Polecane posty

Adik_ziel    3

Na 10ha to zetor 7211 będzie sie marnował szkoda sprzętu ;/ zetor 5211 czy 6211 jest idealny ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Powiem więcej na 10 ha to i 5211 nie będzie miał co robić :rolleyes: No ale jak będziesz miał hodowlę to na pewno będzie więcej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No Zetor 6211 bardzo fajny ma tylko słyszałem że są awaryjne i dość paliwożerne w porównaniu do 7211.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Kolega miał i nie słyszałem żeby skarżył sie na niego i na paliwo też może palić troszke więcej od 5211 ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko    0

6211 nie radzę ci kupować bo ten traktor jest taki nie bardzo. Do pługa 3 skiby za mocny do 4 skib za słaby. Na moich ziemiach agregat 2,4 m by pociągnał bez problemu a z 2,8 byłoby ciężko. Weź 5211 do niego 3 *30 pług, agregat 2,4 m, i jakąś talerzówkę mała albo starego grubera z zachodu i masz sprzęt jak talala :rolleyes:

No i 6211 praktycznie w Polsce nie było a radzę ci kupić zetora z Polski, i odradzam malowane z poszarpaną tapicerką bo to świadczy o traktowaniu ciągnika przez wcześniejszego właściciela. To nie jest c-360, że wymieciesz ziemie z 20 lat i gotowy na sprzedaż. Zetora odpicować tak aby nie spostrzec jego wad jest trudno nawet dla osoby która zna się choć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

I ten temat stawia mnie w kropce. Bo masz niby 6,5ha , ale zamierzasz powiększyć i teraz nie wiem czy 5211 czy 7211. Ja osobiście za ZETOREM 7211 jestem. Powodzenia w kupnie trakora :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
I ten temat stawia mnie w kropce. Bo masz niby 6,5ha , ale zamierzasz powiększyć i teraz nie wiem czy 5211 czy 7211. Ja osobiście za ZETOREM 7211 jestem. Powodzenia w kupnie trakora :)

 

W temacie pisze "Ciągnik na 10 ha"... :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No tak ale mam zamiar dokupić (lub wydzierżawić) jak już wcześniej mówiłem. Może dałem zły tytuł ale wcześniej już dopisałem.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
W temacie pisze "Ciągnik na 10 ha"... :rolleyes: :)

 

Ależ drobiazgowy AgroFotowicz. To komplement :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Ależ drobiazgowy AgroFotowicz. To komplement :rolleyes:

 

3.5 hektara to trochę pola jest... :) :)

 

Spoko... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
3.5 hektara to trochę pola jest... :rolleyes: :)

 

Spoko... :) :)

 

Każdy hektarek sie liczy, ale to już osobny temat. Pozdrawiam. :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tak po znajomosci moge ci odsprzedac mojego URSUSA C-328 z 1961 r produkcji. :rolleyes:


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

a niemyslales o mtz-ie 82 ? moge ci powiedziec ze ja mam 10ha i obrabialem je c330 a teraz mtz-em 82 i fajnie sie jezdzi i wogole spokoo robi w polu


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja bym rozgladal sie za zetorem 5320 lub 5211


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Właśnie może o C-360 3P pomyśl tańszy od zetora oszczędny a na te hektary Ci wystarczy.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

tez uważam ze C-360 3p bedzie najlepszy :huh: starczy spokojnie na 10ha.

 

PS. kolega kupił nowego MTZ na 10ha ;):D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0
tez uważam ze C-360 3p bedzie najlepszy :huh: starczy spokojnie na 10ha.

 

PS. kolega kupił nowego MTZ na 10ha ;):D

w 3p wcale komfortu nie ma i jeszcze most wyje najlepiej 5211 bo 3p też nie są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

tylko w ursusie sie jezdzi jak w ruskim czolgu a w zetorku to calkiem co innego ja dla mnie to 3p odpada ale to ty zdecydujesz ...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

jeżeli ma być do 35 tys. to proponowałbym ci zetora 7211 bo 5211 jak w przyszłości powiększysz gospodarstwo to bedzie za mały a te przeszło 60 koni powinno ci wystarczyć a zato cene masz lepszy komfort pracy niz w którym kolwiek ursusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Kup sobie Zetora 7211

 

 

Niema to jak mieć trafne i konkretne wypowiedzi :huh:

Edytowano przez Olik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

na taki areal to tylko c 330 albo wladek a co sie nie da zrobic to skorzystac z uslug. zamiast wydawac oszczednosci na ciagnik ktory nie bedzie mial co robic to lepiej zaiwestowac w powiekszenie gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

jak dla mnie to nie ma nawet o czym tu pisać, zetor 5211 i już. Nie sądze że można aż tak szybko się dorobić 25ha, a za te pare lat które przepracował i dopiero uzysasz więcej niż 25ha to sobie zmienisz traktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj