gumis45

którą prasę zwijającą wybrać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafa007    5

no właśnie musi być nowa tak poszło w umowie. jeszcze parę złoty mógł bym dołożyć. dostałem propozycje na pasową famarole za 65tys??!! taka pasówka by mi pasowała bo w okolicy jest sporo pracy na usługi a teraz ludzie mają wymagania:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam zamiar kupic prese new holland 654 ale mam mały problem stoi fajna cena okazyjna ale jest na gornym zaczepie i niewiem czy dobrze czy zle jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

górny zaczep to same plusy przynajmnij dla mnie :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafa007    5

to jednak raczej nie jest to czego bym szukał :) ale oferta bardzo atrakcyjna jak by nie patrzeć.

 

Górny zaczep to same plusy lżej się prowadzi i podczas pracy nic ci się nie ściąga pod zaczepem głównie w sianie czy słomie

Edytowano przez Marcin91
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reymo    0

Koledzy mam zamiar kupić prasoowijarkę,w grę wchodzą Mchale,Lely i Krone.Prasuję najwięcej sianokiszonki, ale też i słomę i właśnie Mchale i Lely to są walcowe i pytanie do użytkowników nie do sprzedawców ,czy słoma się nie zatrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

do słomy to lepiej sprawdzać się będzie łańcuchowa lub pasowa a lepiej zmiennokomorowa to spokojnie pójdą w jednym i w drugim i zgniot porządny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

nie przejmuj sie słomą mchale i lely to nie metal fach że w słomie są problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reymo    0

dodam jeszcze ,że Krone zmiennokomorowa kosztuje tyle samo co stałokomorowe Mchala i Lely, ciągnik 125KM czy da radę,Krone ma własną pompę więc moc nie musi być tak duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

te konie spokojnie dają rade z zmienną komorową i na pewno mają lepszy zgniot nisz stało komorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

kto mi doradzi jaka prasę kupić bo padł wybór na korne lub sipma tylko używana która będzie lepsza bo mam 20 tyś zł i pod zetora 7011 tylko będzie słoma prasowana i do czasu do czasu siano kiszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

osobiście wolał bym już krone bo miałem dwie sipmy i nigdy więcej ale jak na mały areał to i ci sipma wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

bo znajomy u nas handlarz mam ładna prasę new Holland 544 bez rota sam sznurek rocznik 2000 i sobie ceni 15 500 tyś zł jak myślicie warto za nią tyle dać san jest bardzo dobry nie malowana ani spawana proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

jak nie ma rotora to pewnie ma grzebień podający , jak stan techniczny dobry to czemu by nie tylko w jakim stanie łańcuch są i zębatki bo to będzie świadczyć o zużyciu

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Tak jak kolega @ysy pisze, sprawdż łańcuchy, zębatki! Ogólnie ładna prasa, tylko cena podpadająca!Popatrzałem na innych ogłoszeniach to te New Hollandki są droższe, choć może wyposażenie lepsze! Ciekawe jak ten komputer działa? Oraz jaka moc ciągnika jest potrzebna do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Nie masz kolego co o tej prasie NH myslec bo włąsnie wróciliśmy z trasy i jest juz nasza :) tzn. teścia. Sam byłem sceptycznie nastawiony bo cena 2x mniejsza niz inne w ogłoszeniach ale zaryzykowalismy wycieczka krajoznawcza prawie 400km i jak ja zobaczyłem to naprawde ładny okaz :) troche ubogo wyposazona ale dla tescia wiecej nie trzeba. Jedynie odrzutnik bel dorobimy i tyle :) Zadnego kompa nie ma podawanie sznurka mechaniczne linka, aparat na 2 sznurki. Ogladalismy rózne kronki, JD pasowe to nie ma o czym gadac za taka kase i ten rocznik :) krone za wiksza kase bedzie ponad 10 lat starsza. No i ta cene jeszcze troszke znegocjowalismy :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

cena bardzo atrakcyjna bo ogladałęm kilka kr 125 i za czerwone 88r chca po 18tys ale łądne


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

za 16 tyś czego tu szukać na kujwach są same szroty już albo odpicowane i gratis przekaźnik walterscheid i transport w cenie robiliśmy próbę tez dobrze szła bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ollo82    1

witam czeka mnie zakup prasy i prosze o porade jaka bylaby lepsza, metal-fach 562,sipma 297 ,krone 125 ewentualnie jakas pasowa jd 550 lub massey ferguson 828-wszystkie do 25 tysiecy pln.bedzie ja ciagal c-385.wazne jast tez aby miala szeroki podbierak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj