Polecane posty

matiz    10

Wyjść to na swoje wyjdzie, ale spalanie Zetory to mają porządne( nie wszystkie). A co do tego Case 5120 + tur to fajna maszynka. Też miałem sobie kupić, ale trochę droga jeśli chce się mieć go w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A ile moge dostac za swojego 7211 z 89' roku oponki ponad 80% zadbany i pewny ciągnik? Mi zetorek 7211 wyszedł niecałe 6l w gruberze 2.2m 9łap z wałkami dwoma :D Zetorki super maszyny :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMEK    1

Dobry jest też Imt 579 tylko że to stare jest :D miałem takiego 75km z napędem spalanie w bronach tylko 5 l. i chodził mi bezproblemu w gruberze 2.2 11 łap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Ten ciągnik ma mniej niż 80km i jest bez przedniego napędu czyli kicha...Lepiej za te same pieniądze kupić coś takiego: ZETOR 7045 | TanieMaszyny.pl lub ZETOR 8045 4 wd (736346414) - Aukcje internetowe Allegro albo ZETOR 12045 | TanieMaszyny.pl Co prawda wymagają trochę zabawy, ale warto, bo mają 4x4 i są na pewno tańsze w eksploatacji.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0809    0

Witam zastanawiam się nad kupnem ciągnika tak na około 15 ha.

Rozmyslam nad

MF 690,675,698 bez napędu!

Czy byłby to dobry wybór (jakie są to ciągniki w eksplotacji jak kooszt napraw jak on się spisuje i wogóle co możecie o nim powiedzieć ) ?? a może macie inne rozwiązania,propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Na 10ha bym polecał jedynie Ursusa C-360. Swoją moc na 10ha ma napewno, mało pali w porównaniu do innych ciągników, 60ps na 10ha wg. mnie wystraczy. Chyba, że robisz, chciałbyś robi dużo na usługach i zależy co to wtedy inna rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

C360 ma 52 konie, 3p 47, nie 60 koni. Na ten areał ja bym wziął zetora 5211 bo masz komfort przynajmniej jakiś, nie to co c360 dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

ja kupilem nie dawno ursusa 4514 i jestem bardzo mile zaskoczony jego spalaniem i zwrotnoscia:) co prawda u mnie pracuje jako mlodszy brac i nic ciezkiego nie robil prasowal tylko i sial zboze a poza tym troche transportu ale mysle ze dla kolegi byl by to bardzo dobry ciagnik:) tani nie jest bo kosztowal mnie 47tys z 98r ale starsze egzemplarze mozna by znalezc w lzejszych pieniadzach:) polecam ciagniczek i zycze udanych poszukiwan:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

no nie wiem czy 66km to za duzo na 10ha...jesli koledze zalezy zeby w miare szybko zrobic to ciagnik w sam raz i maszyny od c 360 pasuja i mysle ze spalanie wypadnie nawet lepiej :( napewno pali mniej niz zetory typu 5211 czy 5245:) pozdrawiam:)


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin9271    0

Mam ten sam problem jak w temacie. zastanawiam sie nad Zetorem 7211 i ursusem 4512. Na rzecz zetora przemawia komfort ale nie wiem jak z tym spalaniem czy naprawde one az tak duzo pala i czy 4512 spali mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje stadko zetorków a mam dwa 5211 i 5340 ;) nie palą dużo. a napewno mniej od ursusów typu c360 wienc proszę nie siać głupot że zetory palą bardzo dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Ale c+385 to już poczciwy,stary ciągnik a 7211 czy 4512 są technologicznie o wiele bardziej zaawansowane. Poza tym rocznik też nie jest bez znaczenia,jeżeli za kilka lat taki ciągnik chciałby sprzedać to będzie miał problemy a zetorka czy u4512 spokojnie opchnie ;)


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Dobre ale nie na taki areał! Do takiego to najlepszy u3512,a gdy chcesz mieć na prawdę szybko wykonaną pracę to u4512 lub 4514. Zetor 5211 czy 7211 też może być. Te wyżej przez ciebie wymienione ciągniki wykorzystasz na większym areale.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Powiedz dokładnie ile masz ha? Pagórki,płaskie tereny? Jakąś hodowle masz? Tura będziesz podczepiał do ciągnika? Ile masz kasy na niego?


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin9271    0

Ha jak w temacie, tereny plaskie ziemia 3-4 klasa. Tura poki co nie przewiduje. A kasy to mam 30tys z tym ze ostatnio widzialem zetora 5320 no i tak mysle ze moze jakas dyszke jeszcze bym naskrobal. Bo ten zetoerk to chyba nastepca 7211 czy jestem w bledzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0809    0

ja mam trochę więcej razemz łąką będzzię koło 20

kasy mogę przeznaczyć do 40 tysi

a co do terenów to są takie i take lżejsze i cięższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja tam jak większość 52/7211 Jak najbardziej zrobi swoją robote jest ciężki. Swoje spali ale wychdozisz wypoczęty a nie jak niektórzy proponowali c-360. Naprwde to sa ciagniki do wszystkiego. A że troche więcej może i wypija nie wiem, szcześliwi paliwa nie liczą ;) To tam nie ma co sie przejmwoac Lepiej 3 litry dać na dzień więcej niż słuchać wycia


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj