Polecane posty

StasiekS    73

Na 10ha takiego MF? On ci się chyba będzie zwracał przez 40 lat. Ursusem C-330 lub C-360 spokojnie to obrobisz i jeszcze Ci kupę czasu zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

Mgalon jeśli masz fundusze bierz bez wahania mocniejszy,gdy zwiększysz areał nie będzie kłopotu z mocą,a i z większymi maszymami.Ja mam 14ha i mam DF DX90,jestem bardzo zadowolony,a jak tu niektórzy podsówają ci C-360,to u mnie pracuje jako pomocniczy.Pracuję również poza rolnicwem to i czas ikomfort pracy się liczy,trzeba iść z duchem postępu tchnicznego:).Tak jak MgrLukasz proponuję deutz dx85,dx90 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Tylko on te 13ha traktuje jako hobby i pewnie nie będzie powiększał. Zmieniając traktor trzeba będzie i zmienić sprzęt a to kolejne koszty. A idąc waszym tokiem myślenia to niech kupi sobie 200 konnego nowego John Deera bo może kiedyś będzie miał 100ha i będzie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

Staśku nie mówimy by kupował 200konngo,czy jakąś nówkę,ale przyznaj sam że 60ątka jest dobrym traktorem ale jako główny się nie nadaje,a tym bardziej na tereny górzyste.Jeżeli 80km zadużo to może Zetor 7245,to samo co C360 a i zarazem 4x4.Każdy kupujący musi sam zdecydować co dla niego najlepsze.Ja zamieniłem MTZ82 na DFa,ojciec nie za bardzo był za tym a teraz sam mówi że dobrze zrobiłem bo i komfort inny,troszke mocniejszy i co najważniejsze duużo mocniejszy TUZ B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek538    15

Jak by co to ja mam do sprzedania c360 z 1983r 2400mtg nabite nie malowany kabina koja smolniki nowe opony po 2 sezonie czy 3 silnik nie robiony pompa trochę puszcza ale jest ok za 20 chciał bym żeby poszedł bo trzeba mi pieniądze na większy jak by co to pisz na pw :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

20 tys za 60tke w życiu nie dostaniesz ,przynajmniej w moich stronach 14 tys to max za ten rocznik


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek538    15

20 tys za 60tke w życiu nie dostaniesz ,przynajmniej w moich stronach 14 tys to max za ten rocznik

 

 

wczoraj był gość z pod tarnowa i daje 19,5 i ma przyjechać w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

wszystko zależy o ile i w jakim czasie zwiększysz areał jak narazie proponował bym MF 255 kiedyś jak miałem 13ha był wystarczający i pali mniej niz zetory lecz komfort mniejszy. Polecam MF chyba że chcesz się pokazać to kup 912 ale paliwa pójdzie więcej.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Ja bym tam pastawił na 3 cylindry zetora czyli 5211 w zupełności wystarczy. Komfort bardzo dobry bez porównania z MF Ursusem, Maszyny do niego odpowiednie i śmiało i terminowo można się obrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

wczoraj był gość z pod tarnowa i daje 19,5 i ma przyjechać w sobotę :)

Jak daje to sprzedaj :D W życiu nie uwierzę, że ktoś może dać taką kasę za 60- kę 14-15 tys. maksymalnie za odrobioną, pomalowaną, sprawną to rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FENDT98ful    0

Ja na twoim miejscu bym wziął 6245 bo z przednim napędem i ok. 60 km


www.youtube.com/user/FENDT98ful?feature=mhum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

mi trzeba ciągnik na 10h tylko żeby był szybki i pocigną 4 skibowy pług poradzie coś tylko mf odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Jak szybki to polecam Fastraca ;) ...

 

A tak poza tym to napisz, czy ma to być używany ciągnik, czy nowy, jakiej mocy, jaki to jest dokładnie pług, bo pisząc 4 skiby nic nie wiadomo (może mieć 2 na górze i 2 na dole :D ). No i najważniejsze, do jakiej sumy ma to być maszyna.

 

Nic tak naprawdę nie napisałeś, a liczysz na odpowiedzi. Ręce opadają jak się czyta coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawkblizyce    0

A jaki john deere polecacie na 10 ha żeby miał tak 75km i mógł pociągnąć prasę jd 570? Czy jest potrzebny napęd, mamy górki to nie wiem czy przy takiej mocy da sobie radę bez napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Zależy jaką sumę chcesz przeznaczyc?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzius14    0

Tez bym wziol 7211 albo nie zastanawiales sie na 5245 z przednim napedem :)

Albo do 30 tys mozna kupic Case 80 KMhttp://moto.allegro.pl/ciagnik-rolniczy-case-845-xl-okazja-stan-idealny-i1453446433.html

Lepszy komfort pracy i tez fajny ciagnik albo zobacz jeszcze na MTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawkblizyce    0

Ale jeszcze żeby był nie drogi w eksploatacjii. Ten Case to fajny jest i godny uwagi.

Edytowano przez hawkblizyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj