abuk14

Jak się uczyliście?

Polecane posty

silver105    10

sora ale nie obrażaj innych ponieważ ja jestem od niego o 8 miesięcy młodszy i mówię prawdę no ale może miasto mu w głowie przewróciło i nie wie jaką ma średnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
krolikNH-Która klasa??

 

4 ;D

 

Jakbym chodził teraz do 4 klasy to bym kurde był prumusem średnia powyżej 5.0...

Jakbyś przeczytał ze zrozumieniem mojego wcześniejszego posta to może byś się dowiedział, która klasa...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja w 4 klasie to miałem 5,2 i zachowanie Bardzo dobre

Teraz w 5 klasie 4,45 i zachowanie Bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
3 rok studiow na kierunku Elektrotechnika na Politechnice Gdanskiej srednia roczna 4,10

 

hehe

kojarzysz ŚP. dr Różyckiego??

kolega zgnebiony przez zimowa sesje, na skraju wyczerpania psychicznego mowi: "jak sie wku.wie to pojde odkopie Różyca i mu wpier.ole" - w taki sposob zaslynal na mechanicznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
3 rok studiow na kierunku Elektrotechnika na Politechnice Gdanskiej srednia roczna 4,10

 

hehe

Ja jestem na pierwszym roku, byłoby dobrze gdyby nie nasz wspaniały informatyk MC. Czekaja mnie wakacje z informą ;) . Z pozostałych przedmiotów wszystko zaliczone powyżej 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mechaniczny to chyba drugi najcięższy wydział po ETI, tak przynajmniej mówią. U nas na drutach ponad połowę roku wysłali na kampanie wrześniową ;), także aż tak nudno nie jest. Jak ktoś przeżyje druty, to informą go dobiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no tak gadaja ;)

o drutach tez slyszalem legendy :)

natomiast elektrotechnika myslalem ze jest na elektrycznym nie na ETI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Elektrotechnika jest na wydziale Elektrotechniki i automatyki (dawniej elektryczny) ;), najstarszy wydział na PG, nie to co ETI :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Czy ktoś z Agro Foto wybiera sie do Dębego do gimnazjum?? (DĘBE WIELKIE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trancemann    0

w gimnazjum miałem słabe oceny, bo nauczyciele nie lubia krytyki i sie odgrywali na ocenach:D srednia ok 2,8, ale punktów to az 81 (matma 42, polski 39). w technikum nie jest zle, na pólrocze miałem 3,06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja zakonczyłem nauke w ubiegłym roku szkolnym w liceum lesnym z srednia ocen 3.8 a mature 51% polski pisemny, angielski pisemny 84% wos 76% angol ustny 93% polski 69% wszystko oczywiscie na poziomie podstawowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1992   
Gość bolek1992

Ja teraz poszedłem do Technikum elektrycznego <_<

 

w 3 klasie gimnazjum miałem średnią 3,98

po pierwszym półroczu w technikum 2,86 ( na lepszą sie nie zapowiada, bo mi się nie chce uczyć :lol: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1
w podstawowce mialem srednia ok 3,6 w 1 i 2 gimnazjum 4 a w 3 3.5(zmadrzalem <lol>) a w technikum 2.8 ale srednia klasy to 2.2 to i tak jestem prawie najleprzy w klasie

 

 

 

to gdzie chodzisz do szkoly bo ja sie wybieram do Kijan


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryha16dob    1

a ja olalem nauke juz w podstawowce mialem srednia ponizej 4.0. a w sredniej to caly czas do 3.5 a raz nawet 2.0 <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

w gim miałem srednia kolo 3,0 a w technikum teraz 3,3 <_<


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

jesli chodzi o nauke to w tym roku pierwszy semestr w 3 klase gimnazjum wyszedł mi 2,59 nie zadobrze zobaczymy w drugim...


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Wiecie co te wasze średnie coś mnie nie przekonują. U mnie w gimnazjum bardzo zdolni którzy bez przerwy siedza w ksiązkach mają 4,65 i sa to bardzo zdolne osoby a 5,65 to ja pomiedazy bajki włoże bo to jest nie możliwe u nas najwieksza srednia to była chyba 5,14 a 5,65 einstain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie za wiele nie uczę a mam średnią 4,61 na semestr. Trzeba sie postarać o pasek na koniec <_<


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Hee :lol: Co to gimnazjum :D Ja jestem w maturalnej i mam taka średnią :D A nie uczę się tylko zapamiętuje to co z lekcji <_<


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Mój kumpel właśnie miał średnią na koniec gimnazjum 5,6. Jest on bardzo inteligentnym chłopakiem, jest bardzo rozrywkowy, zawsze widziałem go na imprezach. Całe gimnazjum przewidywało że pójdzie do najlepszego liceum.... A zgadnijcie co wybrał... TECHNIKUM ROLNICZE!! Jeszcze takie które ma kiepska opinie jako szkoła... A dlaczego to wybrał... Bo rolnictwo to jego pasja <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to Marta dobra jesteś, jak wystarczy Ci to co zapamiętasz z lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj