Polecane posty

VixLovelas    0

przepraszam administracje ale powiem o tych prasach :(

 

Mianowicie polskie prasy strasznie trzymają traktor i dawają mu w kość.....sipma lubi poszarpać...

 

pracowałem New Holandem i nawet ciągnik nie zadrgnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek741    0

Ja mam 15 ha i ciagnik ursus c-360 znalazlem sobie prace i nie mam czasu robic w polu potrzebuje czegos o mocy ok 75 koni jaki ciagnik byl by dobry oczywiscie w rozsadnej cenie ok 25 - 30 tys????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
Ja mam 15 ha i ciagnik ursus c-360 znalazlem sobie prace i nie mam czasu robic w polu potrzebuje czegos o mocy ok 75 koni jaki ciagnik byl by dobry oczywiscie w rozsadnej cenie ok 25 - 30 tys????

Moim zdaniem Ursus 914;) w pełni polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Jak ktoś ma 10ha to niech póści w dzierżawie i sie nie męczy a sam niech idzi do pracy i będzie miał wiecej.

 

Twoj nick o wszystkim mówi już. Jak widze takie posty to mi się płakać chce..robic sie nie chce kumpel mial 22 ha 16 sprzeał bo jak to powiedział zysku nie bylo jak siał 5 ton saltry na wszystko i bez oprysków to co sie dziwic. Trzeba mieć zamiłowanie i łeb żeby na tkaim arelae mieć duży zysk my mamy.

A co do ciagnika 5211 maszyna nie za duża nie za mała, spalanie wm iare, ale komfort i jakos roboty to jest po prostu bajka


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

no i właśnie jak sie nie umie gospodarzyc i nie ma sie zamiłowania to nic nie poradzi...ja jakbym miał 22 ha to bym był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek741    0

Mam 15 ha i mam zamaiar kupic ciagnik znalazlem john deere 1940 1985r 65 koni i zetora 7211 tez z tego rozku. Ktory byl by lepszy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    24

sebek741 na 15 ha to zetora 7211 bo mf 255 może być za słaby, chyba że masz lekkie ziemie i nie pagórkowate to i ferdek by wystarczył.A nie myślałeś o jakimś mf serii 6xx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro chodzisz do pracy to pewno może się zdarzyć ze będziesz też musiał robić wieczorem, a wiadomo na jesień czy wiosnę nie zawsze jest ciepło, więc potrzebny ci jest komfortowy ciągnik.

Najlepszym w tej cenie byłby jakiś Zetor 7211/7711

A jakie masz ziemie ?? i czy te 15ha to tylko pola???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek741    0

Ile koni maja te ciagniki :

Zetor 7211

Zetor 7245

Zetor 7011

Zetor 7045

Zetor 6946

Mf 255

ktory z tych byl by najlepszy na 15 ha pól ????

który byl by najlepszy na plug 3 skibowy obracany ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

sebek do pługa obracanego to tylko 7245 bo w 7211 może ci bez obciążenia przód poderwać... 5245 będzie za mały na 15ha... lepiej mieć lekki zapas mocy niż jej brak... co do KM to różnie podają w przypadku 7211, 7245, 7011, 7045 i 6945 moc to ok. 64,5 KM mf 255 ma 47KM ja bym obstawiał albo 7245 albo 7045... Masz jeszcze jakiś ciągnik czy ten będzie twój jedyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

a zamierzasz go sprzedawać czy nie??? Bo jeżeli nie to zetorek 7045/7245 będzie git bo jeden ciągniczek musi mieć napęd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

tak zdecydowanie jeden ciągniczek musi miec napęd przedni bo to ważna sprawa w polu;D

 

a c 360 nie sprzedawaj bo zawsze sie może przydać do lżejszej roboty...chyba ze nie ma ci nikt nim jeździć wrazie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jak C-360 to za mało to weź 7245. Przód zawsze się przyda. A 3 obracaną uradzi spokojnie zetory mają bdb hydraulikę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

7245 byłby niezawodny, przedni napedzik wiele ma zalet w polu i w transporcie zimowym :)


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiz    10

Według mnie Zetor 5211 w zupełności Ci wystarczy.Przede wszystkim mało pali, komfort jest dosyć spory. Nad Mf 255 się nie zastanawiaj bo to zbyt lekki ciągnik. Zetorek 5211 przewyższa go masą co jest ogromnie istotne a poza tym to są ciagniki nie do zdarcia( miałem takiego to wiem :o ).Mój znajomy kupił Zetora 7211 na 5ha i pali mu około 8 litrów na mth a daje do porównania że mój lamborghini 874-90 + napęd pali ok. 6 litrów a pracuje dosyć ciężko. Bierz 5211 ze wspomaganiem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

912 lub c-385 (do 20 tys ) dzień roboty i luzik:) można wyskoczyć na dziewczynki:) itp. Spali tyle ile 5211 w ciągu kilku dni. A czas jest cenny pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj