Polecane posty

Davidastra    0

ma 180 sztuk

co oznacza że w ciągu roku sprzeda ile

nie patrzy się na to ile masz wtej chwili świń lecz ile planujesz wychodować za rok

i 10 - 13 ha pola powinno wystarczyć na wychowanie 100 sztuk

to że kolega ma teraz 180 sztuk to moze wychować do 400 na rok


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Panowie, proszę znaleźć sobie inny temat, ten jest o ciągniku na 10ha <_< .

 

Na przykład:

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Co-hodujecie-t3012.html

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Jaka-hodowla-...wie-t19031.html

 

http://www.agrofoto.pl/forum/Co-sie-bardzi...a-zi-t6745.html

 

I wiele wiele innych...

 

Każdy następny post nie na temat, będzie skutkował % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

oki. Ja proponuje ursus c 385A

Post bez uzasadnienia-dostajesz ostrzeżenie.

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek727    0

ja bym ci radził ci zetora 6245 moj znajom kupił tanio i miał kilka remontów ale poweirdzał ze jak by miał kupic ciagnik bez przedniego napedu i miał go nie remontowac to by wybrał tego z przednim napedem i wyremontował by go przedni naped czesto sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

biorac pod uwage zetora 5211 i 7211 to na ten areał radził bym 5211 nawet jeśli masz tendencje do powiekszenia. jest to zwinny ciagniczek wyssa swoje ale tez duzo zrobi :rolleyes: pozdrawiam


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

Jak ktoś ma 10ha to niech póści w dzierżawie i sie nie męczy a sam niech idzi do pracy i będzie miał wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

hehe dobre:D....10 ha to nie mało pola także czemu miałby ktoś rzucać to??? Przy takim areale nie da sie rodziny utrzymać także do pracy trzeba chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Ja to teraz robię jako hobby bo tato tez chce dać na dzierżawę...A ja go męczę żeby kupił większy ciągnik :D ...Ale tylko do głębokiej orki i do ciężkiej roboty np.902... :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

człowieku męcz go męcz bo Ci staży to by wszystko w dzierżawe oddali:D

 

Kup mocniejszy traktor i jazda....a c 330 bedziesz miał od robót lekkich..

 

w młodzieży siła bo gdyby nie my członkowie agrofoto dawno polskie rolnictwo by zginęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

właśnie AF nas jednoczy także ja tez jestem za tym zeby ciagnąc jakos bo tak jakby sie wszyscy poddali to co by bylo :D


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

Opowiem wam coś:

 

Tak kocham wszystko co jest z rolnictwem związane ,że zacząłem się uważać za ostatniego wieśniaka totalnie myślałem ,że jestm świrem:D

 

Kolega mi powiedział jakieś 2 lata temu ,że jest zaje*-****ista stronka rolnicza i zwie się AGRO FOTO i ,że tutaj jest tyle napaleńców co też to kochają ,ze szok no i ulżyło zalogowałem sie 2 lipca br. dopiero bo jakoś nie było czasu no i powiem wam jedno gdyby nie ta stronka to nie jednoczylibyśmy się i polska gospodarka by upadła....

 

Kocham was wszystkich :D

 

Trzymajmy sie kupy bo kupy nikt nie ruszy....

 

Przepraszam moderatorów ,że odbiegłem od tematu i nie karajcie mnie % bo to co napisałem powyżej jest od serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

hehe no ładnie pojechałes ale wszystko mi sie podoba Cały Ja jestes! :D a co do ciapka to niezamieniłbym go za żaden skarb i nadaje sie na 10ha ale miałby co robic :) pozdrawiam


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Tak jak mówiłem tato mój nie ma spokoju cały czas go "truję" żeby kupił tego mocniejszego Ursusa....Gdyby nie ja to tato by dał na dzierżawę a tak to nie ma wyjścia...bo KOCHAM ROLNICTWO i nie pozwolę aby to zrobił :D

 

Tylko jest taki problem że tato nie ma czasu aby uprawiać ziemię bo chcę założyć firmę i ostatnio za 15 tyś (za tą kasę byłby już jakiś fajny ciągniczek :) )kupił mercedesa sprintera a sądzi że gospodarstwo się nie opłaca(z tym się zgadzam) ale ja chcę za rok kupić jakiś ciągnik do orki...


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 13 ha i mam 3 ciagniki jeden mały farm mot 250d, john deere 1640 z przednim napędem i 2030 z turem bez przedniego napędu. polecam john deere o mocy ok 70km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c308    4

my mamy 8 ha i też dzieki mnie jeszcze to obrabiamy też bym chciał coś dokupić do ty ch dwóch ciapków jakiegoś mf 255 ale narazie tymi się musimy męczyć a narazie nie kupimy większego ciągnika bo kupiliśmy prase


c330ic330m na 8 ha starczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

u mnie też dzięki mnie wszystko dalej idzie pełną parą:D

 

8h hmmm napewno sie tak męczysz dwoma ciapkami??? ja 5 h obrabiam capem i idzie sąsiad 10 h plus zarobek i żyje to 8 h dwoma ciapkami nie dasz rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c308    4

męczyć to sie nie mecze ale jak do prasy to ciapek ma za mało troche km


c330ic330m na 8 ha starczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c308    4

jak to sie dziwisz do prasy jak do prasy ale kosiarki z105 to napewno za słaby


c330ic330m na 8 ha starczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VixLovelas    0

Kosiarka daje w dupe ciapkowi:D

 

Cytowanie poprzedniego postu

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

no pytasz jak jest trawa zaje.....a to ciapek nie daje rady wiem z dośw. próbowałem ale :D i sieke zetorkiem 5320 zgrany zestawik :)


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273
my mamy 8 ha i też dzieki mnie jeszcze to obrabiamy też bym chciał coś dokupić do ty ch dwóch ciapków jakiegoś mf 255 ale narazie tymi się musimy męczyć a narazie nie kupimy większego ciągnika bo kupiliśmy prase

To i tak że inwestujesz w gospodarstwo a nie tak jak mój tato w przyszłą firmę przecież jak bym chciał to ciągnik za tą sumkę co pisałem wcześniej by był..

Ale dopiero w przyszłym roku coś pomyślimy...

 

PS.I chciałem przeprosić administratorów za oddalenie się od tematu aby w zamian za to nie miał wynagrodzenia w postaci %% :(


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor    0

Mowicie o polskiej prasie ze sobie nie radzi w niej?

 

Bo polskie podobno są cięzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj