Polecane posty

rolspec    0

Chcę zasięgnąć waszej opinii gdzie warto wybrać się oczywiście w Polsce na targi lub wystawy rolnicze. Głównie interesują mnie części do maszyn rolniczych oraz maszyny. Czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr_gre    0

OpolAgra w Kamieniu Śląskim. Osobiście byłem i polecam z uwagi na wielkość i fachową obsługę stanowisk. Agro Show w Bednarach pod Poznaniem też gorąco polecam, choć ja preferuje OpolAgrę bo mam zdecydowanie bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody43    202

25-27 listopad w Nadarzynie pod Warszawa ma cos byc :) ja przejade sie bo blisko. A tak to polecam w Kielcach targi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

25-27 listopad w Nadarzynie pod Warszawa ma cos byc :) ja przejade sie bo blisko. A tak to polecam w Kielcach targi

 

można jakiś link co tam się będzie działo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

A więc moim zdaniem:

- AGROTECH Kielce (marzec) to bardzo udana impreza rolnicza, jest co oglądać.

- Co do POLAGRA PREMIERY Poznań (styczeń) niestety miałem kawałek drogi, ale porównując do Kielc to dla mnie tam były pustki. Z tego co pamiętam to chyba zwierzęta tam były to jedyny plus. Co prawda raz tam tylko byłem.

- AGROPARK Lublin (marzec) jest to jest to jeszcze mała impreza i za wiele placu pokazowego nie mają, ale zobaczymy co bd z tego w przyszłości.

- Międzynarodowa Dni z Doradztwem Rolniczym, Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Siedlcach (wrzesień). Byłem co prawda, ale muszę powiedzieć, że nawet mi się podobało. Było nawet co obejrzeć.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Agrotech Kielce kolega był mówił że dużo lepsze niż Polagra w Bednarach


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Czy ktoś się orientuje w jakich godzinach będą otwarte w każde dni warszawskie targi rolnicze? I czy w piątek będzie możliwość zwiedzenia? Nie mogę się na stronie doczytać wiec pytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcin_5657
      Zastanawiam się czy jechać na targi i czy ktoś z was tam będzie
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy ktoś w tym roku wybiera się na TRiL do Olsztyna ?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
      Jako ze nie widziałem żadnego tematu o Agroshow 2013 to postanowiłem zrobić właśnie taki temat
       
      Tutaj możecie pisać kto będzie w który dzień oraz jaki dystans macie by przybyć na Agroshow 2013.
       
      Ja zacznę. A wiec...
       
      Dzień: 20, 21 oraz 22 Września.
      Dystans: 1580km. A wiem ze ktoś ma jeszcze dalej
    • Przez Jolanta23
      Kto się wybiera jutro na pokaz maszyn rolniczych w pracy???
    • Przez Iva
      Następne targi zbliżają się wielkimi krokami . Największe w województwie kujawsko-pomorskim,odbywające się w Minikowie (na trasie Naklo-Bydgoszcz/Bydgoszcz-Naklo,DK10) targi AGRO TECH w tym roku odbęda się w 1 weekend lipca,tj.5-6.07 .
       
       
      W sobotę zaczynają się dla zwiedzających od 10:00 (dla hodowców od 8:00) trwają do 17:00
      W niedziele zaczynają się od 9:30 dla wszystkich (zwiedzający+hodowcy) i kończą się o 17:00.
       
      Na tegoroczne pokazy przewidziano paradę ciągnikow gigantów,maszyny uprawowe,opryskiwacze i tematyczny pokaz : kola bliźniacze a zużycie paliwa .
       
      Parking będzie jak co roku platny-5 zl .
       
      Po caly program targow jak i po liste wystawców(jest już opublikowania) zapraszam tu -> http://www.agro-tech-minikowo.pl/
       
       
      To kto się wybiera ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj