Skocz do zawartości
gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

TOMEK0603    0

Bernatziom skad wiesz ze jd spawana? A krone bylaby dobra? Najbardziej to chodzi mi o owijanie siatką, bo sznurkiem trochę długo schodzi, a poza tym bym wymienił sipme na coś lepszego. Ps: sory za błędy pisałem z telefonu.

Krone o ile się nie mylę to sprzedana. Bo miałem porównanie w Stypółkach była identyczna i nie było widać spawów. W sobote jeszcze jadę dogadywać sie rp220 i przeglądnąć dokładniej.

Wiadomość z agroFakt.pl

erciak    10

Jak będziesz oglądał zwróć uwagę by wałek był szerokokątny, w linkach jakie podałeś były wałki na jednym krzyżaku

javorskyp    2

Czy da radę wyrwać jakąś nową zachodnią prasę do 80tyś brutto? Ma ktoś jakieś propozycje?

Rozglądałem się za case rb 344 u jednego dilera cena to 77 netto nie wiem jeśli wszędzie będzie taka cena to ta prasa odpada.

bialy2005    193

szukaj w promocji była w styczniu pewnie rocznik 2012 za 82 brutto na pełnym wypasie. Znajomy sie krecił. albo podjedz do NH ta sama prasa moze byc tansza. Z zachodnich bardzo tanszej nie kupisz chyba ze ferraboli ale nie znam ceny.

Model------------------------------------------------------------Round Pack 1250-------Round Pack 1250 MultiCut-----------Round Pack 1550-----------Round Pack 1550 MultiCut-----j.m.

Długość---------------------------------------------------------------4200----------------------------4200---------------------------------------4260----------------------------4260----------------------------mm

Szerokość (oś pojedyncza / oś tandemowa)----------------2570 / 2735------------------2570 / 2735------------------------------2570 / 2735----------------------2570 /2735-----------------mm

Wysokość------------------------------------------------------------2250-----------------------------2250--------------------------------------2620-----------------------------2620---------------------------mm

Rozstaw kół (oś pojedyncza / oś tandemowa)--------------2150 / 2430-------------------2150 / 2430----------------------------2150 / 2430---------------------2150 / 2430------------------mm

Ogumienie------------------------------------------------------11.5/80-15.3/10----------------11.5/80-15.3/10-----------------------11.5/80-15.3/10-----------------11.5/80-15.3/10

Masa-------------------------------------------------------------------2550------------------------------2620--------------------------------------2690-------------------------------2750-------------------------kg

Szerokość robocza podbieracza (wg DIN 11220)------------1950-----------------------------1950--------------------------------------1950-------------------------------1950----------------------mm

Liczba rzędów palców-----------------------------------------------5-----------------------------------5-------------------------------------------5-----------------------------------5---------------------------szt.

Maksymalna liczba noży------------------------------------------- - ---------------------------------17----------------------------------------- - ---------------------------------17--------------------------szt.

Teoretyczna długość cięcia (17 noży)------------------------- - ---------------------------------64----------------------------------------- - ----------------------------------64-------------------------mm

Zapotrzebowanie mocy------------------------------------------36 / 50--------------------------36 / 50-------------------------------------40 / 55-----------------------------40 / 55----------------------kW/KM

Edytowano przez danielhaker

Witam, otóż zamierzam kupić prasę rolującą poniewaz moja sipma już stała się nieco za mała i zaczynają się powazniejsze awarie, otóż tak mam okolo 50h/450balotów+/- do prasowania(w tym część na słomę a część na sianokiszonkę), raczej nie będzie problemu z moca ciągnika poniewaz bedę ją podczepiał pod agrotrona 150km więc proszę o waszą pomoc ponieważ mam swoje wybrane marki takie jak np John-deree,deutz-fahr, NewHolland proszę powiedzcie co sądzicie o tych prasach i napiszcie swoje propozycję pras

PS..Prasa może być zmiennokomorowa(dobrze by było), powinna się zwijac podczas prasowania, siatka-sznurek, szerokosć pobieracza 1.9m+.

edi25    0

jaka wybrac nowa prase glownie do slomy 100ha i troszke sianokiszonki.

piszcie tez ceny

majk03    0

polecam lely, sam biore lely welger rp 445 w tym roku, slyszalem duzo pozytywnych opinii o niej, byłem u wielu gospodarzy i chwalili ja, mozna z ta presa rozwijac duze predkosci, ja mam oferte na 122,500 tys netto 13 nozy, podstawowy sterownik

majk03    0

chyba im prasa wydajniejsza tym lepiej, a to moze do jakiej kwoty szukasz prasy

Edytowano przez majk03

MaRoO    0

witam co sadzicie o prasie JOHN DEERE 578 2003r walcowa, rotor noze siatka? jak z awaryjnoscie?

Edytowano przez milanreal1

edi25    0

JOHN DEERE chyba sprawdzona marka

Edytowano przez milanreal1

maurice69    0

Zastanawia mnie jedno. Jakim cudem gęstość różni się w prasach takich jak Lely welger rp 445 i Lely welger rp 445 tornado. Przecież są to takie same prasy tylko lely tornado to prasoowijarka, a poza tym to niczym się nie różnią.

Różnią sie mocno, bo Lely Welger RPC 445 Tornado oparte jest na prasie RP435, a więc modelu poprzednim względem RP 445.

Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Lisek66    13

Witam

Panowie rozglądam się za nową prasą do Ursusa 3P i mam na oku dwie prasy Metal Fach z562 lub Sipma PS 1210 Classic. Jaką byście mi polecili abym był z niej zadowolony. Proszę was o opinie o tych prasach co i dlaczego. Pozdrawiam serdecznie !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się