marcin_kost1

Co byście wybrali Farmtrack-2 70WD/665DT czy Zetora 5340

Polecane posty

Witam...

Chce zakupić jakiś ciągnik o mocy o koło 60 KM. Naj ciekawsze wydały mi się Farmtrack 70WD albo 665DT (mają taką samą moc) oraz Zetor 5340. Cenowo są one domnie dostępne, tylko nie wiem co wybrać czy sprawdzone rozwiązanie Zetora czy nowe Farmtracka. Caiągnik byłby używany głównie w polu, w mniejszym stopniu na łąki. Za wszystkie spostrzeżenia z góry dziękuję!!!


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Ja bym postawił na Zetora <_< Duzo tez zalezy ile kilometrów masz do serwisu.Ale jezeli mocami sa podobniejsze i cenowo to brał bym zetora.Wieksza dostepnosc do czesci,wiecej uzytkownikow takze jest z kim wymienic sie opiniami B) Farmtracka nie uzywalem nigdy,moze to tez dobra maszyna ale napisalem juz co bym wybrał B)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

zetor to już sprawdzona firma,ogóno dostępne części,dużo użytkowników-jest z kim pogadać na temat sprzętu,dość prosta budowa i obsługa i w miare dobry komfort pracy <_<


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

zetory z 0 na końcu nie są już produkowane od początku tego roku ze względu na normy emisji spalin, chociaż w sprzedaży są dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie teraz dobiłeś że zetory tego typu juz nie są produkowane, a proxima jest trochę droga, też właśnie myślałem o tym że łatwiej będzie dostać części do zetora iż do farmtracka. Ale z drugiej strony zetory to straszne żłopacze ropy, a jak wiadomo ropa nie jest taka tania.


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Kolega ma rację koniec produkcji Zetorów od 3320 do 7340 i małe sprostowanie w sprzedaży ich nie ma puchar temu jak ktoś znajdzie jakiś wolny u delaera szczerze wątpię. Jak masz kupić to lepiej już ursusa jak Farmtraca i nie problem leży po stronie maszyny ale części zamiennych co po okresie gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się też nad ursusem, tylko nie mam jakos przekonania, w tej mocy dostępny jest model 4512 i 4514(4x4) z tego co czyatałemz opisów w rpt to ursus to nie jest za ciekawy model, kiepska pompa i podnośnik a pozatym mam już ursusa C-355 i teraz chciałbym wypróbować inna markę.


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

a niemyślałeś nad same roller jakiś 55 jest jest dostępny cena około 80 tyś netto tak coś słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

albo nawet roller 70W.ciągniki te dużo nie palą a zawsze trochę mocniejszy... a ile chcesz przeznaczyc??? ile kosztuje Farmtrack 70WD albo 665DT???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zabrać ten ciągnik na sapard zawsze będzie owiele taniej, farmtrac 665 kosztuje około 74 tys. netto a 70 WD troszeczkę mniej. Nad same roller też myślałem, tylko do nich są trochę drogie cześci. Ale jak same to jedynie roller 70 zawsze będzie trochę mocniejszy. Chce zaczepić prase rolującą do ciągnika a 55 KM (roller 55) to trochę mało.


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

ja tam bym wybrał farmtracka 70 4wd przynajmniej mniej paliwa pali od zetora ale decyzja zależy od ciebie jaki ciagnik wybierzesz i do jakiego serwisu masz blizej ale ja bym wybrał farmtracka :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wypowiedzi, jak narazie rezygnuje z kupna ciągnika, wpadły inne wydatki :huh: Ale nadal możecie sie wypowiadać na ten temat, może ktoś inny przeczyta i podejmnie jakąś decyzję :(


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Farmtrac i Zetor....hmmm trudno powiedziec.

Zetor sprawdzony juz ale Farmtrac'a tez mozna spróbowac.

Jezeli stawiasz na pewnosc to bierz Zetora i nie kombinuj a jak cos nowego to Farmtrac najlepszy.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Moim zdaniem Zetor to solidna firma. Za tą cene na pewno będzie lepszy od farmtracka


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek665dt    0

a ja tam już wybrałem i zakupiłem ciagniik marki Farmtrac 665dt(pompa rotacyjna) i mam nadziej ze bede z niego długo zadowolony!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja polecam farmtraca. Zawsze go chwale i bede chwalil mysle ze zawsze;) Jezdze juz nim 3 lata i jest swietny. Napisz na gg jak bedziesz chcial wiecej info z czym pracuje jak sobie radzi;)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek665dt    0

a czy ktoś z forumowiczów użytkuje ciągnik Farmtrac 70 4 WD lub 665dt? niech napisze coś o nimm albo zapraszam na gg9811093

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matti    0

Mój znajomy ma Farmtrac 70 4 WD z 2003 roku i jest z niego bardzo zadowolony. Ciągnik robi w transporcie i lekkich pracach polowych, takich jak opryskiwacz, rozsiewacz, rozrzutnik obornika 4 ton, prasa zwijająca oraz podorywce (pług 4*35). Podoba mu się komfort i funkcjonalność (bardzo przydatny rewrsor). Chwali niski zużycie paliwa oraz bezawaryjność (brak przecieków). Ciągnik pracuje na 30ha. Pług i agregat uprawowo-siewny ciąga Pronar 82TS, więc nie wiem jak się sprawdza w ciężkiej pracy. Ciągnik ten jest lekki, co przy pracach, które wykonuje u znajomego, jest zaletą. Uważam, że z kompletem obciazników na ziemiach lekich świetni da sobie radę z pługiem 4*30 lub 3*35 oraz agregatem uprawowym 3m. Znajomy twierdzi, że drugi raz też by go kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac11    1

Ja miałem do czynienia z farmtrac 70 4wd i jest to świetna maszyna oszczędna zwrotna i mało awaryjna. Muj wujek ma właśnie tego farmtraca i pożycza mi go czasami a i dobrze sprawuje się też przy prasie pługa ciągłęm 4x40 i dobrze sobie radził a w ursusa wogule nie inwestuj bo to kiepska i słaba jakość wykonania strasznie głośno w tych kabinach i jeszcze te biegi na środku.Ja sam zamieżam kupić farmtraca wniose złożony tylko czekam na decyżje tylko ja biore 80 4wd bo Bo ma więcej koni a u mnie będzie on robił za główny ciągnik ale 70 4wd to bardzo dobra maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1
jua tam bym postawił na zetora

 

Ja tak samo B) A wogule czy zetor nie jest tańszy od farmtraka??? Do zetora masz pewne i tanie części!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj