Lukasz95

Wszystko o VOLVO BM 800 Activ

Polecane posty

Janunio    0

Ja u siebie żadnej gumy ani okienka nie widzę, ale będę wdzięczny za każdą podpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekmtz    25

Panowie mam pytanie do posiadaczy volvo bm 800 jak tam się rozbiera sprzegło ? bo będe musiał wymieniac łożysko na wałku ale przed wymiana tego łożyska musze najpierw zdemontowac całe sprzegło i koło pasowe a nie chce nic popsuć bo kiepsko z dostępnością cześci.. Był bym wdzieczny za jakieś wskazówki bo w internecie nic niema na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PaweAftarczuk
      Witam
       
      Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale(pomijając to że problem dotyczy koparko-ładowarki), ale mam problem z odnalezieniem silnika do Volvo 646 lub też wału do takowego silnika. Tak jak wspomniałem Volvo jest koparko-ładowarką i zatarł mi on na wale który to pękł. Nowy wał kosztuje 23000 netto zamiennik 12000 netto(a z tymi zamiennikami to różnie bywa... Model silnika jest to TD 42 i ma 86 koni mechanicznych, współpracuje on z automatyczną skrzynią biegów. Może ktoś z was spotkał się z takim modelem silnika lub też zna jakiś zamiennik którym można by go zastąpić.  


    • Przez tomeq
      Sprzedam kombajn Volvo s830, posiada sieczkarnie, daszek, dużo nowych części, nowe sita, opony przednie, łańcuch na podsiewaczu, dużo nowych pasków, druga kosa. Użytkowany w gospodarstwie 15ha, szykowany pod siebie, awarie usuwane od razu, pełen przegląd przed sezonem, obecnie pracuje, możliwość obejrzenia. Sprzedaje z powodu zamiany na większy. Cena 16000zł do negocjacji. Telefon 883422056 lub 608670936
    • Przez ponadprawem1994
      Witam serdecznie,
      ten sezon to jakaś katorga. Nie mogę dokończyć sezonu. Posiadam kombajn volvo 800 aktiv z silnikiem perkinsa4 cylindrowym. Niestety mam problem  z zapowietrzającym się ciągle silnikiem. Wymieniłem już pompkę paliwa na nową jednak dalej silnik się zapowietrza. Objadę około 150metrów i kombajn się zadusi. I tak ciągle. Odpowietrzam i przejadę kilka metrów i stoje. Znów odpowietrzam. W pewnym momencie rozładowałem do zera akumulator od ciągłego kręcenia rozrusznikiem i musiałem kombajn ściągnąć do domu ciągnikiem. Panowie gdzie szukać przyczyny? nie wiem za co się już zabrać? MAcie jakieś sugestie? 
    • Przez Matias107
      Witam wszystkich. Mam problem z koparka Volvo EC450. Mianowicie muszę wymienić silnik bo stary sie posypał (panewki na wale poszły) . I teraz rodzi sie moje pytanie czy silnik musi byc dokładnie od tej samej maszyny czy moze byc inny ? Jeśli może być inny to jak go szukać? Jak sprawdzić czy dany silnik będzie pasował do mojej koparki ?  Podaje nr silnika TD122KKE 
      a koparka to Volvo EC450v01789
    • Przez extrabyk
      Mam do sprzedania silnik Perkins z osprzętem lub bez. Szczegóły w ogłoszeniu.
      https://www.olx.pl/oferta/perkins-4-cylindry-CID757-IDrsX8F.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj