abuk14

Jak się uczyliście?

Polecane posty

bartus16    10

ze wam sie tak chce uczyc bo ja tam leje na oceny aby tylko przejsc dalej i mniec zaliczone 2 semestry :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Z kilku hektarów ciężko wyżyć, więc uczyć się na rolnika (jeśli ma się kogoś, kto służy radą) jest trochę bezsensowne (nie mówię o dopłatach i innych unijnych profitach) - lepiej się dobrze wykształcić i mieć dobrze płatny fach w ręku niż później - gdy nie wyjdzie z gospodarzeniem - żałować szkolnych lat i obranej drogi życiowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda warto miec inny fach... ja mam gospodarke a uczyłem się w technikum elektronicznym... a tak dodatkowo to budowlanka... teraz mysle o kursie na spawacza i na operatora maszyn budowlanych... a w podstawówce 1-3 klasa 5,0 srednia, w 4 klasie 4,7 w piątej,szóstej 5,0 w siódmej 4,7 i ósmej 5,0... a technikum tak sobie od 3,8 do 4,2 ogólnie to zmarnowałem talent... jak to mówia mogłem byc kimś i sam to dzxis widze... pozdro panowie koledzy i paniei koleżanki


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Dobrze robisz chcąc kształcić się na operatora maszyn budowlanych - to jedna z lepiej płatnych profesji. Jest mało prawdopodobne by w najbliższych latach rynek pracy w tej dziedzinie się nasycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

Powiem tylko, że raz w życiu nie miałem czerwonego paska na świadectwie - było to w 2. klasie liceum, ale to chyba jedynie, żeby mieć co sobie wypominać i wspominać :D A na studiach to już inna bajka (lenistwo to samo albo większe)


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Nazwałeś mnie idiotą??? :angry:

Nazwałem tak osoby, które uważają, ze nie ma sensu się uczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

kiedyś sie przyda ta wiedza ale kiedy

jak bendzie potrzebna to wpisze w google

i bende miał na ekranie a nie w głowie

 

ale trzeba sie uczyć żeby zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
kiedyś sie przyda ta wiedza ale kiedy

jak bendzie potrzebna to wpisze w google

i bende miał na ekranie a nie w głowie

 

ale trzeba sie uczyć żeby zdać

 

Powiem tak:Moja kuzynka(urodzila sie w tym samym dniu i miesiacu co ja :) ) wyuczyla sie tak,ze miala kilka(wiecej jak 8) fakultetow-chyba fakultetow- i przez pare lat nie mogla znaleźć pracy!!!Jej glownym kierunkiem nauki bylo prawo .Nie chcieli jej nawet przyjac w sadzie,bo nie mieli by tyle kasy,aby jej placic.A teraz zalozyla swoja firme ubezpieczeniowa.Jednym slowem nie nalezy przesadzac z nauka.

 

A wracajac do mnie:4 klasa-4,90;5 kl-4,77;6 kl-4,70(myslalem,ze sie w du*e ugryze);1 gim-4,10;2 gim-4,00 i 3 gim 4,53.Test w 6 klasie-38/40,a w gim 76/100 pkt


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

No to i ja się pochwalę :)

Tendencja rosnąca:

-klasa 4- 4,8 :f

-klasa 5- 4,9 :)

-klasa 6- 5.0 :)

 

Test szóstoklasistów 32/40 :)

 

A i uczę się tylko z lekcji na lekcje mam tak że wszystko zostaje mi z lekcji :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9

Ja w podstawówce miałem średnią około 5. test w podstawówce napisałem na 33/40

W gimnazjum odpuściłem sobie naukę ale i tak miałem średnią 3,7 a w piątek dowiedziałem się że z egzaminu mam 66/100

więc myślę że nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

Ja tez się pochwale :) Więc tak:

IV klasa SP- 5.11

V klasa SP-5.4

VI klasa SP-5.22

W gimnazjum gorzej (poziom podnieśli :angry: )

I klasa gim.- 4.3

i to na tyle

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

ja ucze się nienajgorzej ale nienajlepiej w podtawuwce miałem średnią 3,6 i w l gim też

a jak uwasz w klasach ze zdawaniem ile osób niezdaje bo umnie 4 (bezemnie) a w całym gimnazjum aż 27 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

U mnie w klasie(III gim) to zdadza wszyscy.Jedna "laska" z I gim bedzie miala drugi rok kibel.Ma srednia 1,7.

2 lata temu chodzilem z kumplem do klasy ktory mial 7 dwoj i 7 jedynek.Srednia 1,5.

A z calego gim to okolo 7 osob nie zda.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

u mnie wszyscy zdaja ale jeden kolega mial 11 zagrozen i je poprawil cud hehe


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Hehe u mnie w klasie 3 zostało. ;) Ja średnia 4.92<------KUJON. :):) Mało brakło do 5.0. :) Właściwie do brakło dobrej woli nauczyciela. :) No i zachowanie b.dobre, bo MI PUNKTÓW BRAKŁO. :angry:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja coś powiem ;P

U mnie chyba wszyscy zdają bo nie wiadomo jak u jednej laski z komisem z polaka i niemca

 

A u mnie ze średnią to tak sobie, zawsze może byc lepiej i w 3 klasie morze być

 

Podstawówka

4 kl. - 5.4

5 kl. - 5.4

6 kl. - 5.4

Test 38 ptk.

 

Gimnazjum

1 kl. - 4.6 (załamka to gimnazjum, ale mogło byc gorzej bo wogóle sie ni uczyłem nic nie robiłem itp...)

2 kl. - 4.8 (Ach jaka mama dumna ;P pierwszy w kalsie ;P)

3 kl. - ??? JEDNA WIELKA NIEWIADOMA :)

 

Zachowanie zawsze wzorowe ;P, tylko w tym roku bdb bo uciekaliśmy i nam obniżyła a miałem ponad 180 ptk z zachowania

 

Dodam żę od 1 kl. podstawówki zawsze jestem najlepszy z chłopaków i jeden z najlepszych w klasie ;D ale i tak źle się uczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też tak średno się uczyłem zachowanie wzorowe. .Jeden co chodzi do mnie do klasy to ma ze wszystkiego ma 5 ale...

U nas w całej szkole to wszczyscy zdają, jak się nie mylę oczywiście.

Jutro kończę podstawówkę ;):) :) a potem do gimnazjum :) :)

W gimnazjum borę się za naukę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5
U mnie w klasie(III gim) to zdadza wszyscy.Jedna "laska" z I gim bedzie miala drugi rok kibel.Ma srednia 1,7.

2 lata temu chodzilem z kumplem do klasy ktory mial 7 dwoj i 7 jedynek.Srednia 1,5.

A z calego gim to okolo 7 osob nie zda.

dobre ja chodziłem do piątej klasy z chłopakiem który na niej zakonczyl nauke bo miał 18 lat a i tak niezdał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

@deutzfahr moze mowa o firerze?????????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
u mnie wszyscy zdaja ale jeden kolega mial 11 zagrozen i je poprawil cud hehe

Zdarzają się takie przypadki w tym roku kolega miał 10 zagrożeń i poprawił w dwa tygodnie ;)

Ja zawsze byłem uczniem który jak mówili nauczyciele nigdy mu się nic nie chciało wolałem traktorem jeżdzxić jak się uczyć ale jakoś dotrwałem do trzeciej technikum

W gimnazjum były średnie rewelacje

I klasa 3.6

II klasa 2.4 na warunku+ przeniesienie do innej klasy

III klasa 3.4 cudem się dostałem do technikum

Technikum rolnicze

I klasa 3.1

II klasa 3.0

III klasa 3.2

i został jeszcze rok i wolność!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj