Zaloguj się, aby obserwować  
mateo12

Jak się sprawują kombajny John Deere

Polecane posty

Deerek    0

Niedawno jeszcze miałem j.d 1075. z 1985r. Musze powiedzieć maszynka bardzo dobrze sie sprawowała, miała niesamowity przerób, jak na tak nwielki kombajnik. Teraz jestem w trakcie kupna, troche większego jelonka 2064 z 1994r. Mam nadzieje żesie będzie równie dobrze sprawował jak poprzednik. :) Jednak czytając wasze posty, widze że zdania są podzielone, na temat J.D. Mysle jednak że 2064 z 1994r. zalicza sie jeszcze do starego wina. :)


John Deere 5070M, Lamborghini 850T Premium,John deere 2064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Killer628    0

każdy sprzęt ma swoje + i - , to normalne nie znam sie na JD ale osobiście polecam New Holland później Class wg mnie te marki sie najlepiej sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcik711    0

Witam ja wcześniej miałem classa merkatora przez 4sezony a obecnie mam jd965 3 sezon i powiem tak w classie jak go pogoniłem to gubił ziarno i konstrukcyjnie skomplikowany a jd prosta i nie zawodna maszyna i nie gubi ziarna z tyłu tak że moim zdaniem jd górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja kupilem teraz nowy traktor i byl u mnie mechanik gwarancyjny i pytalem sie go jaki kombajn kupic a on mi powiedzial tak

pierwsze miejsce claas

drugie john deere

trzecie new hooland

albo pronar wektor

pozniej case ale mowil zeby go nie kupywac

chodzi mi o nowe kombajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Kazdy swoj towar chwali. Ja na przyklad Classa bym nie kupił bo widziałem jakie przeboje mieli moi znajomi i zostaje przy NH.Jak w koncu oda sie Prow to TC 5060 zawita na podworku w najgorszym wypadku TC 5050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem teraz nowy traktor i byl u mnie mechanik gwarancyjny i pytalem sie go jaki kombajn kupic a on mi powiedzial tak

pierwsze miejsce claas

drugie john deere

trzecie new hooland

albo pronar wektor

pozniej case ale mowil zeby go nie kupywac

chodzi mi o nowe kombajny

Kolego Case nie kupisz bo najmniejszy ma około 28-30 ton przerobu pszenicy na godz.(sprawdzone u użytkownika)na godzinę i niestety kosztuje z chederem i wózkiem koło 540 tys netto ;/ I trzeba ten kombajn ustawić dobrze to prawda, zresztą są tu na forum użytkownicy rotorowych Case popytaj jak Cię to interesuje, przepraszam bo trochę OT zrobiłem a wracając do tematu też w terenie słyszę bardziej pochlebne opinie o starszych jeleniach.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ok dzieki za wypowiedfz ja nawet nie wiem jakie sa modele i wielkosci case bo sie nie dowiadywalem bylem tylko u dilerów NH , JD , CLAASA .ale chcialem tylko powiedziec co mi ten mechanik powiedzial ale on jest mlody i wydaje mi sie ze nie ma za bardzo jeszcze doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj