Polecane posty

255    95

Ja bym wizą caese mały zwrotny i spalane niskie a mac dość duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biesy    0

Ale jeszcze żeby był nie drogi w eksploatacjii. Ten Case to fajny jest i godny uwagi.

Jak do 30000 zł i w okolicy 70- 80 koni to nic młodego nie kupisz. Szukaj coś takiego co tanie w remontach i naprawach, części dostępne. w starszym traktorze coś może wymagać wymiany czy naprawy.Zachodnie traktorki sa fajne ale drogie zajeb..... w naprawach i serwisowaniu, a to że są bezawaryjne to mit. Ja szukałbym np MTZ 82, części tanie, dostępne, naprawisz sam,spalisz każde paliwo. Wymiana oleju to śmieszne pieniądze w porównaniu np, do CASE, JD. Zrobisz robotę w polu, na drodze i w lesie, a że komfort mniejszy, to coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilnicki96    4

ja tez mam zamiar kupic ciagnik nowy i jakies maszyny mam akualnie 12 ha i co byscie doradzili jaki ciagnik i jakie maszyny do niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MTZ bo nic innego nie kupisz w tych pieniądzach w miarę nie starego i 4x4 a za 20 tys coś upolujesz z 1990r w transporcie nawet szybki, nie dużo pali jak na swoją moc i jest dośc wytrzymały. Ma wady jak każdy traktor ale nie jest zły :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrMily    0

Siema mam 7ha che kupic ciagnik 4x4 do 20tys głowny orka trasnport z góry thx;D

Jak poprzednik tylko MTZ ci pozostaje.. 4x4 wcale nie jest taki drogi silnik oszczędny i mało awaryjny tylko przy napędzie stożkowym mogą być luzy ale to nie jest aż taki duży koszt .. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

na 7Ha 80KM :blink:

60KM to dużo na taki areał :lol:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MgrLukash trzeba myślec przyszłościowo :rolleyes: A jak dobierze dzierżawy i będzie miał 20 ha to mu się 80-konny ciągnik przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Na 20Ha To i tak 60KM spokojnie się wyrobi :P


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze to zapas mocy się ma:) Ale i tak na 20Ha 80 konnym ciągnikiem zrobisz szybciej i nie musisz się tyle tłuc i marnowac czasu :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina3    2

KUP SOBIE URSUSA C-385 BO JEDNYM Z MOICH JEST ON I MAM 37HA I JEST DOBRY FAKT ŻE MAM JESZCZE CASE I C-360 POZDRO !!!!

 

Wyłącz caps locka

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

z tym caps-lockiem to ostrożnie na forum...

Na te 7 ha to zetor 5211 chociaż osobiście to MFa 255 mniejszy gabarytowo, mniej spali, w końcu nie musowo tych 7 ha jednego dnia obrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePrz3mo    2

Przemyślałem sprawe z ojcem i postanowilismy zakupić ciagnik z turem na 7ha do bel no i obornika z 7ha do duzo bel niema to moze nietrzeba 4x4 take jest moje zdanie a jak w myslicie kwota 20tys z turem bo jak z napedem 4x4 to musze ze 40tys uzbierac a z kaso to umnie krucho prosze od odpowiedz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazur19991    0

troche ponad 10ha plus belowanie i koszenie łak to ciagnik pomocniczy bedzie do belarusa 920 ale musi byc z napedem ;)

Edytowano przez mazur19991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janowiak    0

Ja bym brał Zetora 7211. Bo po 1 to komfort pracy, a po drugie to zapas mocy. Chociaż i spalić lubi to i tak najlepsze rozwiązanie chyba, dla ciebie.

 

~Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

Witam.

Pytam tutaj, aby nie zakładać nowego tematu. Ma 2 ha porzeczki i 6 ornego. Myślał sprzedać trzydziestkę i dołożyć i kupić coś dwu napędowego. Myślał o Ursusie 3514. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Czy może zostawić trzydziestkę i dokupić coś tańszego?

Edytowano przez michal009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj