News
Vroobel

Znikający olej ze skrzyni po rozgrzaniu

Polecane posty

Vroobel    5

Witam,

W moim case 5150 zauważyłem że ostatnio znika mi olej ze skrzyni, mianowicie na zimnym jest ponad stan a po rozgrzaniu ponizej minimum, ciagnik po rozgrzaniu zachowuje sie jakby nie mial oleju (obroci plug dopiero jak troche opuszcze podnosnik) ktoś miał taki przypadek? Po zgaszeniu olej powoli naplywa..

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez marsel
      Witam mam case 4230 z 94r. Posiadam w nim zwykłą skrzynię biegow to znaczy 1-4 i druga dzwignia żółw-zając. Od jakiegos caszu nie moge przelaczyc z żółwia na zajaca na biegach wolnych wszystko dziala ciagnik jezdzi bez żadnych problemow. Biegi polowe moge wylaczyc i drozek ustawic w pozycji jałowej nie moge tylko wlaczyc tylko zajaca. Jaka jest przyczyna ?i co moglo sie zepsuc prosze o porady.
    • Przez kotek85
      Witam, 
      Prosił bym o wasze opinie, dziś przez transporcie obornika rozrzutnikiem 8 t przy prędkości ok 20 km/h i przy pokonywaniu zakrętów rzadziej na prostej cały kokpit wchodź w drżenie dość mocne jakby z prawej strony. Bez rozrzutnika nie zauważyłem tego drgania, ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? Proszę o pomoc i z góry dziękuję

• Przez Darek1986
      witam . mam problem z case 5140 jak włącze hydraulike wywrotu na przyczepy to mi czasem rozłącza jazdę do przodu i do tyłu ja wyłączę to jest wszystko ok co morze być cy morze jest zapchany filtr oleju.
    • Przez DamianMlodyRolnik
      Witam. Chodzi o to, że gdy podłączę przewód od siłownika jednostronnego pod gniazdo plus to wszystko ok, a jak do minus to rozdzielacz nie trzyma ciśnienia i tak dzieje się na wszystkich sekcjach. Np. gdy złożę kosiarkę dyskową, to na ciepłym oleju opuszcza jakieś 2 cm siłownika na minutę, dla mnie niedopuszczalne w rocznym ciągniku. Dodam, że na początku użytkowania nie występował ten problem. Zgłaszałem do serwisu, serwisant stwierdził, że rzeczywiście rozdzielacz nie trzyma w jedną stronę i na tym koniec. Gdy przyjechali do innej usterki i zapytałem o tamtą awarię, to serwisant przekazał mi taką kartkę od kierownictwa i powiedział, że tak ma być. Ciągnik 2017 r, kupiony w 2018 r, 800 godz. Awaria zgłoszona na gwarancji.
      Ma ktoś ciągnik z takim rozdzielaczem Rexroth elektrohydrauliczny 4 sekcyjny 2017r i powie czy tak powinno być?
      Co dalej robić?

• Przez fendt856
      Witam ma taki problem robiłem przednią oś w case 5150 wymieniłem czopy tulejki bo już był duży luz. I przed tym leciał olej z lewego koła i powodem tego była podrobiona któtka pół oś i ją wymieniłem krzyżaki tą pół oś i uszczelniacze i tulejki te co pół oski pracują w nich i przez pewnien czas nie leciało i teraz zaczeło leciec z środkowego mostu tam też wymieniłem uszczelniacz i tulejkę i jest taki problem że bez włączonego napędu moge jeździc długo i nic się nie dzieję a jak załącze przedni napęd pół dnia i zaczyna lecicec olej co może być ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.