Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaczorek

Wydajności naszych krówek

Polecane posty

ziemowit    0

@witek

a czy można jako podkałd zastosować kiszonke z traw , a jako druga połowe dawki podawać kiszonke z kukurydzy i zbóż

witek    2

@ziemowit

moza ale takie rzeczy najlepeje uzgadniac z jakims doradza zywieniowym...on Ci najlepje powie co i jak...a wiec jak myslisz o krowach melczych powaznie to razdze sie skontaktowac z kims...ja tez mam usawiona pasze prze doradce ale to co jest dobre u mnie juz u kogos innego nie bedzie pasowało i krowy nie bardzo bede sie cieszyc z takiej paszy

ziemowit    0

gzdie szukać doradców żywieniowych???

lepiej korzystać z usług doradców zatrudnianych przez producentów pasz czy szukać niezależnych zawodników???

Wiadomość z agroFakt.pl

qazi    57

lepiej pewnie niezależnych szukać bo ci zatrudnieni przez producentów to wiadoma zawsze do swojego zachęcają

witek    2

@gazi

to fakt lepie szukac niezaleznego doradce...albo poprostu jak to jest w mojm przypadku i wieku rolników z moje okolicy namówilismy aby nasz lekarz wererynari zorbił taki kurs i on najlepje doradzi pasze dla bydła

qazi    57

my z naszym doktorkiem też czasami jak przyjedzie to o tym gadamy w końcu coś powinien na ten temat wiedzieć

witek    2

nom my naszego namawialismy ponad rok i teraz jest bardzo zadowolony z tego ze zrobił ten kurs

no nie dziwię się, że jest zadowolony, przecież z tego niezła kaska leci!!! a jaki szacunek i uznanie farmerów!!! ;) U mnie nieźle podskoczyła wydajność i parametry mlesia po takich konsultacjach!!! ;) Nie wspomnę już o poprawie stanu zdrowia u moich rogatych żywicielek ;)

Raczo    19

A ile może kosztować taka konsultacja z doradca bo my jeszcze nigdy nie korzystaliśmy z takich usług, ale trzeba iść na przód i polepszać wydajność :wacko:

atomik    145

u mnie nie ma kontroli wydajności wiec wam dokładnie nie powiem ale nie narzekam mam od 15 krówek 630 litrów na dwa dni odbiera mi łowicz

buchaj    0

My od 22 mlecznic oddajemy 110tys litrów mleka w ciągu roku.

kaczorek    3

Od 15 krów w ciągu roku ponad 80 tys. litrów mleka. Nie wiem czy to dużo, czy mało ale nie narzekam;)

witek    2

@kaczorek

to masz ok 5.5tys na rok...a wiec moza jeszcze podciagnąc wydajnosc

hodowca    2

a jak jest u was z wydajnościami u pierwiastek?? jakie mieliscie największy u mnie tak ok. 6500 l jest jak są dobre jałówki a u was??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować