Skocz do zawartości
gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

Tomek55    7

na twoim miejscu kupił bym starsza zachodnią w tych samych pieniądzach przy tylu balotach warto i tak jak wcześniej koledzy mówili zmienną kolorową, bardzo dobra sprawa wtedy ciągnik może być słabszy
* zmienno komorową

Adamo90    0
Napisano (edytowany)

Budżet najlepiej jakby nie przekroczył 100tys. Za ursusa musiał bym dac ok 80 tyś. A zmienna komora noże itp przydały by się w przyszłości

Edytowano przez Adamo90

Wiadomość z agroFakt.pl

adamgaleon    4

podpytuję właśnie o te prasy bo na pewno z częściami do Polskiej nie było by problemu do zachodnich pewnie też można kupić ale trzeba szukać dalej lub przez internet wyszukiwać w mojej okolicy nie ma takich sklepów muszę jechać 100 km aby coś kupić, wszyscy chwalą zachodnie prasy ale one również trochę więcej kosztują myślałem właśnie nad Polską bo jest nich dość sporo na OLX głównie chodzi mi o to aby nie była awaryjna a że będzie trochę dłużej owijać to nie problem byle by robotę robiła

kolego Piotr6991z jaki masz model podaj dokładnie i czy od nowości u ciebie czy kupowana używana?

Rebel21    22

Witam co powiecie o prasie JD F440M łańcuchowo walcową bo nie wiem co wybrać czy Unie Famarol 1.8 vd czy ten JD ceny bardzo różne gdyż JD 112 netto a Unia 67netto proszę o opinne posiadaczy tych pras....

Patryk1222    23

Też polecam używke tymi polskimi tanimi to mozna zmęczyć parę balikow ale nie w tysiącach...
Najlepiej jak masz sporo gotówki to i weź na resztę kredyt i kup dobrą prasę najlepiej lely cena powala ale jakość nieporównywalnie lepsza tyle że do takiej prasy 100koników to takie meczenie przynajmniej te 150musi być i to nie w zetorze 16145 bo on padnie za popołudnie w dobrej slomie ;)))

rolnik34    18

KOLEGO JA POSIADAM POLMOT WARFAMA Z 543 2003 R KUPILEM 7 LAT TEMU I JESTEM ZADOWOLONY SZEROKIE KOLA ISZEROKI PODBIERACZ ZERO AWARI 

corrado    217

OD 350 DO 500 SZT ROCZNIE 

Nie pisz wielkimi literami. Jak dla tej prasy to to myślę że takie optimum chyba że chce się sprzedać ją szybko. 

slawek74    135

mlody43 polecam metalfaszke pasową w 100% trzeci sezon u mnie ilość bel mocno spadła a areał przybył nie obawiaj się jej ma wiele podzespołów włoskich (feraboli) jedyna maszyna z polskich z jakiej jestem zadowolony .

corrado    217

To się ciesz bo ja ile razy dałem się skusić na coś polskiego tyle razy chodziłem wkr.... że nie jest tak jak miało być. 

Piotr6991z    3
Napisano (edytowany)

podpytuję właśnie o te prasy bo na pewno z częściami do Polskiej nie było by problemu do zachodnich pewnie też można kupić ale trzeba szukać dalej lub przez internet wyszukiwać w mojej okolicy nie ma takich sklepów muszę jechać 100 km aby coś kupić, wszyscy chwalą zachodnie prasy ale one również trochę więcej kosztują myślałem właśnie nad Polską bo jest nich dość sporo na OLX głównie chodzi mi o to aby nie była awaryjna a że będzie trochę dłużej owijać to nie problem byle by robotę robiła

kolego Piotr6991z jaki masz model podaj dokładnie i czy od nowości u ciebie czy kupowana używana?

Sipma z279/1 czerwona rok produkcji chyba 1994r. od nowości u nas.

Edytowano przez Piotr6991z

PATr    238

mlody43 polecam metalfaszke pasową w 100% trzeci sezon u mnie ilość bel mocno spadła a areał przybył nie obawiaj się jej ma wiele podzespołów włoskich (feraboli) jedyna maszyna z polskich z jakiej jestem zadowolony .

jak tam jest feraboli to ja bym się nie cieszył, miałem ten włoski szajs oryginalny w postaci przetrząsacza i zgrabiarki, od nowości, dobrze że znalazłem jelenia który to kupił, chociaż i tak oddałem prawie jak za darmo...

slawek74    135

patr a czy miałeś kontakt z tą prasą ? nie każdy ma gruby portfel a sprzęt spisuje się bardzo dobrze w moich warunkach i bele są solidne .

Arkadinho    0

witam wszystkich! chciałbym żebyście​ doradzili/podpowiedzieli jaką prasę rolującą wybrać na 12 ha oczywiście używaną a kwota na jaką mogę sobie pozwolić to 15 tyś. czekam na wasze sugestie :D

bartekm66    25

odradzam łańcuchowe... albo walec albo pasy... jeśli zamierzasz robić dużo sianokiszonek to polecam walce... jeśli natomiast masz zamiar zbierać suche siano i słomę to tylko pasy... a co do marki... to coś "znanego" ...  z wynalazkami jest ten kłopot że o części ciężko a w prasie za 15 tysi na pewno wyjdą jakieś wymiany ot choćby głupich widełek w podbieraczu...

farmero015    2659

a jam mam carraro1200 i jestem zadowolony , odpukac zadnych awarii ,mam ją juz teraz idzie 4 rok i ponad 600 beli zrobiła i jest dobrze 4 kalamitki przesmarowac łancuchy i w pole 

CaseBizon    8

Jakoś firma taka jak Krone wciąż produkuje prasy łańcuchowe i nie wyglada na to żeby mieli to zmienić

Arkadinho    0

raczej wszystko na sucho będzie zbierane. myślałem o John Deere lub spróbować z Gallignani. słyszałem też że Welgera sobie chwalą. dlatego też proszę was o jakieś konkrety w tych trzech markach. ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się