzą może i trochę większe lub luźniejsze ale prasować można i w samo południe

PREZES91WLKP    11

Witam!
Panowie proszę o pomoc jaką prasę wybrać w przedziale cenowym 25-30 tys brałem pod uwagę krone 130s lub 10-16 bądź jakąś pasówkę john deer.Rocznie ma robić ok 4tys bel także bezawaryjność jest priorytetem.Do tej pory użytkowałem krone 130 i byłem z niej bardzo zadowolony,dlatego też w pierwszej kolejności w grę wchodzi prasa tej marki,jednak nie wykluczam żadnej innej.Dodam jeszcze że ma współpracować z ciągnikiem o mocy 90km.

90mateusz    5

LukaPro   mi sie za***iscie podoba  teraz  mam  ta jd 580 z  rtorem wczesniej milem  7 lat jd 550 ale obje te  prasy  sa  naprawde  bardzo dobre

morfi81    30

nie wiem czy za 25-30 tys dostaniesz prasę z rotorem i nożami która zrobi bez awaryjnie 4 tys bel 

PREZES91WLKP    11

Liczę się z tym że jeśli prasa będzie w bardzo ładnym stanie to rotor i noże przy tej cenie raczej odpadają.

90mateusz    5

A  ja sadze wystarczy ci sam rotor a   w tej cenie dostaniesz prase z rotorem sam mam taka i  jestes bardzo zadowolony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się