Skocz do zawartości
gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

ja mam 360 i pracuje z sipma farma 2 . na moje galerii można zobaczyć jak robi bele. już 3 rok prasuje nia od nowości i zero awarii . nie mówcie ze 360 nie zrobi się ładnej beli sipma. nie bawem wstawie zdjęcia z prasowania mieszanki lucerny z jęczmieniem. :) polecam sipme do 360

Wiadomość z agroFakt.pl

katopo    4

na czas transportu po drodze się je tam zakłada bo za mocno wystają a podczas pracy są przy podbieraczu

Sipma Farma II Z - 569/1 albo taka jak ja mam łańcuchowa Sipma Z -279 /1 Farma II . możesz zobaczyć na kanale jak wygląda i robi bale:)

pracuje ta prasa z 360 i jest dobrze ale z takim ciągnikiem jak ty masz 80 km jak się mylę to będę bardzo dobrze współpracować i polecam ci od razu z centralnym smarowaniem.

Edytowano przez kamilrolnik18

hassi37    7

Do c-360 to tylko łańcuchowa w walcowej to odrazu przy dobijaniu beli zdechnie class to wcale nie polecam do sześdziesiątki u mnie w renówka 80 koni przy dobijaniu beli w sianokiszonce to zdychała class jest ciężki bo ma duże walce welger jest dużo lżejsza prasą ale ja bym polecił sipmę albo krone.

SKORPION1    0

Cz polecacie prasę feraboli entry 120 jak z jej awaryjnością ,zbiciem beli , kształtem i tak wogule czy warto kupić taką prasę głównie do słomy i siana na usługach

morfi81    30

prasa nie jest zła skoro można ją kupić w barwach JD i ma małe zapotrzebownie na wom

zdzislawk    1

czesc. co sądzicie o prasie cararro olimpic 1200--łańcuchowa do ursusa c360 słyszałem że jest bardzo dobra i ma małe zapotrzebowanie mocy

ale czekam na wasze decyzje :D

corrado    217

Mam pytani co sądzicie na temat prasy Unia Famarol PP 1.2 - walcowo-pasowa ?

A co dokładnie chcesz wiedzieć?

czesc. co sądzicie o prasie cararro olimpic 1200--łańcuchowa do ursusa c360 słyszałem że jest bardzo dobra i ma małe zapotrzebowanie mocy

ale czekam na wasze decyzje :D

Z tego co wiem to bez mała to samo co polska sipma więc do tej prasy bym ją porównywał. C360 da sobie radę bez większego problemu tylko sporo tych pras jest na wąskich kołach co na mokrych łąkach daje się we znaki. Ogólnie jeśli jest zadbana to godna polecenia na małe gospodarstwo.

Jakub667    72

służyła by do zbioru głównie siana i słomy i tak do 100 sztuk sianokiszonki rocznie |

Chodzi mi o to czy jest ona warta uwagi cena w katalogu kusząca a jak myślicie jak będzie ona funkcjonować ?

janusz20    105

Jak sądzicie ile bel głównie siano/słoma wytrzyma FAMAROL 1,8 VD nim bedzie potrzebować porządnego remontu?

corrado    217

służyła by do zbioru głównie siana i słomy i tak do 100 sztuk sianokiszonki rocznie |

Chodzi mi o to czy jest ona warta uwagi cena w katalogu kusząca a jak myślicie jak będzie ona funkcjonować ?

Do 100 szt bel rocznie chcesz kupić nową prasę? No nie źle. Do takiej ilości będzie się spisywać na pewno dobrze przez długi czas chociaż jak trafisz na trefny egzemplarz to może być problem za problem :/ Jak masz jej cenę?

janusz20    105

Chyba źle gościa zrozumiałeś będzie kręcił siano słome i około 100 sztuk sianokiszonki,. Powiem ci w tajemnicy że Ja na przykład robię też około 100 sztuk sianokiszonki ale ogólny licznik w tamtym sezonie wskazał ponad 3 tyś sztuk.

Więc niech sie Jakub określi ile tych bel będzie robić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się