• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez piotrb14
      Witam, mam pytanie do Was odnośnie John Deere 1065, co to może być,  gdy wyjęty jest bezpiecznik nr 11 cały czas słychać klakson, po jego włożeniu klakson nie trąbi ale w kabinie mam pisk. Po odpaleniu kontrolki gasną ale dzwięk ten jest cały czas słyszalny. Jakies propozycje co sprawdzić?  

• Przez daniel002d
      Witam. Otóż po zimie chciałem odpalić kombajn i zobaczyc jak chodzi. No niestety kręci kreci i nic. Doładowałem akumulator, zregenrowałem rozrusznik bo myslałem, że może to  wina zapłonu, ale nadal to samo. Teraz chciałbym się zapytać odpowietrzanie układu paliwowego. Odkręciłem pompkę paliwa i działa, w filtrze jest paliwo (filtr wymieniany co prawda 1,5 roku temu, ale wielkich areałów nie mam) chcociaż w odstojniku tak jakby było paliwo na dole i górze. Odkręciłem śrubkę na górze filtra i podczas pchania pompką idzie ładnie przez ten otwór. Dalej nie wiem jak odpowietrzyć na pompie i na wtryskach.  Przy kręceniu idzie biały dymek tak jakby serio paliwo dochodziło.

• Przez zet9540
      Witam . Zastanawiam się na ciągnikiem Claas Arion 410 , proszę o opinie , awarie itp
    • Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez AllesKamilKlar
      nigdzie na af nie moge znaleźć rzetelnej opini na temat tych dwóch modeli ;p zastanawiam sie nad kupnem i chciałbym dowiedziec sie coś na ich temat
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.