Hvb3000

Ceny miniładowarke przegubowych

Polecane posty

Hvb3000    7

wpisujcie ceny i swoje spostrzeżenia np. którą najlepiej się pracuje, która jest w odpowiedniej cenie ..., przepraszam za błąd w nagłówku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Kolega kupił sobie ciągniczek Yanmar dorobili mu do tego łychę(takiego mini tura) i całkiem całkiem to wygląda i się sprawuje. Kosztowało go to 16000zł. Za takie pieniądze można dostać coś orginalnego ale on potrzebował szerokiego 95 cm. A tak zawsze ma jeszcze ciągniczek którym można trochę pośmigać. Sam szukam czegoś ale żaden Kramer czy Atlas z tych w rozsądnej cenia mi nie pasuje bo są za szerokie 1,8m a ja muszę mieć 1,7m max. Więc dędę musiał jakiegoś Widermana kupić, bo są wersje 1,6m szerokie a taki najbardziej by mi pasował tylko cena nie zabardzo 40 000zł <_<


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Weidemanna moza nawet taniej kupić ale... B) <_< u mnie tez nie moze byc za szeroka i do tego jeszcze musi być teleskop...i znalazłem cos takiego

http://www.unitrak.pl/?p=p_54

szerokość 1,6m, udźwig 1200kg.tylko cena tez nie mała ale jakby coś wyszło z SPO to kto wie... B)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Ja bym Ci proponował JCB albo "Manitu" cena pewnie odstraszy ale to porządne firmy jak juz będziesz brał na SPO. Ta co ją podałeś cieniutki ma udźwig. Niedaleko mnie mają "Manitu" to 2 duże kostki sianoliszonki zabiera ponad 2 t i ładuje je jako 5 i 6 warstwe. Tylko po drodze jak ciapek się wlecze nie wiem czy 30 wyciaga. Ale trzeba przyznać swoją robotę zrobi.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ale one mają ok 1,8m szerokości...najlepiej jakby ktoś przyjechał do mnie na pokaz... <_< JCB 520-50 też mi sie podoba... B)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a o która serię Ci dokładniej chodzi???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelo    0

myślę o serii 500 chociaż dla mnie spokojnie wystarczyłaby seria 300 tylko nie wiem jak to sterowanie ślizgowe wyglądałoby w praktyce. Miał ktoś z Was jakieś doświadczenia z tym? I co wogóle sądzicie o marce Avant, wiem że nie jest aż tak popularna jak Weidemann ale Avanty są jednak bardziej kompaktowe i nie takie strasznie dłuuugie... (najmniejsze Hoftracki Weidemanna mają ponad 2,6m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja nie dawno oglądałem film u jednego ze sprzedawców.seria 200 i 300 to dla mnie zabawki...na filmie miał krokodyla i woził kiszonkę dla krów.za jednym razem przywiózł dla dwóch...dopiero z serii 500 cos potrafiły...podoba mi sie seria 700-taka by mi pasowała <_< tylko ciekawe za ile...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelo    0

ja niestety serią 700 nigdzie bym sie nie zmieścił... To fakt, że aż takiego wrażenia jak Weidemann (Niemcy) nie robią ale chyba Szwedzi bubli też nie wypuszczają, a ceny są jednak bardziej atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

O to ceny:

 

Striegel 110 DY 13,200 euro netto

Striegel 150 DY 14,200 euro netto

Striegel 190 DY 16,600 euro netto

Striegel 190 DY/A 19,400 euro netto

 

Cena krokodyla to 980 euro netto

 

Zaskoczył mnie tekst przy modelu 110 DY "Ładowarka najpopularniejsza w małych gospodarstwach rolnych o 10-15 sztukach bydła."

 

Napisałem do gościa, że mam 30 sztuk i nie stać mnie, że ceny są "wygórowane", a on odpisał "ceny ładowarek tego typu kształtują się w podobny sposób na całym świecie." Ładowarki może i są drogie, ale markowe np. Weidemann/Thaler. Za Striegel z chińskim silnikiem chce kasę co np. Thaler !

 

http://www.allegro.pl/item161168856_thaler..._ladowarka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

JOHN DEERE Sp. z O.o.

ŁADOWACZE TELESKOPOWE

 

model moc KM układ kierow. wysokość podnoszenia cena netto EURO

 

3215 100 1 lub 2 osie 5,6 m 51 420

 

3415 100 1 lub 2 osie 5,6 m 54 890

 

3420 - - - 57 480

 

JOHN DEERE Sp. z O.o.

ŁADOWACZE CZOŁOWE

model montaż do ciągników cena netto EURO

 

533 5620, 5720, 5820 5 133

 

583 6010 - 6310, 6020 - 6220 5 573

 

633 6120 - 6420 5 935

 

663 6520, 6620 7 211


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Avant

ŁADOWARKI AVANT serii 500

Modele przegubowe, napęd bezpośredni,

przekładnia hydrostatyczna.

 

Ceny Detaliczne w EURO netto bez VAT 22%

A2780 AVANT 513 10200 A2781 AVANT 514 12100

- Honda 13 KM benzyna - Kubota 14 KM, 2-cyl. diesel

- silnik chłodzony powietrzem - silnik chłodzony powietrzem

- rozrusznik elektryczny - rozrusznik elektryczny

- 23x8.50/12 TR profilowane opony - 23x8.50/12 TR profilowane opony

- różne pojemn. skok.pompy napędu - różne pojemn. skok.pompy napędu

- 1 stopniowa pompa do dod.hydraul. - 1 stopniowa pompa do dod.hydraul.

 

 

A2988 AVANT 520F 13650 A2783 AVANT 520 Plus 15570

- Kubota 20 KM, 3-cyl. diesel - Kubota 20 KM, 3-cyl. diesel

- silnik chłodzony powietrzem - silnik chłodzony cieczą

- rozrusznik elektryczny - chłodnica oleju hydraul.

- 23x8.50/12 TR profilowane opony - różne pojemn. skok.pompy napędu

- różne pojemn. skok.pompy napędu - 2 stopniowa pompa do dod.hydraul.

- 1 stopniowa pompa do dod.hydraul. - prędkość 9 lub 14 km/godz.

- 23x8.50/12 TR opony profilowane

A2918 AVANT 528 Plus 17130

- Kubota 28KM, 3-cyl. diesel A2992 AVANT 530 Plus 0-8,5 km/h 18200

- ROPS klatka bezp. w standardzie A2993 AVANT 530 Plus 0-14 km/h 18200

- silnik chłodzony cieczą - Kubota 28 KM, 3-cyl. diesel

- chłodnica oleju hydraul. - ROPS klatka bezp. w standardzie

- różne pojemn. skok.pompy napędu - silnik chłodzony cieczą

- 2 stopniowa pompa do dod.hydraul. - chłodnica oleju hydraul.

- większa siła podnoszenia - różne pojemn. skok.pompy napędu

- 23x8.50/12 TR profilowane opony - 2 stopniowa pompa do dod.hydraul.

- hydrostatyczny nap. Pompy

- 23x8.50/12 TR profilowane opony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

siema chłopaki chce kupic jakąś nową mini ładowarke taka żeby mi sie na 1m ganek zmieściła co byscie mi polecili :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Weidemann Hoftrac- modele 1130, 1140, 1230 i 1240 mieszczą się w Twoich wymaganiach (o szerokości do 1m).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frost    0

Dobra już znalazłem cennik avant serii 300 jak by ktoś chciał ten cennik to tu ma link www.agroserwis.fr.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj